Şimdi Ara

bugün internet yavaş mı? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
0
Favori
17.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün sabahtan beri 3 4 saatte bir net gidiyor
  • bugün internet yavaş mı?
    sorusuna cevap: daha önce hızlı mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyver

bugün internet yavaş mı?
    sorusuna cevap: daha önce hızlı mıydı?

kişisel yavaşlıktan bahsedilmiyor yanlız konuda.Yurtdışı çıkışıyla alakalı ciddi sorun olmuş ki arkadaşlar konu içerisinde paylaşmış zaten ona bağlı bir sorundu bu konudaki mevzu o.

Eğer sizin kişisel olarak hız sorununuz varsa ayrıca paylaşın hat değerlerinize bakarak yardımcı olmaya çalışırız sorun nerden kaynaklı diye.
  • yok benim sorunum ülkemizde internetin çok pahalı olması ve yurtdışında adamların artık katlarını kullandıkları hıza (8 veya 1) yeni yeni erişmemiz. zaten son bir haftadır forum dışında interneti pek kullanmadım. yani cevabım aslında sorun değil tepkiydi.
  • Download yaparken sorun yokta, internette gezerken aşırı bir yavaşlama var. Video açarken de.
  • şu an bende de videolarda problem var. aynı zamanda internette gezinirken bi gariplik var sanki. akşamve gece böyle değildi. 1 saattir falan böyle bende. ayrıca torrent de bi garipi. olması gerektiğinden düşük hızla çekiyo dosyayı. düzelir umarım.
  • En çokta bugün üniversitelilerin başı yandı sanırım ben 3.dönem için kayıt olmaya gittim taplam 3 saatte bitti
  • Bence başŸka sebebi var.Misal şŸu adresi açmayı deneyin ne google dns i ne de tübitak dns kullanan sistemde açılmıyor.
    http://www.planetwatt.com/
    Ne zamanki opera turboyu açıyorum site açılıveriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sse

Bence başŸka sebebi var.Misal şŸu adresi açmayı deneyin ne google dns i ne de tübitak dns kullanan sistemde açılmıyor.
    http://www.planetwatt.com/
    Ne zamanki opera turboyu açıyorum site açılıveriyor..

Evet site açılmıyor,Opera turbo denilen olayda tamamen proxy ile bağlanması,proxy hız düşürür ama bu opera onu turbo diye yazıyor ne alakaysa

• torrentten ındırdıgım dosyalar %99da kalıyor sinirim bozuldu
  • Bugün internette sorun var gine.benımkısı habire gidip geliyo. şu anda gitti geldi hemen yazdım5 dakkada bir gidip geliyo
  • TTneti aradım 7dk konuştuk 4dk bekletti Arıza kayıt oluşturuduk dedi.araştırma yapıyoruz buldugumuzda size ulaşıcaz dedi bu süre içinde modeminizi kapatmayın eğer varsa paralel telefonlarınızı faks vb çıkarın dedi şu anda internet var gitmedi 10dk beri
  • Benim dün 12 den sonra yavaşlamıştı.Bugün öyle bir sorun olmadı çok şükür.
  • Şu anda benımkı çok iyi ttnet bişey yaptı herhalde hızlandı biraz. 1kere giti geldi.tnetin sitede okudum splıtter bozuk olabilirmiş bzim önceden bozulmuştu belki gine bozuldu
  • Çalışmalar var galiba sabret :)
  • Benim internet gayet iyi şu an, Beylikdüzündeyim.
  • Hızımı düşürmüş adamlar ya 25 gb kota 35 olmuş 1mbe düşürmüşler deliricem ya 15 gün çekilir mi bu yok mudur bir yolu.
  • İnternet pert şuan.
  • Benim 2-3 haftadır net yavaş alıştım artık :) İndirirken son hızda indiriyorum ama çoğu siteyi açmaya çalıştığımda yavaş açılıyor yada açılmıyor takılıyor,yarıda kalıyor.Facebook,youtube,ikariam gibi.Genellikle yabancı siteler yavaş açılıyor.Sorun benim portumla alakalı mı yoksa genel bir yavaşlık mı var ? Birde modemde Path Mode:Interleaved olarak ayarlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 17 Eylül 2011; 0:59:05 >
  • Modem ayarına da baktım hız: 512 kbps / 252 kbps

Bu ne?

M.Ö 341 yılına hoş geldiniz...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.