Şimdi Ara

~★~ iPhone 'nuzu Kolaylaştıran En iyi Cydia Tweak 'leri | Güncel ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
23
Favori
59.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorun bende de var. bende seside kısmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamer306

quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Bu arada CallBar kendi çalışmadığı gibi telefonunda icine etti. İki kez safe moda soktu geç açılma vs. sorunları yaşattı. Bende sildim simdi iyi. Verim alamadığım tek uygulama 3 ayrı repodan denedim -iPhone 4 4.3.3 jb-

Sizde başka bir cydia eklentisi ile çakışıyordur muhtemelen...
    Çünkü ben 2 aydır hiç sorunsuz kullanıyorum ve benimde 4.3.3...
    Hatta az önce güncelleme geldi ve insanelyiden 0.5-13 e güncelledim. Son güncellemede artık butonlar Türkçe olarak cevapla ve reddet oldu...
    Ayrıca kişiye atanan zil seside callbarda artık çalışıyor...

Benim için vazgeçilmez tweaklerin başında gelir callbar. Telefon çalar mevcut bulunduğun uygulamayı etkilemez... cevap vermek istemezsen aramanın bitmesini beklemezsin... Çok iyi...

Tekrar kurup denemek isterseniz eski callbarı sildikten sonra yeniden yükleyin yani calbarrı update yapmayın... Bu şekilde sorun olabiliyor bazen...

Üstad kullandığınız CallBar'ın versiyonunu ve hangi repodan indirdiğinizi bizimle paylaşır mısınız?
    Ben BigBoss'tan yükledim.
    Fakat Kilit Ekranındayken program çalışmasın şeklinde ayarladığımda güç tuşuna artarda iki kez bastığımda aramayı meşgule atamıyorum.
    Tek basmada sessize alıyor fakat bir türlü red işlemini gerçekleştirmiyor.
    Şu anda callbar'ın yeni versiyonu çıktı. 05-13 sürümü olacak... Ben insanelyi reposundan indirdim. İki defa basınca meşgule almıyor. Bir kere basınca sessize alıyor. Meşgul olayını çözememişler. Tabi bu cihaz kilitliyken geçerli. Ayrıca menü Türkçe olmuş. Bir de dikkatimi çeken olay ; Kulaklık takılıyken uygulamaların içindeysen kulaklık cevaplama tuşu çalışmıyor. Uygulama içindeyken cihaz kitlenirse yine çalışmıyor. Fakat uygulamalar kapalı ve cihaz kilit ekranındaysa kulaklık cevaplama tuşu çalışıyor. Programın hala bu tip bugları mevcut. :)

• ben de insanelyi den kurdum ama bende çalışmıyor acaba hangi program(lar)la çakışıyor olabilir ?
  • Hocam uygulamayı kaldır tekrar kur. Upgrade yapma. Ayrıca kurduktan sonra respring yapmıyor, telefonu kapayıp açıyor. Sen tekrardan respring yapmazsan uygulama çalışmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muho1076

ya bu Quickopen İnstallousumu bozduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fileape ve filedude çıkmıo sadece launch app store çıkıyor

quickopen i sildim kendine geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: groyeuw

ben de insanelyi den kurdum ama bende çalışmıyor acaba hangi program(lar)la çakışıyor olabilir ?

Arkadaslar CallBar güzel bir program.
    Gercekten çok ise yarıyor. Calistiramamistim. Muhtemelen çakışma vardı yerli ve yabancı forumları hizlica taradım ezdecline,callblocker gibi programlarla sorun yaratabiliyormus. Bende callblocker vardı etkisizlestirdim. Zaten sadece gicikligina banka numaraları ekliydi şimdi sorunsuz kullanıyorum. Paylaşan ve yardımcı olan arkadaslara teşekkürler, bu da paylaşıma benim katkım olsun.
  • Bu buldugunuz bug'lari Gelistiricilere bildirirseniz cok iyi olur aslinda.
  • Bu konu bana çok yardımcı oldu.
    Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
  • Uzun bir sürenin ardından bir eklenti de olsa konuyu güncelledim. Gecikme için kusura bakmayın. Yurt dışında olduğum için ilgilenemedim.
  • @Autolock Disabled;

E bunun için telefon ayarlarında bölüm var ki hocam?
  • guzel konu bılgılendırıcı
  • Güzel konu ellerinize sağlık takipteyim...
  • cytask, passwordpilot, quickopen, sbrotator, iap

bunları bu konudan okuyup seçerek kurdum dün gece, katkıda bulunan herkese teşekkürler, sırada : infinifolders ya da folderenhancer, kuaidial, badgeclear ve callbar var.

bi ara bendeki mevcut tweakleri de yazarım ki olmazsa olmazım atimetool ve activator'dür.
  • mytube hangi repo'da
  • Fakelokacion da ulke secemiyormuyuz
  • neden konu böyle diplerde çoğu kişinin işine yaracak bir sürü tweak var
  • güzel konu olmuş, yukarııı
  • iOS 5 cikti cikali cydia konulari asagilara indi canlandiralim biraz .
  • Yeni tweaklar bekliyoruz arkadaşlar :D
  • Güncellemenin zamanıdır
    Edit:Bu arada birde sorum var bu telefonumuzdaki yüklü programları seçerek toplu silmek yada kaldırmak için hangi program var arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 27 Aralık 2011; 14:51:37 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.