Şimdi Ara

Microsoft'un Windows 8'li ilk tableti Samsung'dan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Microsoft bugün başlayan BUILD Konferansı'nda hem Windows 8'in Geliştirici Önizleme versiyonunu duyurdu hem de tüm katılımcılara Samsung üretimi Windows 8'li tablet bilgisayar verdi. Aslına bakılırsa dağıtımı gerçekleştirilen tablet, Windows 8 için özel olarak geliştirilen bir cihaz değil. Samsung tarafından daha önce duyurusu yapılan Windows 7'li Series 7 tabletin bazı sensörler* eklenmiş özel bir versiyonu değerlendirmesi yapmak mümkün.

Windows 8 ile birlikte ARM platformuna destek sunmaya hazırlanan Microsoft, geliştiricilere dağıttığı ilk tabletinde yola bir kez daha x86 platformu ile devam etti zira haberimize konu olan tablet, Intel'in 1.6GHz'de çalışan çift çekirdekli Core i5-2467M işlemcisinden güç alıyor. 11.6-inç boyutunda ve 1366 x 768 piksel çözünürlüğünde Super PLS ekrana sahip olan tablet bilgisayar ayrıca USB ve HDMI portları ile microSD kart slotuna ve Ethernet portuna da yer veriliyor.

12.9mm kalınlığında olan tablet ile birlikte Microsoft ayrıca aylık 2GB veri servisi içeren bir yıllık kullanım kapsamlı AT&T 3G modem de sağlıyor. Yazılım tarafında ise tablet Windows 8'in 64-bit sürümüne sahip. Ön-beta aşamasında olan bu sürüm ile birlikte sadece Internet Explorer ve bazı demo uygulamaların sunulduğu, posta ya da takvim gibi standart uygulamalara ise bu aşamada yer verilmediği ancak RSS Reader gibi kimi Widget'ların da unutulmadığı belirtiliyor.

* Jireskop, pusula, GPS ve NFC.

• Samsung birak Şu israil firmasını sana yakiştiramadim gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assasin44

Samsung birak Şu israil firmasını sana yakiştiramadim gerçekten.

başka ne malı var onu kullansın önerilerini iletelim.Mesela arap malı varmı
  • şuan ki dünyada var olan şirketlerin %90'u yahudidir zaten. mecburen iş yapacak yoksa bunlar yahudi diye adam batsın mı yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OvernightSensation -- 13 Eylül 2011; 22:07:34 >
  • microsoft dan apple a açık not ;

düşmanımın düşmanı benim dostumdur :))
  • vay anasını diyorum ve ban yemeden susuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

quote:

Samsung birak Şu israil firmasını sana yakiştiramadim gerçekten.

Bada gibi bir nimet var onu GELİŞTİRSİN onu kullansın dikkat ettiyseniz gelistirsin dedim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca ABD malı israil malı değil :-) başlarindaki adam yahudi merak etmeyin Samsung gibi dev microsoft yüzünden batacak değil.
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: assasin44Samsung birak Şu israil firmasını sana yakiştiramadim gerçekten.
    Bada gibi bir nimet var onu GELİŞTİRSİN onu kullansın dikkat ettiyseniz gelistirsin dedim...

tam olarak neresinde dedin.içinden mi dedin ben anlamadım :D yazdığında bada diye bir şey geliştirsin diye bir şey yazmıyor.ayrıca yahudiler kötüyse uzak doğudada budist abuk sabuk bir sürü adam var :D olayı yahudi bilmem neye karıştırmayın.Adamlar yapıyor elden bişi gelmez.

• Bu arada ekran iyiymiş Super PLS.Samsung'un IPS lere rakip olarak ürettiği bir paneldir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: assasin44Samsung birak Şu israil firmasını sana yakiştiramadim gerçekten.

tam olarak neresinde dedin.içinden mi dedin ben anlamadım :D yazdığında bada diye bir şey geliştirsin diye bir şey yazmıyor.ayrıca yahudiler kötüyse uzak doğudada budist abuk sabuk bir sürü adam var :D olayı yahudi bilmem neye karıştırmayın.Adamlar yapıyor elden bişi gelmez.

Uzak doğudan zarar gelmez en azından israil kadar:-) gündemi takip edin azıcık . Neyse ne benim düsüncem bu katılmayabilirsin. 2 defa bilerek yazdım gelistirsin diye dikkat çekmek icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Site yönetimi şu ırkçı yorumları silseniz diyorum?
  • Bu konu başlığı illuminatiye doğru gider herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

Site yönetimi şu ırkçı yorumları silseniz diyorum?

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: floydrose

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdieSite yönetimi şu ırkçı yorumları silseniz diyorum?
    +1

+1000000000
  • Intel'i ben de o kadar sevmem ama böyle saçma nedenlerden dolayı değil. Madem o kadar samimisin ABD kökenli hiçbir şey kullanma. Neticede Irak'ta, Afganistan'da binlerce Müslümanı öldüren, çoluk-çocuk, genç-yaşlı ayırt etmeden katleden İsrail değil ABD. Gündemi takip edin diyeceğine biraz emperyalizm nedir, kapitalizm nedir onları öğren önce, sonra istediğin kadar komplo teorisi kurarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58
    Bu konu başlığı illuminatiye doğru gider herhalde

Illuminati derken olayı biliyor musun?

Illuminati'nin sitesi olanwww.illuminati.org da simsiyah bir ekran var ama CTRL+A yaptığın zaman sol üst köşede bir geri sayım sayacı çıkıyor.
    Yani bu süre dolunca bir şey olacak.

Siteye sağ tıklayıp "Kaynak kodunu göster" deyince, kaynak kodu içerisine bakınca:

"Sorry, you are too late" yazısını görüyoruz. Yani:
    Üzgünüz. Çok geç kaldınız..

Artık 84 gün sonra ne olacaksa. Allah korusun bizi valla..

• Irkçı diyenlere bak, adamlar benim vatandaşımı vurdu diye tavır almak ırkçılık mı, entelliğinizi gidin başka yerde yapın.
  • buna da dava açılır artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58
    Bu konu başlığı illuminatiye doğru gider herhalde

Illuminati derken olayı biliyor musun?

Illuminati'nin sitesi olanwww.illuminati.org da simsiyah bir ekran var ama CTRL+A yaptığın zaman sol üst köşede bir geri sayım sayacı çıkıyor.
    Yani bu süre dolunca bir şey olacak.

Siteye sağ tıklayıp "Kaynak kodunu göster" deyince, kaynak kodu içerisine bakınca:

"Sorry, you are too late" yazısını görüyoruz. Yani:
    Üzgünüz. Çok geç kaldınız..

Artık 84 gün sonra ne olacaksa. Allah korusun bizi valla..

"Sorry, you are too late" yazısı o geri sayım bitince yazacak sanırım ama ben o yazıyı bulamadım çıkartmışlar sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayff -- 14 Eylül 2011; 12:53:45 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.