Şimdi Ara

Modern Warfare 3'te 41,000 Satır Diyalog Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
        Modern Warfare 3'ün senaryosunun uzunluğuyla ilgili önemli bir ipucu verildi. Geçen hafta düzenlenen Call of Duty XP etkinliğinde "The Voices of Call of Duty" adlı bir panel düzenlendi ve serinin şimdiye kadarki oyunlarında çalışan seslendirmenler izleyenlerin sorularını yanıtlamaya çalıştı.

Bu arada Activision'dan Modern Warfare 3'ün diyalog satır uzunluğuyla ilgili bilgilendirme geldi. Activision'dan Keith Arem, Modern Warfare 3'ün geçen sene çıkışını yapan Call of Duty: Black Ops'tan 10,000 satır daha fazla diyaloga sahip olduğunu belirtti ve sözlerini şöyle devam ettirdi:

"Herhangi bir yarım saatlik dizide 400 satır diyalog olur. Uzun metrajlı bir filmde ise 1,500 satır diyaloga rastlarsınız. Ama şu anda Modern Warfare 3'te 41,000 satır diyaloga sahibiz. Bu kadar ses içeriğini 1 seneden fazla kayıt ederek tamamladık. Şu anda sesleri hareket yakalama (motion capture) aşamasındayız."

Bu arada seslendirmenlerin bulunduğu panelde Black Hawk Down ve The Dark Knight'ta rol alan William Fichtner'ın da yer aldığını belirtelim. Kendisi oyunda seçkin ve önemli bir karakteri canlandıracakmış.

Katılanlar arasında Black Ops Zombies mode karakteri seslendirmenleri Nolan North, Michael Rooker ve Captain Price seslendirmeni Billy Murray en dikkat çekenler arasında bulunuyordu.

• Tartışmaya buradan devam xD
  • Evet o satırların yarısı ''Go,go,go!'' ve ''Tango down'' tarzı cümleciklerden oluştuğu için gayet normal.
  • iyi bari gene 5 saat felan değil
  • Evet 5.5 saat olmuştur, Cod standartlarına göre yeterli bir gelişme xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3rett0

Evet 5.5 saat olmuştur, Cod standartlarına göre yeterli bir gelişme xD

hikayesi iyiyse 5.5 saatte olur uzun hikaye içinde bf3
  • Easyde yada normalde oynarsanız tabi 5.5 saat olur :)
  • hardda yada veteeanda adamı çıldırtıyor ama ikinci oyunu bitirdiydim öyle ama easyden başlayıp bölümleri öğrenince daha zevki çıkıyor zorun
  • AsiCimbomlu
    12.09.2011 00:59:54

pfff bu kadar gözu kapalı fanboy gormedım codun en iyi oldugu şey hikaye hakkında coda çamur atıyorsun... vetaranda oyna bakıyım kaçtane 5.5 saat olucak... :D bf 3 daha iyi ama hikaye konusunda daha iyi olamaz coddan...
  • mw2 yi defalarca bitirdim her bitirdiğimde böyle senaryo böyle atmosfer yok diyorum

m3rett0 gibi pc ci ler anca crysis deki palmiyelerin kırılmasını anlatır bize

call of duty nerde crysis nerde burda atmosfer ve müzikler konuşur ,
    crysiste ağacın yaprağındaki AA değil o yüzden senin cod mw serisi gibi bir seriye laf atmaya hakkın yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 12 Eylül 2011; 1:10:53 >
  • bekliyordum aslında MW3 ten boyle birşey klasik ama süper
  • Mactavish-

niye hemen crysis diyosunuz ki bari bf3 de ,çıktıktan sonra ondan da çok bahsedicezXD

stun da diğer konuda crysis demişXD

palmiyeler derinden etkilemiş sizi
  • @mactavish

Burda Crysis'den bahseden mi oldu yahu ? xD Ne kadar kompleksli insnalarsınız, paranoyaklığa dönüştürmeyin bu kompleksi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

AsiCimbomlu
    12.09.2011 00:59:54

pfff bu kadar gözu kapalı fanboy gormedım codun en iyi oldugu şey hikaye hakkında coda çamur atıyorsun... vetaranda oyna bakıyım kaçtane 5.5 saat olucak... :D bf 3 daha iyi ama hikaye konusunda daha iyi olamaz coddan...

ben coda çamur atmıyorum ayrıca ben fan olursam o cod olur. ama ben önce easyde bitirip harda felan geçtiğim için 5-6 saat oluyor yoksa bende biliyorum daha uzun olduğunu
  • Gene aynı kavga ortaokull cagındakıler gibi benm makınam senin makınanı dover
  • Şu MW3 düşmanlığı ne zaman bitecek? Hikaye modu 100 saat olsa deseler yine beğendirmeyecekler.
  • "Clear left , clear right"
    "Roger that"
    "Hallway clear"
    "Tango down , moving"
    "Mactavish , go and do something"
    "Cpt.Price vs vs"
    "Let's do this Marines"
    Bu cümlelerle olması normaldir

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

mw2 yi defalarca bitirdim her bitirdiğimde böyle senaryo böyle atmosfer yok diyorum

m3rett0 gibi pc ci ler anca crysis deki palmiyelerin kırılmasını anlatır bize

call of duty nerde crysis nerde burda atmosfer ve müzikler konuşur ,
    crysiste ağacın yaprağındaki AA değil o yüzden senin cod mw serisi gibi bir seriye laf atmaya hakkın yok

COD MW gibi bir seriye kimin laf atma hakkı var ? Allah bir , cod iki maşallah laf atamayız , eleştiremeyiz dimi ? nick-mesaj uyumu zaten açıklıyor herşeyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archangel™ -- 12 Eylül 2011; 1:34:08 >

• @M3rett0

örnek veriyorum başka konuda crysis översin niye grafikler iyi diye

burda gelir grafikler yetersiz call of duty kötülersin

valla atmosfer olsun kullanılan effect olsun crysis halt yemiş
  • @Archangel™

eleştirin birşey diye yok ben onu m3rett0 için diyorum nasıl okuyorsunuz anlamıyorum ki

adam başka konuda crysis över dağlara çıkarır neden grafikleri güzel diye burda grafik yok diye call of duty kötüler
  • @Mactavish-
    Tamam anladım ...
    O zaman mesajım çok "koyu" MW3 taraftarlarına gitsin aynen böyle yapanlar var çünkü cod eleştirilemez diye
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.