Şimdi Ara

Dünyanın ilk tam dokunmatik dect telefonu Gigaset SL910'u inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
29.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en büyük dect telefon üreteicilerinden Gigaset, dünyanın ilk tam dokunmatik dect telefonu SL910'u duyurdu. Dünya lansmanında Donanimhaber.com olarak bizim de yer aldığımız SL910'un tasarım detayları, teknik özellikleri ve telefona ait ilk izlenimlerimiz bu videoda.

• düsseldorf manzarasıyla güzel bir inceleme olmuş. arayüz hakkaten win phone benzemiş hafiften. dokunmatik ekran ev telefonlarına kadar girdi. bakalım daha nerelere girecek...
  • İnceleme gerçekten çok güzel olmuş. Tam dokunmatik ekran da geldi bundan sonra kameralı, internete girebilen, ev telefonları da gelirse şaşırmam :D
  • Eyvah eyvah ...
    Türk Telekom bunu görmesin .
    48 ay taksitle abonelerine satmaya yeltenir :)
  • güzelmiş
  • sonraki adımları kesin cep telefonu olur bunların ....
  • Öncelikle incelemeyi yapan sayın Erdi abimi önceki incelemesinde eleştirmiştim hızlı konuşmaktan ama şimdi çok güzel olmuş.Arada duruyorsun ve ee liyosun,anlatımın tane tane gerçekten çok beğendim.Şimdi tekrar Galaxy Note yada benzeri incelemeler yapsan tadından yenmez :)
  • Bir an Nokia sandım, şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darke

Erdi abinin taramalı tüfek gibi konusmasından dolayı incelemelerini hiç sevmiyodum ama bu sefer bu sorunu aşmış mükemmel biri inceleme olmus devamını bekliyoruz :)

genelde kısıtlı zamanlarda hızlı konuşuyor fuarın ortasındayken gibi, onun haricinde pek rastlamamıştım :)
  • Arayüzü symbian'dan daha akıcı :D
  • Çok güzel inceleme, çok güzel telefon.
  • Gigaset markasını daha önce duymamıştım
  • ilk gördümde cep telefonu markası sandım ev telefonu diyince şaşırdım biraz açıkcası cep telefonundan farkı kalmamış bir tek kamerası eksik

umarım bunda müzik dinlenebiliyordur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

ilk gördümde cep telefonu markası sandım ev telefonu diyince şaşırdım biraz açıkcası cep telefonundan farkı kalmamış bir tek kamerası eksik

umarım bunda müzik dinlenebiliyordur :)

Hocam siz evdeyken telefondan mı müzik dinliyorsunuz?
  • gereksiz
  • biraz gereksiz olmuş ev telefonuyla artık çok fazla konuşulmuyo bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Immortal King

Gigaset markasını daha önce duymamıştım

1 ekime kadar Siemens'e aitti. Ilk DECT telefonlari yapan firma 1 Ekimden sonra kendi ismi altinda devam edecek.
  • Yakında buna da android yüklerler.
  • Telefonu neysede, Düsseldorf'a kadar gittiniz hala aynı mikrofon yahu. Rezil olduk.
  • " Siemens Gigaset Dect Telefon " olarak satılırdı geçmişte bende kullanırdım güzel telefonlar dı şimdi kendi adı ile yoluna devam edecek gayet güzel telefon yapmışlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.