Şimdi Ara

Ziraat Bankası Müşteri No Nerde Yazar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
339.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    şeklinde bi numara var, ilk 4ü şube kodu ondan sonraki gelen müşteri no, ondan sonraki 4 ek no.
  • Merhaba;

Daha yeni müşteri hizmetlerini arayarak iban numarasını ve ek no'yu nasıl öğreneceğimi sordum ve öğrendim. Benim işim biraz şansına oldu, kartın ortasındaki 8 rakamı internetteki bilgilerden yola çıkarak müşteri numaram sanıp öyle iban sorgulamaya çalıştım ancak şansıma benim numaraklar benim müşteri numaram olmayıp aynı zamanda bir kooperatifin numarasıymış. Sanırım bu sayede bir müşteri temsilcisine bağlandım yaklaşık bir 10dk sonra. Daha sonrasında Devlet öğrenim kredisi aldığım kartın müşteri numarasını kartın üzerinden öğrenemeyeceğimi ve Ek No'nun ise bankadaki ilk kartın ise 5001 ikinci kartın ise 5002 gibi devam ettiğini öğrendim. şu an IBAN numaramı öğrenmiş bulunsam da hala hiç bilmeyen birinin müşteri numarasını nasıl öğreneceği konusunda merak içindeyim. Ama sanıyorum ki internet bankacılığı kullananlar rahatça öğrenebilirler.

İyi Günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: lectaaa

Şuralarda anlatmışlar. Konuyu hortlatayım :D

Ek no için >>> ziraat bankası ek no nerede yazar ve ziraat bankası ek no nedir bunlardan yararlanabilirsin.

Şube kodu zaten baştaki 4 rakam oluyor.

Müşteri no da geriye kalan :D

Hocam kaç yıl olmuş Türkiye'de bile yaşamıyorum

• Arkadaşlar alışveriş yapar para çeker kartı varya onun üzerinde yazıyordu ama hangi haneden başlıyor bilmiyorum unuttum daha doğrusu acil yardım nerde yazıyor acaba

• up
  • Şuralarda anlatmışlar. Konuyu hortlatayım :D

Ek no için >>> ziraat bankası ek no nerede yazar ve ziraat bankası ek no nedir bunlardan yararlanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lectaaa -- 6 Kasım 2017; 9:46:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben Ressam

quote:

Orijinalden alıntı: lectaaa

Şuralarda anlatmışlar. Konuyu hortlatayım :D

Hocam kaç yıl olmuş Türkiye'de bile yaşamıyorum

Alıntıları Göster

Nerede yaşıyorsun? 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.