Şimdi Ara

Nokia X3-02 Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
31.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia'nın S40 platformunu dokunmatik ekranla buluşturan telefonu X3-02'ye yakından bakıyoruz.

• bence cok da gerekli Bır telefon değil, Nokia nin Windows phone ve belki birazda MeeGo ya önem vermesi gerek ama düşük bütçeli kullanıcılar icin iyi olabilir
  • tasarımı güzelmiş
  • Bence pahali 500 buna verilmez
  • Almak istediğim bir model değil fakat anlatım tarzınız çok güzel.Teşekkürler.
  • 1 Senelik bir cihaz inceleme iyi hoşta neden şimdi ?

Millet alıp sattı bile model olarak eski...
  • Bu çocuk yeni yüz faruk, bakıyım, valla yeni yüz.
  • editörün sesi gayet hoş geliyor kulağa.hayırlı olsun diyorum.gayet iyi bir inceleme olmuş.
  • Demek Shady'de video incelemelere başladı, seslerde problem var ama ilk video olsun o kadar.

@umutarslan.com

Yarıldım akşam akşam. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Demek Shadyde video incelemelere başladı, seslerde problem var ama ilk video olsun o kadar.@umutarslan.comYarıldım akşam akşam. :D

yönetim espiri kaldırmıyor yorum kaldırıyor :D 1 kişi güldüyse bile yeter napalım
  • Sadece tasarımı güzel.
  • Video iPadde açılmıyor.Shady'ye bir baksaydık :)

Edit:Twitterda benim bir yorumumu paylaşmış kesin görmem lazım bu adamı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi römercan -- 12 Eylül 2011; 23:32:15 >
  • ben bu telefonu şubat ayından beri kullanıyorum n73 ten sonra ceplerim hafifledi.

Sadece mesaj çekerim konuşurum müzik dinlerim diyorsan ve bide incelik arıyorsan git al düşünme hiç. tek eksiği kameranın 5mp göstermemesi ve flaşının olmaması
  • İnceleme videolarını eş zamanlı olarak YouTube'a da koysanız tabletlerden veya telefonlarından sorun yaşayan kişiler incelemleri rahat, rahat izlese.
  • bu saatten sonra nokia mı alınır,tabi wp7 hariç...
  • "Shady" Gigabyte deyişine birşey söyleyenler illa çıkar

Gi -- Girl derken çörl denmiyor gi'de sorun yok.
    Ga'da zaten problem yok
  • Öncelikle Mustafa Çayırpınar'a hayırlı olsun diyorum ilk inceleme için oldukça iyi...
    Kaan Abi'nin her incelemeyi aceleye getirmesinden biraz rahatsız oluyordum açıkçası Mustafa Abi ise her şeyi ne güzel tane tane anlatıyor, Mesut Abi'den sonra 2. fovorim oldu.Yalnız Mustafa Abi'de bazı yerlerde aşırı ayrıntıya girmiş bence bu kadarınada gerek yok neredeyse telefonu kullanmayı öğreniyormuş gibi hissettim, cihazda ayrıntıdan çok işlevsellik ön plana çıkarılsa video inceleme sıkıcı olamaya yaklaşmaktan çıkar ve daha keyifli bir hal alabilir , mesela ilk defa bir incelemede bir cep telefonunun oynatabildiği tüm dosya formatlarının sayıldığını gördüm.. :)
    Yinede video incelemeyi çok sevdim, eleştirim ise yıkcı eğil yapıcı olarak algılanırsa sevinirim...

Telefona gelince bildiğimiz 3-4 senedir piyasada olan Çin malı Anycool T828'lere benzemiş kaç yıllık tasarımı bir utanmadan yeni diye sunuyor piyasaya Noka iyice elden düştü, en azında özgün tasarımıyla bir şeyler yapıyordu sanırım oda elden gidiyor...

• Telefon eskidi artık ve orta sınıf bir telefon için 10 dk inceleme biraz fazla olmuş.Ama Mustafa Çayırpınar tane tane ve sakince güzel anlatmış.Gerçi 10 dk uzun dedim ama Erdi Özüağ anlatsaymış 2 dk da biterdi inceleme :D
  • Güzel inceleme olmuş.Telefon ise 300-400 TL ise alınabilir.
  • Tasarımı dışında bir cacık olmaz bu telefondan
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.