Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.267
Cevap
25
Favori
47.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne efsanesi ya, bence çerezlik bile değil. Bir arkadaşım önerdi, zorlaya zorlaya 1.sezonu bitirdim. Sırf Hank var diye izliyordum fakat oda çekilmiyor arkadaş.
  • Efsane demek onca diziye hakaret olur. Çerezlikten kurtarır ya yine de.
  • 4.bölüm iyiydi diziyi çıkmazdan çıkarıp açtı
  • Yeni bölüm düşmüş.
  • 2x3 izlendi.
  • altyazı yok hala
  • Oyunculuklar o kadar komik ki.

Şu son bölümde halkın birbiriyle tartıştığı sahneye bir bakın lütfen gülmekten öleceksiniz

Dizi resmen sınıf düştü. Kalite yerlerde...
  • 2.sezona başladım, 3.bölüme kadar geldim zar zor ama bölümün yarısında kapattım. Çok yavan geliyor artık, ilk sezonu yokluktan izledim de ikinci sezon felaket.

Julia çok hoş ama
  • 2x4 izlendi.
  • 2*5 başından beri tahmin ediyordum
    o dolabın bir tünel olduğunu
    Stephen king kalite <3
  • 2x5

Önceki bölümlerde cevaplanmayan bir sürü sorunun üstüne şimdi bir sürü soru daha eklediler. Umarım final yaptığında cevaplanmayan hiçbir şey kalmaz. Joe ergen tavırlar sergiliyor norrie iyi yaptı bence. Philin adamı vurması çok gereksizdi zaten en başından beri sevmemiştim iyi oldu şeriflikten alınması. Yerine kim gelecek acaba. Rebecca kanlara bakamadı onu merak ediyorum ve en büyük merak konusu tabii ki tünel. Daha önce melanie açtığında hiçbir şey yoktu sanırım lyle açtı tüneli bir şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. bölümü izlemedim henüz, bu arada diziye olan ilgi az sanki, kendini izlettiren ayrı bir havası var dizinin. Ben ne kadar durağan bir bölüm olsa da beğeniyle izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATEŞ -- 31 Temmuz 2014; 22:06:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

5. bölümü izlemedim henüz, bu arada diziye olan ilgi az sanki, kendini izlettiren ayrı bir havası var dizinin. Ben ne kadar durağan bir bölüm olsa da beğeniyle izliyorum.

Sezonun ilk bölümü beni çok sıkmıştı. Bir de dokuz aylık kopuntunun üzerine pek sarmadı mesela. Sezon bitince izlerim diye düşünüyorum.

• Sonu güzel bitti

Ben tünelden çok melania (yalnış yazmışımdır)'nın hikayesini merak ediyorum. En son bizim öğretmen kanları karşılaştırıyordu diğerleri gürültü yapınca bıraktı gitti
  • Dizi gittikçe kaliteyi düşürüyor.Herşeyi bir yana koydum ulan kaç bölümdür yiyecek sıkıntısı diye diye beynimizin etini yediler ama afedersiniz domuz gibi hala yiyorlar.Görende normal yaşamda standart bir gün.Hala birşey olmamış gibi yiyip içiyorlar.Bari buradan azda olsa gerçekçilik yakalayın.Oyunculuk falan artık bunları geçtim.
  • 2x5 izlendi . oyunculuk çok sırıtmıyor. ama çok kaliteli olmadığı da ortada.
  • 2x5

• Nasıl la güzel dizi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Nasıl la güzel dizi mi?

bizde tam kestiremedik iyi mi kötü mü diye ama izliyoz işte. ilginç bir konusu var. zaten yazarda steven king .
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.