Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.267
Cevap
25
Favori
47.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence olayı sakin karşılamaları çok normal. bugün bizim burada olsa delireceğiz mi ne yapacağız? başa gelen çekilir diye bir şey var.

ayrıca tünel kazmak için donanımlı olduklarını düşünmüyorum o işi bilen birileri de yoktur, olsa zorlama olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 30 Haziran 2013; 7:07:23 >
  • Sağlam bir dizi olacak
  • Klasik Stephen King saçmalığı bende yaygarayı duyunca pilot bölümü izledim beğenmedim hiçbir anlamda sarmadı beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isk0rpit -- 30 Haziran 2013; 11:31:45 >
  • Kubbe oluşmadan önce her yer zangır zangır sallanırken de çok tepkisizler. Delirmeyeceksin tabii ki ama o kadar da sakin karşılanmaz. Aşırı derecede anormal bir durum bu..
  • Herşey iyi güzelde bu kubbe çekirdeğe kadar gitmiyorya biriside aga kazalım demiyor laz yok arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Herşey iyi güzelde bu kubbe çekirdeğe kadar gitmiyorya biriside aga kazalım demiyor laz yok arkadaş.

harbinde arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

bence olayı sakin karşılamaları çok normal. bugün bizim burada olsa delireceğiz mi ne yapacağız? başa gelen çekilir diye bir şey var.

ayrıca tünel kazmak için donanımlı olduklarını düşünmüyorum o işi bilen birileri de yoktur, olsa zorlama olur.

hadı ıcerdekılerı anladıkta dısarda koskoca amerıkan ordusu var yaw..

sonucta ıcerden veya dısardan farketmez bu tunel olayını kesın yapmaları lazım yoksa cıddı mantık hatası olur..olur olmaz orası ayrı konu..soyle bırsey olabılır..bıraz paınt terk oldu aceleye geldı

Under The Dome (2013 - 2015)

yanı bır noktadan sonra zemınde bıle olabılır bu duvar..

• 1mpossible kullanıcısına yanıt
    Kubbe diyorlarda adamlar toprağı kazıp bakmadılar ki ?Daha görür görmez analiz yapıp 2 km çapında küresel bir kalkan mı desinler

King gibi bir yazarın böyle basit ve uyduruk bir tünel ile geçiştireceğini sanmıyorum diziyi .Ola ki öyle bir şey olursa bundan sonra pek kitaplarını okuyacağımı zannetmiyorum
  • Knisath kullanıcısına yanıt

Bu şey 2 km çapında elektromanyetik alandan oluşan her tarafımıza sarmış bir şey diye konuya girseler süper olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Kubbe diyorlarda adamlar toprağı kazıp bakmadılar ki ?Daha görür görmez analiz yapıp 2 km çapında küresel bir kalkan mı desinler

King gibi bir yazarın böyle basit ve uyduruk bir tünel ile geçiştireceğini sanmıyorum diziyi .Ola ki öyle bir şey olursa bundan sonra pek kitaplarını okuyacağımı zannetmiyorum

Mesele tünelle geçilip geçilememesi değil neden kimsenin aklına gelmiyor bu olay.
  • 1mpossible kullanıcısına yanıt
    Daha 1 bölüm oynadı , 1 bölümde de insanlar neyle uğraştığını anlayamadı ki ,bölümün ilk dakikalarında biz de bu kubbeyi bekliyorduk hadi hemen tünel kazalım deselerdi ,o zamanda bu adamlar sanki tünel bekliyorlarmış gibi direkt kazmaya başladılar diyecektik , öyle değil mi ?
  • quote:

Daha 1 bölüm oynadı , 1 bölümde de insanlar neyle uğraştığını anlayamadı ki ,bölümün ilk dakikalarında biz de bu kubbeyi bekliyorduk hadi hemen tünel kazalım deselerdi ,o zamanda bu adamlar sanki tünel bekliyorlarmış gibi direkt kazmaya başladılar diyecektik , öyle değil mi ?

Hocam bilmiyorum fakat öyle bir durumda direk benim aklıma kazmak gelirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

bence olayı sakin karşılamaları çok normal. bugün bizim burada olsa delireceğiz mi ne yapacağız? başa gelen çekilir diye bir şey var.

hadı ıcerdekılerı anladıkta dısarda koskoca amerıkan ordusu var yaw..

sonucta ıcerden veya dısardan farketmez bu tunel olayını kesın yapmaları lazım yoksa cıddı mantık hatası olur..olur olmaz orası ayrı konu..soyle bırsey olabılır..bıraz paınt terk oldu aceleye geldı

Under The Dome (2013 - 2015)

yanı bır noktadan sonra zemınde bıle olabılır bu duvar..

Stephen King bu adamın hiçbir şeyini kestiremeyiz. Ayrıca kubbe düşmeden önceki depremde hiç tepki vermemeleri anormaldi gerçekten orada insanlar paniğe kapılsaydı hiç mantık hatası olmazdı.

• Dizi bana göre süper olmuş kıyamet senaryolu dizileri hep sevmisimdir. 2. Bölüm bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sakin kalmalarını yadırgamadım.Sonuçta görünmeyen birşey neden korksunlar ki , kubbe giderek küçülmüyor sonuçta. İleri de belki olabilir ama ne yangın ne deprem ne de diğer doğal afetler gibi herhangi bir direkt etkiye sahip değil.

yalnız sorun şu ki eğer ses geçmiyorsa hava da geçmiyor demektir.Bu da örneğin 3-4 yıl sonra içeri de havanın tükeneceğini gösterir.Kaldı ki yiyecek sıkıntısı da çekecekler.

Tahminimce uzun soluklu bir dizi olmayacak mini dizi şeklinde 6-10 bölüm çekip bitirebilirler.

Uzaylılar basıp gezegenler arası savaşa dönerse o başka tabi ki.
  • quote:

Ben sakin kalmalarını yadırgamadım.Sonuçta görünmeyen birşey neden korksunlar ki , kubbe giderek küçülmüyor sonuçta. İleri de belki olabilir ama ne yangın ne deprem ne de diğer doğal afetler gibi herhangi bir direkt etkiye sahip değil.

yalnız sorun şu ki eğer ses geçmiyorsa hava da geçmiyor demektir.Bu da örneğin 3-4 yıl sonra içeri de havanın tükeneceğini gösterir.Kaldı ki yiyecek sıkıntısı da çekecekler.

Tahminimce uzun soluklu bir dizi olmayacak mini dizi şeklinde 6-10 bölüm çekip bitirebilirler.

Uzaylılar basıp gezegenler arası savaşa dönerse o başka tabi ki.

Ilk sezon 13 bölüm hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kubbenin altına doğru kasacaklarını bende düşünüyorum.Kitabını okumadım ama yazan Stephen king olunca doğa üstü olaylar ve korku unsurlarıda bekliyorum dizide
  • Yeni bölüm gelmiş ama piyasa da altyazı yok.

Bakalım bu sefer tünel kazmışlar mı?
  • altyazı çıktı beyler dizimage eklenmesini bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.