Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
25
Favori
47.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. sezon bol aksiyon ile başladı güzel bölümdü
  • 2 sezon bomba gibi başladı böyle devam ederse efsane bir sezon olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

Linda ve Angie.Bir bölümde harcadılar

Under The Dome (2013 - 2015)

• 2x2

Geçiş bölümü gibiydi.Ortalama bir bölüm oldu.Fen öğretmeninin Barbie ile ilgili dediklerine uyuz oldum.Gerçek kahraman Barbie bence.Sezon sanırım Angie'nin ölümü üzerinden gidecek.Bileklik Junior'ın yatağının altında çıktı ama onun yaptığını sanmıyorum.Dayısı o gizemli kızın peşindeydi bence o öldürdü Angie'yi.

• 2. bölüm fena değildi şimdiden söylüyorum şu öğretmen kadın ilerde büyük bir bela olabilir
  • O değil de çoğu kişi diziyi bırakmış anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

O değil de çoğu kişi diziyi bırakmış anlaşılan.

Ben bekliyorum 2-3 bölüm daha biriksin izlerim . Nasıl peki 2 .sezon size göre ? Yorumlara da bakmak istemiyorum bir şey görürüm falan diye
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    İlk bölüm iyiydi hocam, iyi bir başlangıç yaptılar. İkinci bölümü henüz izlemedim, az sonra izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Ben bekliyorum 2-3 bölüm daha biriksin izlerim . Nasıl peki 2 .sezon size göre ? Yorumlara da bakmak istemiyorum bir şey görürüm falan diye

Bu sezon dizi harbiden düzelmiş. İlk bölüm çok hızlı giriş yaptılar ve 1. Sezon gibiydi ama her şey yoluna girdi. Ben 2. Bölümü de sevdim. Umarım böyle devam ederler hep. Kalite farkı çok büyük.
    2. Sezon 2. Bölüm

2. Bölüm de bitti. Her ölümden sonra zaten böyle bölümler olur ama buna rağmen gayet iyi idi. Doğrusu sonda dayısı da ölecek sandım. Ama olmadı. Junior'ın yaptığını düşünmüyorum ama bakalım neler olacak. Bu arada annesi ölmüş diyorlar da ölmemişti ilk bölümün sonunda ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

benim gibi unutmuşlardır yeni gördüm sezon başlamış.
  • buradan görmesem haberim olmayacaktı valla birinci bölümü şimdi bitirdim izliyorum ama yokluktan biraz

stephen king dizide farkeden oldu mu
  • ikinci bölüm de heyecanlıydı. karakterler çok itici ama konusu ilgi çekici olunca izleniyor bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 10 Temmuz 2014; 6:11:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ikinci bölüm de heyecanlıydı. karakterler çok itici ama konusu ilgi çekici olunca izleniyor bakalım ne olacak

Hayatımda izlediğim en itici karakterleri barındıran dizi. O lezbiyen kadınları mı dersin onların sözde kızı mı dersin bizim Losttaki Ana Lucia'ya benzeyen itici kadın polis mi dersin yok o barbie mi dersin hatta efsanevi dizi Breaking Bad'deki Hank enişte bile çok itici. Oyunculutan ziyade senaryo itici. Ve tam anlamıyla 5.sınıf vasat altı iğrenç kalitesiz düşük eğitimli kişilere hitap eden nefret edilesi bir dizi.

ilerleyen bölümlerde zaman kaybı olduğunu anlayacaksın. Benim önerim aşağıda Önerdiğim dizilerden izlenediğine başlaman en azından ilk bölümüne.

Prison Break
    Lost
    Fringe
    GOT
    Breaking Bad
    Grimm
    Arrow
    Da Vinci Demons
    True Detective
    Penny Dreadful
    Sherlock
    Heroes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sanki olaylar normale dönecek ve angie geri gelecek gibi bir his var içimde enteresan bir şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathLost

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ikinci bölüm de heyecanlıydı. karakterler çok itici ama konusu ilgi çekici olunca izleniyor bakalım ne olacak

Hayatımda izlediğim en itici karakterleri barındıran dizi. O lezbiyen kadınları mı dersin onların sözde kızı mı dersin bizim Losttaki Ana Lucia'ya benzeyen itici kadın polis mi dersin yok o barbie mi dersin hatta efsanevi dizi Breaking Bad'deki Hank enişte bile çok itici. Oyunculutan ziyade senaryo itici. Ve tam anlamıyla 5.sınıf vasat altı iğrenç kalitesiz düşük eğitimli kişilere hitap eden nefret edilesi bir dizi.

ilerleyen bölümlerde zaman kaybı olduğunu anlayacaksın. Benim önerim aşağıda Önerdiğim dizilerden izlenediğine başlaman en azından ilk bölümüne.

Prison Break
    Lost
    Fringe
    GOT
    Breaking Bad
    Grimm
    Arrow
    Da Vinci Demons
    True Detective
    Penny Dreadful
    Sherlock
    Heroes

içlerinden grimm ve penny dreadful'u izlemedim. biri zaten yeni başlamış diğerine bi bakayım

• 2. bölümü pek sevmedim. Umarım 3. bölüm daha iyi olur.
  • Yav.

Sadece.

İlk bölüm sırf zorlama ile başladı, sonu zaten tam komediydi.

2. bölüme bir bakalım ama ben herhalde uğraşamayacağım bu diziyle.
  • Kimden hoşlandıysam dizide öldü la
  • DXM06 kullanıcısına yanıt
    spoiler içine al mesajı. harbiden de öyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 10 Temmuz 2014; 19:07:32 >
  •  Under The Dome (2013 - 2015)

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.