Şimdi Ara

Dell Türkiye'nin Tüketici ve KOBİ’ler Bölümü Önder Börtücen'e emanet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinden Dell’in Türkiye
    operasyonunun Tüketici ve KOBİ’ler bölümünden sorumlu müdürü, bilgi teknolojileri sektörünün önemli isimlerinden Önder Börtücen oldu.

1974 doğumlu olan Önder Börtücen, lisans eğitimini Boğaziçi
    Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra 1995 tarihinde HP Türkiye’ye katılmıştır. Buradaki ilk yılında dört farklı
    kategoride HP Oscar Ödülü’ne layık görülen Börtücen, 2002 yılında HP Kişisel Sistemler Grubu Kategori ve Pazarlama yöneticisi olmuş ve 5 yıl bu görevi yürütmüştü. 2007 yılında HP Kişisel Sistemler Grubu Ticari Kanal yöneticiliği görevine atanan Önder Börtücen, Dell Türkiye’ye transfer olmadan
    önce HP Stratejik Planlama Danışmanlığı görevini yürütmekteydi.

Özellikle son yıllarda ülkemizde hızlı büyüme ile
    dikkatleri üzerine toplayan Dell’in Kurumsal Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürlüğü görevini ise Murat Mediceler yürütüyor.

• Yaa saygısızlık olarak almayın ama Önder Bey'in soyadını görür görmez aklıma "Börtü Böcek" kelimesi geldi. Şahsen özür dilerim. Sadece hissettiğimi yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Yaa saygısızlık olarak almayın ama Önder Bey'in soyadını görür görmez aklıma "Börtü Böcek" kelimesi geldi. Şahsen özür dilerim. Sadece hissettiğimi yazdım.

Hic gulecegim yoktu...lol

• Dell in Türkiyede gelişmek için çalışmalar yapması çok güzel. Birde alienware ları tüm modellerini getirseler süper olacak
  • Önder BÖRTÜCEN gerçekten çok bilgili donanımlı bir kişi yeni işinde en üst seviyede başarılara imza atacağına eminim.Hayırlı olmasını diliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Dell in Türkiyede gelişmek için çalışmalar yapması çok güzel. Birde alienware ları tüm modellerini getirseler süper olacak

Ben iş için ABD'ye gidip geliyorum, siz alienware'in özelliklerini sitesinden seçip toplam ücretini de peşin verirseniz size getirebilirim ama sadece 1 adet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3po -- 27 Eylül 2011; 22:31:55 >
  • quote:

Dell in Türkiyede gelişmek için çalışmalar yapması çok güzel. Birde alienware ları tüm modellerini getirseler süper olacak

Alienware ürünleri şu anda özel sipariş ile getirilebiliyor. Dell'in sertifikalı çözüm ortağı olan Radius Bilgisayar firması, Alienware ait tüm modelleri özel sipariş ile getirebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel haber teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedgehog!
    Alienware ürünleri şu anda özel sipariş ile getirilebiliyor. Dell'in sertifikalı çözüm ortağı olan Radius Bilgisayar firması, Alienware ait tüm modelleri özel sipariş ile getirebiliyor.

O dediğin bilgisayarcı alienware getiriyor da, abd fiyatının en az 2-3 katı fiyatına satıyor, alabilirsen alırsın, onu yazmayı unutmuşsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3po -- 28 Eylül 2011; 23:30:32 >
  • quote:

Katılıyorum.
    Birde yurtdışı fiyat farkı azalsa çok daha iyi olucak.
  • Kendisini tanımam ama bu haber beni çok sevindirdi. Kendisiyle bi ara gidip tanışır kahve içeriz artık.

Soyadını yazan nüfus memuru hata yapmış, doğrusu börteçine olacak.

börteçine kurdun adı,
    ergenekon yurdun adı,
    dört yüz sene durdun, hadi,
    çık, ey yüz bin mızrağımız,
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3po

quote:

O dediğin bilgisayarcı alienware getiriyor da, abd fiyatının en az 2-3 katı fiyatına satıyor, alabilirsen alırsın, onu yazmayı unutmuşsun :)

Şu konuyu bir okuyun isterseniz.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=51351366

• quote:

konuya değil fiyata bakarım, ister ingiltereden gelsin ister marstan, sonuçta alet aynı alet, bu verdiğiniz linkte yazanlar ise sadece bahane!
    ingilterede üretilen altın kaplama bilgisayar diye yazmıyor sonuçta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3po

quote:

konuya değil fiyata bakarım, ister ingiltereden gelsin ister marstan, sonuçta alet aynı alet, bu verdiğiniz linkte yazanlar ise sadece bahane!
    ingilterede üretilen altın kaplama bilgisayar diye yazmıyor sonuçta :)

İşin içinde bulunan birisi olarak ve işleyiş hakkında bilgi sahibi olan birisi olarak bu yazılanlara bahane diyorsanız, size diyecek başka bir lafım kalmıyorum...

• quote:

İşin içinde bulunan birisi olarak ve işleyiş hakkında bilgi sahibi olan birisi olarak bu yazılanlara bahane diyorsanız, size diyecek başka bir lafım kalmıyorum...

işin içinde birisi olarak teknoloji toptancılarının yeri geldiğinde %300 kâr ile bayilere parça sattıklarını biliyorum, bazılarında çok daha fazla kâr ediyorlar.
    bayiler ise son kullanıcılara %10 kâr koyup satacağız diye bir tarafları çatlıyor, gayet iyi biliyorum piyasanın işleyişini...
  • Servis ve onarım ihtiyacım var,1 aydır bu adamlara ulaşamadım,var mı bir kolay yolu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.