Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
25
Favori
47.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: -Denizcan-

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

quote:

quote:

@PHI İlk 2 bölümü izlemişsiniz ama devam etmemişsiniz sanırım 3. sezona.

Aynen. Şimdilik kaldı izleyemedim devamını. Nasıl gidiyor?

1 ve 2'yi izlediyseniz konusunu görmüşsünüzdür zaten. Ama işler çığrından çıktı.
    Herkes delirdi artık.

Artık bunların dışında yeni bir konu daha ekleniyor. Gerçi bu bilmediğimiz bir şey değil. Lyle'ın bahsettiği bir şey.

İzleyeceğim ama dizi kendine bağlayamıyor beni. Çerezlik dizi

Yani evet üst düzey bir dizi değil ne yazık ki. Ha beni kendine bağlayabiliyor orası ayrı. Diziyi konuşacak kimse de kalmamış gördüğüm kadarıyla bir ben yorum yazıyorum yeni bölümler hakkında.
    Bu arada gizem seviyesi üst düzey olan bir dizi önerebilir misiniz?

Soruyu sanırım genel olarak değilde arkadaşa sormuşsunuz ama nacizane birkaç öneri söylemek istiyorum.

Her ne kadar iptal edilmiş olsa da FlashForward. Sonunda bir şekilde bağlamaya çalışmışlar. 20 bölüm boyunca gizemini çok güzel bir şekilde koruyor ve izleyicisine komplo teorileri üretmesini sağlıyor.

The Killing Katil bulma filmlerini seviyorsan, tam bu zevke uygun bir dizi. 2 sezon boyunca gizemi çok güzel bir şekilde yansıtıyor. Dizi aslında 4 sezon ama ana konusu itibariyle 2. sezonda katil ortaya çıkıyor. Sonrasında devam etmedim.

Fringe Üst seviye de bilim kurgu temalı, ana konusu itibariyle gizemli bir dizi. İzlemediysen kesinlikle tavsiye ederim. Fakat dizinin ana konusu ayrı bir çerçevede ilerliyor. Her bölüm birbirinden farklı olaylar anlatılıyor ama aynı zamanda ana konuya da ilişkin olaylar oluyor. Yani demek istediğim her bölüm dizinin konusunu işleyen bir bölüm değil.

The 4400 Yıllar boyunca kaybolan 4400 kişinin bir anda dünyada belirmelerini anlatan bir dizi. Güzel bir dizidir.

Homeland Dram ve gizem karışımı güzel bir dizi. Irak'ta esir düşmüş bir askerin Amerika'ya dönüşünü anlatıyor. Vatanını seven bir asker olarak mı dönüyor yoksa düşman tarafına katılmış bir ajan olarak mı dönüyor bunu anlatıyor.

Supernatural Fantastik ve gizem karışımı harika bir dizi. Dizi sayfasında da yazıldığı gibi 5 sezon boyunca harika ilerleyen (dizinin 11. sezonu oynayacak bu sene) , bağımlı yapan bir dizi. Babalarının avcı olan iki kardeşin annelerinin bir şeytan tarafından öldürülmelerini anlatıyor. Dindar biriysen hoşuna gitmeyebilir. Genelde dindar insanlar bu diziyi sevmez ve güzel yorum yapmazlar.

The Lost Room 6 bölümlük keyifli ve gizemli bir mini dizi. Gizemli bir motel odasını ve bununla bağlantılı birkaç özel eşyanın güçlerini anlatıyor. Böyle söyleyince saçma geliyor ama detaya girersem spoiler olur.

Wayward Pines Bu sene başlamış ve dün itibariyle final yapmış bir mini dizi daha. 10 bölüm toplam. Wayward Pines isimli şehirde kaybolan 2 ajanın kaybolmasını araştıran Ethan Burke isimli bir ajanında bu kasabada kaybolmasını anlatan bir dizi. Güzel bir kurgusu var, gizemi öğrendiğinde vay canına dedirtiyor. Hatta anlamak için 2. defa seyredenler bile var. Tavsiye ederim bunuda.

Fringe izleyip çok kısada bitirdiğim tek dizidir. Ve de 3 kez bitirmişimdir diziyi. O derece severdim. Hala sıkılınca açıp bir bölüm izleyip duygulanıyorum. Lost'da spoiler yediğim için maalesef izleyemem denedim ama sonucu bilince bir anlam ifade etmedi bana.
    Bilimkurgusal dizileri seviyorum. Hele bu gizemle karıştırılmışsa harika oluyor. Şu The 100 nasıldır? Ergen dizisi diyorlardı şimdi de Lost gibi oldu diyorlar bir şey anlamadım.

The 100'de fena değil ama gizem türüne girmiyor. Daha çok bilim kurgu ve macera diyebilirim. İlk sezonu gençlik dizileri gibi, ergen dizisi denmesinin sebebi o. Ama 2. sezonunda dizi açılıyor. Lost ile benzerlikler taşıyor. İlk sezonu bitirebilirsen bırakmadan , ikinci sezon keyif alırsın. 3. sezon martta başlıyor. Çok uzun bir süre var. Beklerim dersen izleyebilirsin ama 2015 sonları , 2016 başları gibi izlersen daha iyi olur.

• 1.sezon sonunda bıraktım tekrar başlasam mı?
  • quote:

3*4

Aktaion hakkında biraz bilgi almamız lazım artık. 3 sezon oldu yumurta nedir olaylar nedir hala net bi bilgimiz yok. Bu sezon da böyle biterse sıkar artık.

Yok yok merak etme anlayacaksın her şeyi

@-Denizcan- Peki o zaman bakarım bir ara

@eISgood Başla başla 2. sezon sonlarına doğru biraz kötü ama 3. sezon iyi.

@TheYips 2. sezonda bir çıkış lazımdı tabii ilk bölümü çok iyi tutmuşlardı. Ha şu var ki fragmanda
    2 kişinin ölümünü
    söylemişlerdi. O yüzden pek heyecan olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 25 Temmuz 2015; 17:01:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eISgood

1.sezon sonunda bıraktım tekrar başlasam mı?

Dediğim gibi 2.sezona iyi giriş yaptılar/yapmışlar daha doğrusu
  • arkadaş bu dizide sapıtmaya başladı.. bu sezon bitirseler keşke.
  • Son sezonu izlesem mi arkadaşlar daha başlamadm son sezona vakit kaybı gibi duruyor ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eISgood

1.sezon sonunda bıraktım tekrar başlasam mı?

Aynı durumdayım, dizi iyi gidiyor diyorlar son birkaç bölümdür
  • quote:

quote:

3*4

Aktaion hakkında biraz bilgi almamız lazım artık. 3 sezon oldu yumurta nedir olaylar nedir hala net bi bilgimiz yok. Bu sezon da böyle biterse sıkar artık.

Yok yok merak etme anlayacaksın her şeyi

Ucundan anlattılar 5. bölümde. Yine de daha detaylı bilgiler lazım. Sıkıcı bir hal almaya başladı çünkü.

• bende indirdim 1-2 ay önce, başlayacaktım ama arada yorumlara bakıyorum hep kötü. sildim artık başlamam heralde
  • İyi mi desem kötü mü desem bilemedim son bölüme.
    Öyle ortada bir şeydi.

Bitiyor mu ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekmek arası sakız -- 1 Ağustos 2015; 20:33:17 >
  • 1. ve 2. sezon yine bir şekilde izletiyordu ama 3.sezonla birlikte gerçekten baydı ve gerçekten leş bir diziye döndü denk gelirse bakıyorum bölümlere artık merak bile ettirmiyor başlamadıysanız hiç izlemeyin
  • O ineğin ortadan parçalanışı neydi öyle ya
  • 3. Sezonu izlemeye değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlayayım mı hiç bilmiyorum
  • Bu sezon nereye gidecek acaba :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Sezonu dün bitirdim. 3. Sezon çok mu kötü ya ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

buradan görmesem haberim olmayacaktı valla birinci bölümü şimdi bitirdim izliyorum ama yokluktan biraz

stephen king dizide farkeden oldu mu

Ben de kimse yazmamış mı diye bakıyordum .

Iyiki yeni bulmuşum bu diziyi yoksa 1 hafta arayla bölüm beklemek deli ederdi beni

• Where is the real barbie :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• julia o iğneyle kadını uyuşturduğu an aklıma dexter geldi istemsiz olarak. sonraki sahnede jim rennie julia'ya "iyi işti dexter" deyince resmen bölümün sonuna kadar gülümseyerek izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedilerinjedisi

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

buradan görmesem haberim olmayacaktı valla birinci bölümü şimdi bitirdim izliyorum ama yokluktan biraz

stephen king dizide farkeden oldu mu

Ben de kimse yazmamış mı diye bakıyordum .

Iyiki yeni bulmuşum bu diziyi yoksa 1 hafta arayla bölüm beklemek deli ederdi beni

Sadece ilk sezon öyle. Hevesini kaçırmak gibi olmasın ama zorla izliyorum artık. Of yine mi Under The Dome diyorum. Ama her hafta da izliyorum. Garip bir etkisi var.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.