Şimdi Ara

FIFA 12'yi Bu Sefer OXM İnceledi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Games Master incelemesinden sonra FIFA 12 incelemelerinde sıra resmi Xbox dergisine yani OXM'e geldi. Games Master, hatırlayacağınız üzere FIFA 12'ye %94 skor vermişti. OXM kaç verdi dersiniz?

OXM, yeni sayısında incelemesini bulunduracağı FIFA 12 için 10 üzerinden 9 verdiğini duyurdu. Oyunu inceleyen Gregor MacGregor'un yeni fizik motorunun kapasitesi karşısında hayranlık duyduğunu ve FIFA'nın savunma ve dribling oynanışlarını çok beğendiği vurgulanıyor.

FIFA 12'nin demosu da şu anda yayınlanmış durumda. Denemeyi unutmayın.

• hak ediyor abi
  • gerçek çok iyi olmuş ve impact engine kendini hissettiriyor
  • Oyun güzel, alacağım fakat youtube'daki ve bsc'deki impact engine hatalarını gördükçe ister istemez yadırgıyor insan.
  • ana sayfadaki thumb resmi görünce şaşırdım bizim resim :D fntr
  • demoyu oynadım bu oyunu sadece insanların yaptıgına inanmıyorum doğa üstü bişeyler var bu kadar gerçekçilik olmaz olamaz
  • Sanki biraz hızlı olmuş skill movesler falan.Yoksa benim bilgisayarda mı takılıyor?
  • ps3 demosu yayınlandı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aecgfb

ps3 demosu yayınlandı mı?

Evet
  • Editörün seçimi ;)
  • fifa en iyi futboldur ama şu futbol oyunlarıyla aram olsa ama alıcam gibi şu fifayı etkiliyor insanı baya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

hak ediyor abi

bu arkadaşa aynen kayılıyom ön sipariş werdim dört gözle bekliyorum bu oyunu
  • Ya arkadaşlar Şu Rakipten Top Kapma tuşunu lütfen söyleyin.Klavyede oynuyorum,bütün ayarlar yapılı sadece top kapmayı bulamadım.Fifa 11'de ki gibi w-s olmuyor.Nolur Söyleyin yapan söylesin.Ayrıca Legacy defansla felan alakası yok nolur biri yardım etsin artık
  • İyi güzelde oyunu 1080p oynayamiyorum
  • Ya bırak arkadaş. Bu oyun sadece online oynanır. Legendary zorluğunda bilgisayar resmen bastığın tuşa göre hareket ediyor.
  • demoda da impact engine'yi farkedebilecekmiyiz ?
  • oyunun demo sürüm olduğunu unutmamak gerekiyor alışıta ki yazıları okuyun ingilizceniz warsa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

İyi güzelde oyunu 1080p oynayamiyorum

zaten oyun 1080p değil. o yüzden oynayamıyorsun.
  • Sayın editörler acaba incelermisiniz.ne derece doğru ?

http://fanatik.ekolay.net/18-takim-da-FIFA-2012de_3_Detail_27_237835.htm
  • sabahtan beri oyynuyorum harika olmş :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.