Şimdi Ara

OĞLUMA KAYDIRAKLI RANZA :) mutlu son:) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
8
Favori
33.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar babamın gelmesi ve yardımıyla bugün montajı 3 saat gibi bir sürede bitirdik (tek başıma zorlanacakmışım onu anladım)

şu anda sadece ahşap aksamı monte ettik , sunta olacak kısımlar daha sonra olacak. Sağlamlık olarak da öne-arkaya birkaç milim esneme var onun için çapraz destekler ekleyeceğim, daha sağlam olacak inşallah. birazdan resimler gelecek, bekleyin...
  • mesajım bulunsun merak ettim
  • bı gun kendıme yaparım yatak alırsam
  • Bulunsun.
  •  OĞLUMA KAYDIRAKLI RANZA :) mutlu son:)

OĞLUMA KAYDIRAKLI RANZA :) mutlu son:)

kaydırak burada olacak

üstten görünüm

benim çay keyfim

oğlumun keyfi

• kaydırak çok iyi yere konumlandırışmış tebrikler

allah analı babalı büyütsün
  • oha çok hoş elinize sağlık
  • helal olsun
    oğlun ne kadar sevinmiş halinden belli
  • Küçükken hep isterdim.
  • kaydırağı nasıl olcak bakalım
  • Küçükken babama çok diretmiştim alması için almamıştı.
    Ne güzel babalar var yahu.
    Ranzayı geçtim dh da takılması bile keyif verirdi.
  • süper olmuş gerçekten.. peki boyayacak mısınız bunu, yoksa böyle mi kalacak?
  • hocam bizim evle deniz arasında bi 5 m mesafe var biz de evden denize bi kaydırak düşünüyoruz deneyimlerinden faydalanmak isterim
  • Eline sağlık usta çok güzel olmuş

Allah analı babalı büyütsün..
  • cevaplarınız ve desteğiniz için teşekkürler,

beyaza boyamayı düşündük fakat hem zor olacaktı hem de ahşabın güzelliğini öldürecekti, o yüzden sadece vernik yapacağız, hatta bugün sordum renksiz yat verniği varmış fiyatı da uygun, eğer uygulamada bir sorun olmazsa o şekilde yapacağız.
  • hocam öncelikle imzanızdan bebeğin fotosunu gördüm. maşallah diyorum, çok sevimli yeğenimiz. ayrıca başarıyla yapabilirsen, çıkartamazsın çocuğu o ranzadan :D
  • Süper olacak gibi
  • son halini merak ettim takipteyim, bravo size
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben bir ben

Senin çocuğun olasım geldi Evde boş kontenjan varsa taşınıyım, yaşça biraz büyüğüm ama sorun olmaz sanırım

sıranı bekle

• bir an önce bitmesini bekliyorsunuz biliyorum, aynı şekilde biz de acele etmeye çalışıyoruz fakat istediğimiz zaman hemen olmuyor işte,
    kaydırak suntaları, yatak alt suntası ve diğer parçalar hafta içi kesilecek ve monte edilecek, haftaya yatak alınacak ve son olarak desenli bir kumaş alınıp alt ve üst çadırları kesilip dikilecek, bütün bu işler en az 1 hafta sürecek.
    yarın köşeleri zımparalayıp boşlukları-kusurları tutkal-talaş karışımı ile düzelteceğim, ve fırsat bulursam verniğini de yapacağım..

gelişmeleri yazarım, görüşürüz...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.