Şimdi Ara

FIFA 12'den 32 Yeni Ekran Görüntüsü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Tam sürümü için günleri, çıkacak olan demosu için ise saatleri saymaya başladığımız FIFA 12 için yeni ekran görüntüleri gelmeye devam ediyor. Son oynanış ve hareket videoları ile iyice coşmamıza sebep olan FIFA 12 için bugün tam 32 yeni ekran görüntüsü yayınlandı.

Yayınlanan bu yeni görüntülere baktığımızda oyun içi sahnelerden başka, oyunun yeniliklerine de yer verildiğini görüyoruz. Özellikle son yayınlanan videolarda da karşımıza çıkan deneyim ve kupa sistemine, bu yeni ekran görüntülerinde de yer verilmiş. Serinin takipçilerinin bildiği gibi artık online modlardaki Head to Head maçlarda lig sistemi getiriliyor. Yani maç kazandıkça puan topluyor ve bir üst lige katılma şansını yakalıyorsunuz. Aynı şekilde lig sonuncuları da bir alt lige düşürülüyor.

Tüm modlardan alacağınız deneyim puanlarının seviyenizi belirleyeceği oyunun bu görüntülerinde ayrıca eleme kısımlarına da yer verilmiş. Oyunun grafikleri ise her zaman olduğu gibi gene göz kamaştırıyor. FIFA 12'nin bu yeni görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

• süper
  • Gel artık 30 Eylül...
  • şu demo çıksada oynasak sabır taşına döndük...
  • ea fazla video resim paylaşıyor bu yüzdenbn merak da artıyor
  • demo saat kaçte çıakcak ?
  • PESmi o da ne ?
  • 14 Eylül'de çıkacak diye hatırlıyorum DEMO'yu.. BF3 BETA'sını beklediğim şu günlerde FIFA 12 DEMO beni oyalayabilirdi.. =))) Bir an önce çıksa da başlasak gol yağmuruna ^^ Xbox 360 kolu hazır tutuyorum, batarya'da full şarj oldu :D Bu yıl konsollardaki FIFA'yı PC de oynamak mükemmel olacak..
  • demo 13'ünde 14'ünde değil
  • Daha iyi o zaman ^^
  • kesin orjinal bir key alcam :) şu demoyu bir oynayayım da :)
  • 3. Resimdeki çim harika
  • hayır 13 eylülde çıkacak beyler inş kanada saatine göre çıkmaz
  • pc için demosu, yarın türkiye saatiyle öğlen 12'den sonra çıkacakmış
  • tuh be ogleden sora 12 mı . ben bu gece 0:00 dan sonra dıye planlıordum :D
  • Güzel görünüyo ..
  • hastasıyız dedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • 30 eylul degil 13 eylulu bekliyemiyorum yeter artik
  • abi sanki çok karışık menü ama inş lah öle dildir
  • keşke süper toto süperligde olsaydı yaa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.