Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.267
Cevap
25
Favori
47.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çok sıkıcı bi hal aldı son dönemde. biter diye düşünmüştüm. neyse bir ara bitirirm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Çıktılar en son 2-3 kişi kaldı içeride. Ama fragmanda yine içeride görünüyor sanırım çoğunluk. Çok saçmalatmasınlar başka bir şey istemiyorum.

• Güzel dizi, yeni sezon onayı almasına sevindim
  • Dizinin durumu ne kacinci bolmumde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be zaman ne çabuk geçmiş

İlk bölümleri çok güzeldi ve sürükleyiciydi ilk sezon ama ikinci sezonun sonuna doğru biraz bozdular diyebilirim. Umarım bu sezon güzel geçer.
  • 3.sezonunda patlama yapacak dizidir ahanda buraya yazıyorum,2.sezon ratinglerinde Arrowu falan geçti.
    Beklemedeyiz...
  • kaldı 2 gün
  • Başlasa da izlesek artık

• Dizi arıyorum izlenir mi en son flashı izledim daha 2 bölüm kaldı ama bunun kadar sürükleyici mi

• Şimdi son bölümünü izledim. Mantık hataları var dizide bu yüzden sıktı biraz. Kubbe bombalanıp heryer taş toprak olmuştu, son bölümlerde yeşillikli gözüküyordu.Diyaloglar ve mimikler uyuşmuyordu."Bitse de gitsek.." gibisindendi son bölümler bence. Üçüncü sezon ile ilgili tahminim (kitabı okumadım) o yıkılan duvardan başka biyere geçecekler ama yine korunaklı biyer olucak ve dünyanın bilmediği biyer...
  • Diziye başlayacaktım ama izlemediğim onca dizi varken bu vakit kaybı olacak gibi..

Oysa ki kitap çok çok keyifliydi. Bu kadar kötü oyuncuları (başkan hariç tabii) nereden bulmuşlar merak ettim.
  • Stephen King dedik patron dedik. İkinci sezon berbat geçti. Bu sezon toparlamazlarsa iptal gibi görünüyor.
  • Hi Im Dexter H kullanıcısına yanıt
    Değil, vasatın altında bir dizi. Halen nasıl devam ediyor anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Değil, vasatın altında bir dizi. Halen nasıl devam ediyor anlamış değilim.

Başlayacağı zaman nasıl heyecan yapmıştım anlatamam. Stephen King, Steven Spielberg(filmleri iyi ama dizileri o kadar değil) Dean Norris... ama fos çıktı.
  • 2.sezonun ortalarında bırakmıştım.Kötü bir dizi.

• 3.sezon başlamış yoklukta izlenir :)
  • Valla yoklukta bile zor gitti. Benim düşüncem tabii ki izlemek isteyenler izlesin ama çok saçmalamışlar bence.
  • 3. sezon 1-2. bölümler gelmiş izleyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

Valla yoklukta bile zor gitti. Benim düşüncem tabii ki izlemek isteyenler izlesin ama çok saçmalamışlar bence.

Aynen boyle dusunuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.