Şimdi Ara

Windows 8 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun) | Güncellendi - Windows 8 Release Preview Çıktı | | (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.481
Cevap
22
Favori
235.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eediz

Win8 de cift ekran karti kullanan yok mu yaa?? YARDİM EDİN LUTFEN ACER A KURAMİYORUM Bİ TURLU

çift ekran kartı kullanıyorum, üstesinden onlarca yabancı forumu da didik didik etmeme ragmen gelemedim. harici ati kart kurulamadı. sıkıldım bııraktım betadan çıkınca düzelceğini ümit ediyorum. win 7 im de baska bolumde durdugu için sorun olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aniceman

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

Win8 de cift ekran karti kullanan yok mu yaa?? YARDİM EDİN LUTFEN ACER A KURAMİYORUM Bİ TURLU

çift ekran kartı kullanıyorum, üstesinden onlarca yabancı forumu da didik didik etmeme ragmen gelemedim. harici ati kart kurulamadı. sıkıldım bııraktım betadan çıkınca düzelceğini ümit ediyorum. win 7 im de baska bolumde durdugu için sorun olmuyor.

ben win7 yide sildim :(( uff yani. çok bi sorun değil ama 6 7 saat giden şarj 2 saate düşütü
  • Bende yarin sanal olarak vmware de kurmaya calisacagim bakalim nasil olacak
  • ben 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum betası olmasına rağmen hiç hata vermedi benim laptopta.programlar ,oyunlar ve antivirüsü win7 deki gibi kurdum.
    sistem win7 den çok hızlı mayıs sonunda yeni betası çıkacakmış onu da çıkınca kurarım.
  • asus m51sn250dv laptopa kurdum bugün. gerekli sürücüleri kurdum sorun yok gibi ama birşey hariç.

wifi ile bir modeme bağlıyım. net var sorunsuz kullanıyorum. ne zaman kapatıp açsam sorun oluyor.. ama reset atmıyorum. kapat diyorum kapanıyor pc.. 5-10sn bekleyip açıyorum sorun oluyor ve wifi üzerinde ünlem işareti çıkıyor..

bu andan sonra reset atıyorum düzeliyor. her seferinde reset atmak zorundayım anlayacağınız.

sürücüyü kaldırdım aygıt yöneticisinden ve keni bulduğu ile devam ettim aynı sorun devam ediyor..

nasıl çözebilirim fikriniz var mı?
  • Optimus ekran kartlarında sorun veriyor.
    Asus k53 sx 071v kullanıyorum. Dahili olan intel ekran kartını yükleyince ekran sinyal veriyor ve ekran koruyucuya geçiyor. bayağı uğraştım olmadı. Nvidia 540 ı yükledimm oyun oynuyorum sıkıntı yok. Ama performans kötü. Ekran kartları arasında geçiş çok zor oluyor manuel yapıyorum. Başka bi sıkıntısı kapat butonları haricinde rastlamadım. Sadece win 8 consumer preview kullanıyorum. Build 8250
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taner.r

asus m51sn250dv laptopa kurdum bugün. gerekli sürücüleri kurdum sorun yok gibi ama birşey hariç.

wifi ile bir modeme bağlıyım. net var sorunsuz kullanıyorum. ne zaman kapatıp açsam sorun oluyor.. ama reset atmıyorum. kapat diyorum kapanıyor pc.. 5-10sn bekleyip açıyorum sorun oluyor ve wifi üzerinde ünlem işareti çıkıyor..

bu andan sonra reset atıyorum düzeliyor. her seferinde reset atmak zorundayım anlayacağınız.

sürücüyü kaldırdım aygıt yöneticisinden ve keni bulduğu ile devam ettim aynı sorun devam ediyor..

yok mu fikri olan?
  • quote:

asus m51sn250dv laptopa kurdum bugün. gerekli sürücüleri kurdum sorun yok gibi ama birşey hariç.

bende de o ünlem çıkıyor başlangıçta ama 5-10 saniye sonra gidiyor ve nete bağlanıyor sorunsuz. bazen ünlem bir dakika kadar kalıyor ama net gelmiş oluyor o arada da ünlemin gitmesi gecikiyor sadece.

sende daha uzun mu sürüyor ?

• Dokunmatik falan olsa kolay kullanılır da böyle çok zor.
    Acı çekiyorum win7mi de sildim.
    Türkçe dil pakedi çıkar mı yada tam sürümü ne zaman çıkar bunun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mck94

Dokunmatik falan olsa kolay kullanılır da böyle çok zor.
    Acı çekiyorum win7mi de sildim.
    Türkçe dil pakedi çıkar mı yada tam sürümü ne zaman çıkar bunun?

Tam sürüm sonbahar gibi çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

bende de o ünlem çıkıyor başlangıçta ama 5-10 saniye sonra gidiyor ve nete bağlanıyor sorunsuz. bazen ünlem bir dakika kadar kalıyor ama net gelmiş oluyor o arada da ünlemin gitmesi gecikiyor sadece.

sende daha uzun mu sürüyor ?

malesef.. düzelmiyor. biraz bekledim..

bugünde durduk yere kastı işlem yapmayı kesti pc..

aynen win7 ye döneceğim ben..

win8 in çok zamanı var daha sanırım..

• ati sürücüsünü yükledim ama aşağdaki hatayı alıyorum çözümü varmı ati 4870 ekran kartı.

• Arkadaşlar sony vaio kullanan ve touch pad in ozellikleri ile fn tuşlarını çalıştırabilen varmı acaba?
  • İlk çıktığı günden beri kullanıyorum Windows 8'i gayet de memnunum ancak 3 programda sorun yaşıyorum. Windows 8 Consumer Preview'i kurulu olan biri deneyebilir mi aşağıda vereceğim programları.
    1) CPU-Zhttp://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
    2) HWMonitorhttp://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html
    3) 3D Mark 2011

CPU-Z ve HWMonitor açılırken sistemi kilitliyor. Yabancı forumlarda baktım 4-5 kişi daha bu sorunla karşılaşmış. 3D Mark 2011 ise düzgünce açılıyor ancak Run A Benchmark'a tıkladığım zaman kilitleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GobliN

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum Windows 8'i gayet de memnunum ancak 3 programda sorun yaşıyorum. Windows 8 Consumer Preview'i kurulu olan biri deneyebilir mi aşağıda vereceğim programları.
    3) 3D Mark 2011

CPU-Z ve HWMonitor açılırken sistemi kilitliyor. Yabancı forumlarda baktım 4-5 kişi daha bu sorunla karşılaşmış. 3D Mark 2011 ise düzgünce açılıyor ancak Run A Benchmark'a tıkladığım zaman kilitleniyor.

3D mark hariç dediğiniz programları ve ona benzer programları denedim, zaten kullanıyorum

bir sorun yok uyumluluk modunda falan da kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP DOGAN

quote:

Orijinalden alıntı: GobliN

İlk çıktığı günden beri kullanıyorum Windows 8'i gayet de memnunum ancak 3 programda sorun yaşıyorum. Windows 8 Consumer Preview'i kurulu olan biri deneyebilir mi aşağıda vereceğim programları.
    3) 3D Mark 2011

3D mark hariç dediğiniz programları ve ona benzer programları denedim, zaten kullanıyorum

bir sorun yok uyumluluk modunda falan da kullanmıyorum

Teşekkürler denediğiniz için. Windows 8 forumlarına baktım tekrar bu sorunu yaşayanların hemen hepsi P67-Z68 ve Z77 Chipset'e sahip anakart kullanan kullanıcılar. Alternatifleri olan, bir şekilde ihtiyacın başka şekilde görülebileceği programlar bunlar ancak yine de bilgisayarı kilitlemeleri hoş olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GobliN -- 12 Nisan 2012; 20:26:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deta53

ati sürücüsünü yükledim ama aşağdaki hatayı alıyorum çözümü varmı ati 4870 ekran kartı.

Birde bu adresteki Driver'ı deneyin.

• Windows 8 Release Preview; Mayıs sonunda yada Haziran başında yayınlanabileceği hakkında söylentiler var

http://winunleaked.tk/2012/04/a-little-story-about-windows8-public-names/

• söylentiler doğru olabilir
  • Bende windows 8 yükleyecem . Ama bazı sorunlar var işletim sisteminden başlat seçeneği olsaymis daha iyi..
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.