Şimdi Ara

Raidmax yeni oyuncu kasası Viper'ı tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
10.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Raidmax oyuncular için hazırladığı mid-tower formundaki yeni kasa modeli Viper'ı duyurdu. 521 x 185 x 445 mm boyutlarındaki kasa, ön panel tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. ATX ve microATX boyutlarındaki anakartlarla uyumlu olan kasa, dört adet 5.25-inç ve dört adet dahili 3.5-inç sürücüye ev sahipliği yapabilirken, alet gerektirmeyen zahmetsiz bir kurulum süreci sunuyor.

Ön kısma yerleştirilen giriş-çıkış panelinde iki adet USB 3.0 ve iki adet ses konnektörüne yer verilen kasada güç kaynağının alt kısma yerleştirildiğini görüyoruz. Su soğutma sistemleriyle kullanım için üç adet hortum deliğine sahip olan kasa, biri önde (Mavi LED'li) diğeri de arkada olmak üzere 120mm çapında iki adet fanla gelirken yan panel fanı (120mm, Mavi LED'li) ise opsiyonel seçenek olarak sunuluyor.

Siyah, beyaz ve Kırmızı renk seçeneklerine sahip olan Raidmax Viper önümüzdeki ayın başında 59.99$ olarak belirlenen son kullanıcı satış fiyatıyla yurt dışında pazara sunulmuş olacak. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Raidmax Viper
    Raidmax Viper
    Raidmax Viper
    Raidmax Viper
    Raidmax Viper
    Raidmax Viper

• Klasik Raidmax hatları beğenmedim
  • çizgi filmden çıkmış gibi ben ten temalı olabilir anlamıyorum neden daha güçlü tasarımlar yapmıyorlar çocuk kasası gibi olmuş
  • Tasarımı hoş bir kasa
  • cosmos gibi toz geçirmez kasa gelmediği sürece alcağım kasa cosmos 11000 olcaktır.
  • Kasa iyi hoş da ayakları çok itici sanki .
  • artık kasa uretıcılerı yavaş yavaş full towerlarıda mıd tower fıyatlarına ındırmelerı lasım bı ekran kartı cıkarıyorlar sankı uzay mekıgı , bır cpu sogutucusu sankı gökdelen keza fanlarda bırlesınce kasada ıgne delıgı kalmıyor acılen artık full towerlarda genış segmente geçılmelı
  • Nedense hiç güven veren bir tasarımı yok. Bence çok vasat bir kasa..
  • ayakları tank paleti gibi, olmamış
  • xpredator ezer geçer
  • raidmax sagitta II kullanıyorum o kasa bile buna 10 çeker raidmax çoğu zaman böle kasa yapıyor arada iyi kasada yapıyor 10 modelinden 2 si alınır ancak.
  • Genişliği yetersiz gibi.Kule tipi soğutucularda sorun çıkarabilir.
  • 100 lira olursa türkiyeye geldigi gün alırım
  • Fiyatına göre özellikleri fena değil lakin şu kapaklı modelleri bir türlü sevemedim.
  • Tasarım çok güzel mavi renk yerine kasa dışında kullandıkları sarı rengi tercih etseler iç tasarım daha iyi olabilirmiş aslında.
  • kasa dar bir kasa olmus gibi 185 mm biraz daha geniş olsaydı güzel olurdu
  • Renk uyumu olarak turuncu-mavi-siyah olmamış gibi. Ama tasarım hoş olmuş.
  • raidmax güç kaynagım hersene aynı tarihte bozulup beni delirttigi için her türlü malından uzak duruyorum, kasasını arkadasım aldı nedense hava sirkülasyonu cok kötü ve yakından bakınca parcalar hic güven vermiyo, kısacası tek kelimeyle pavyon kasa bunlar :)
  • quote:

521 x 185 x 445 mm boyutlarındaki kasa, ön panel tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Çok dar çok..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.