- x
.apk uzantılı dosyayı bilgisayarda nasıl açabilirim ? ?
10 Cevap23518 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

487 Mesaj
16 Eylül 2011; 0:05:11 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Aslında bir telefon programı ama ben günümüz teknolojisinde bu programın bilgisayardada açılabileceği düşüncesindeyim. apk uzantılı bu dosyayı nasıl açabilirim ? Şimdiden teşekkür ederim..

OCA

9 Mesaj
16 Eylül 2011; 0:18:18 

APK Açıklaması:

Google tarafından geliştirilen Android isimli cep telefonu ve buna uygun işletim sistemi için hazırlanmış programlardır. Android programları linux tabanlı olduğu için birçok ortamda kullanılabilir.

APK paket dosyası içinde uygulamanın çalışması için gerekli tüm bileşenler bulunur. bunun yanında DEX dosyası gibi kaynak bilgileri veya AndroidManifest.xml gibi dosyaları da içerir. APK dosyası sıkıştırılmış halde olduğundan normal bilgisayarda kolayca açılamaz densede.

Aksine normal bilgisayarda çok kolay açılır. APK dosyasının uzantısı olan apk´yı zip olarak değiştirip winzip ile Extract files dediğimiz zaman apk nın açılış halde bir klasörünü oluşturur...

alınıtdır

487 Mesaj
16 Eylül 2011; 0:25:15 

quote:

Orijinalden alıntı: mert88

APK Açıklaması:

Google tarafından geliştirilen Android isimli cep telefonu ve buna uygun işletim sistemi için hazırlanmış programlardır. Android programları linux tabanlı olduğu için birçok ortamda kullanılabilir.

APK paket dosyası içinde uygulamanın çalışması için gerekli tüm bileşenler bulunur. bunun yanında DEX dosyası gibi kaynak bilgileri veya AndroidManifest.xml gibi dosyaları da içerir. APK dosyası sıkıştırılmış halde olduğundan normal bilgisayarda kolayca açılamaz densede.

Aksine normal bilgisayarda çok kolay açılır. APK dosyasının uzantısı olan apk´yı zip olarak değiştirip winzip ile Extract files dediğimiz zaman apk nın açılış halde bir klasörünü oluşturur...

alınıtdır

evet açtım dosyayı. ama programı çalıştıramadım hala.. klosörün içerisindeki dosyaların uzantısı xml oldu. micdroid programını bilgisayarda çalıştırmak istemiştim sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oca_ -- 16 Eylül 2011; 0:25:40 >

OCA

5 Mesaj
16 Nisan 2012; 12:34:41 

apk. uzantılı dosyaları bilgisayarda açmanın yolu nasıl mı? BlueStacks programı ile mümkün. Oldukça faydalı olan bu programın kurulumu ve kullanımı çokç kolay. Bluestacks internette aratın kesin bulursunuz. Forum kuralları gereği ne yazık ki buradan programı sizlere veremiyorum.

12858 Mesaj
16 Nisan 2012; 12:37:10 

quote:

Orijinalden alıntı: yaramaz911

apk. uzantılı dosyaları bilgisayarda açmanın yolu nasıl mı? BlueStacks programı ile mümkün. Oldukça faydalı olan bu programın kurulumu ve kullanımı çokç kolay. Bluestacks internette aratın kesin bulursunuz. Forum kuralları gereği ne yazık ki buradan programı sizlere veremiyorum.

16 Eylül 2011

cok eskı dostum konu ..

TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI - İMZA KURALLARI - FORUM İLE İLGİLİ SORUN VE ÖNERİLER

5 Mesaj
16 Nisan 2012; 12:41:31 

Bluestacks programının kısa bir tanıtımı da burada http://www.youtube.com/...ature=player_embedded#!

11866 Mesaj
13 Aralık 2012; 19:39:40 

Bluestacks dışında başka program varmı?

64 Mesaj
22 Nisan 2013; 23:13:46 

ya konu eski meskide şimdi 30 dk dir uğraşıom bi açamadım apk yi yardım acil.

396 Mesaj
23 Mayıs 2013; 21:17:02 

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bluestacks dışında başka program varmı?

arkadaşlar bs çalışmıyor bende,başka prg var mıarkadaşlar bs çalışmıyor bende,başka prg var mı

1098 Mesaj
2 Ağustos 2013; 19:52:17 

up up up

apk dosyası bilgisayarda nasıl açılır?
apk formatındaki oyunlar nasıl oynanır?

Katılım zamanı: 2 Mart 2006
Laptop: MSI GE 70 0NC | Masaüstü: MSI 970A-G43 | AMD FX-6300 | SAPPHIRE R9 280X DUAL-X OC | KINGSTON HyperX 4GB 1600MHZ CL9 | XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 600W

3152 Mesaj
2 Ağustos 2013; 19:58:37 

Live Android kullanarak.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » .apk uzantılı dosyayı bilgisayarda nasıl açabilirim ? ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203