Şimdi Ara

Enermax'dan 80 Platinum sertifikalı yeni güç kaynakları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Enermax 80 Platinum sertifikasına sahip yeni güç kaynaklarını tanıttı. Platimax serisi altında lanse edilen modüler tasarımlı yeni güç kaynaklarıi farklı yük durumlarda %94'e varan verimlilik değerlerine ulaşabiliyorlar. 105 derecede çalışabilen Japonya üretimi elektrolit kapasitörlerin kullanıldığı güç kaynaklarında ayrıca bakır köprü aktarma dizisine yer veriliyor. 

Modeline göre 4 veya adet 12v rail kanalına sahip olan güç kaynaklarında SafeGuard çoklu koruma teknolojisi, sistem kapatıldıktan sonra fanı 60 saniye daha çalıştırarak komponentlerin soğutulmasını sağlayan HeatGuard teknolojisi ve CordGuard AC güç kablosu düzeltme çözümüne yer veriliyor. 600 Watt, 750 Watt, 850 Watt, 1000 Watt ve 1200 Watt kapasiteli modellerden oluşan yeni güç kaynakları için belirlenen fiyatlar ise sırasıyla 179$, 209$, 249$, 279$ ve 329$ olarak açıklandı. 

• Maşşallah... Güç kaydanğı deyince Enermaxı tek geçerim...
  • yorum yapmaya bile gerek yok bence.. enermax, platinum.
  • Yurdum insanının marka hastalığına bayılıyorum doğrusu...
  • 1000W olanı en iyi ihtimalle 300$ + Kdv olur. Şuanki kurla 626,58 TL yapıyor.
  • enermax kalitesini konusturmuş yine, verilen parayı sonuna kdar hakeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: renklem

1000W olanı en iyi ihtimalle 300$ + Kdv olur. Şuanki kurla 626,58 TL yapıyor.

380 + kdv olur diye düşünüyorum ben. o da gelirse tabii buraya. ve bu en iyi ihtimalim. yoksa 400 + kdv den aşağıya satılacağını pek sanmıyorum.
  • Eski serilerden hicbir farki yok bu modellerin tek farklari sadece ve sadece 80 Platinum sertifikalarina sahip olmalari.Eski modellerle ayni rail degerlerine sahipler.Bakalim TitanMAX lari nasil yapacaklar.
  • Cok super ama bende yeni almistim bu modeli Enermax MaxRevo 1500W ATX 2.3 (EMR1500EGT) ah keske biraz daha bekleseymisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir1974 -- 15 Eylül 2011; 22:58:49 >

• en düşük modeli 600w 179$+kdv çogu kişi alamayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir1974

Cok super ama bende yeni almistim bu modeli Enermax MaxRevo 1500W ATX 2.3 (EMR1500EGT) ah keske biraz daha bekleseymisim

Ben netten aratinca bulamadim maxrevo TR de nerede satiliyor , yoksa yurt disindan mi aldiniz?
  • quote:

Güç kaynağı deyince Enermax'ı tek geçerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.