Şimdi Ara

>>BATTLEFİELD 3 ONLİNE OYUNCULARI<< GÜNCELLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
1
Favori
12.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  >>BATTLEFİELD 3 ONLİNE OYUNCULARI<< GÜNCELLENDİ

Arkadaşlar Battlefield 3'ün çıkmasına pek fazla bir zaman kalmadı. Online oynamayı düşünen arkadaşlar ile bu başlık altında toplanabilir ve çeşitli aktiviteleri gerçekleştirebiliriz.

NOT;

Katılmak isteyen arkadaşlar PM atsınlar. Başlık "Battlefield 3" içerikte ise PSN ID belirtilsin. Bu sayede muhabbetler sırasında arada kaynamalara engel olmuş oluruz.

abdulbaki
    Ege737
    erki45grenade
    gurur31
    AmmOmatic
    rush_follow
    Hakkan034
    liondaddy
    OZGURDENIZAKB
    HH_ASSASSINO
    Westerly86
    HeavenOFtheHell
    TTouchMyFeaRR
    improtix
    alper12c
    MooDyUK
    eMRe_Dmrc
    kacak24
    berk026
    SentimentaLs_
    kdRBaBa_TR
    Sevinckan_216
    muruhan
    ozgur4670
    SeyitKoyuncu
    JeaveN
    sabotime
    kaan0101
    Thementu
    el_jericho
    IceManTr55
    Bladeofsultan
    StormKing_TR
    ateke
    Fethu3333/ furkan35
    GhosTRanger59
    Westerly86
    RaiTrQ
    FbAski98
    karamurat60
    Attila
    rocky_bull01
    dennisdug
    KilicaslanTR
    AssassinEffect
    Scofield1-
    NaruronTR
    OoguzZ92
    DestroyeR3133
    X_THE_MAD_TURK_X
    faruk_ts
    DaxteroyTR
    FaTiHd37
    LeG0LaS5590
    SeRDi1983
    hayranim
    FantasticTurk
    MFuryX
    asi_anadolcu
    Senakar
    snake_unreal
    Meert72
    TR-TOMEKK
    black_tr12
    metocansel
    Calibree50 / CaLi50
    dudee ERENalKAN
    Mert4eveRLIVE
    haqoco
    ooijerz
    clexit
    retrofelix
    yigido2626
    shadowparty
    ATAKAN1453
    zombisamuray
    TR-yunus
    keko97tr
    iLK_AY_SON_TR
    Burak89TR
    tusa31
    phantomfelix
    merthtp
    koccemo
    Semiauto-TR
    ensar1988
    x21grams
    cobalt_evan
    geoxid
    muhsingullu
    yigido2626
    CHoColaTErt .
    Pearl1995
    qokhan
    turks1071
    cantea
    darkhtone
    alpberk
    Kaan_star35
    darkness1243
    Thebabutza
    kurayk
    YGZ_BJK
    noksan61
    ERENALKAN
    Blowtorch33
    eros2999
    ysenturk96
    berzakiberza
    TugayTeKiR
    watercuk
    Kadirhan16
    ll-Sezo-ll

İMZA İÇİN "LIvERBiRD" ARKADAŞIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_52565374/mpage_1/key_/tm.htm][image]http://img683.imageshack.us/img683/8546/azg93232323.png[/image] 
    [b][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 20 Kasım 2011; 12:08:01 >

• yaz abi beni ekle yani

psn:abdulbaki
  • bir adet online turnuva soz konusuydu bende keyifle katilimda bulunmak istiyordum ama nasip olmadi betayi cikartamadiklarindan dolayi. bence iki turnuvayida birlestirip ortaya keyifli birseyler cikabilir olasi her turlu bf3 hardcore turnuvasi icin lutfen psnde ekleselim : Ege737
  • Yaz kesin alcam ama oyun çıktıktan hemen sonra alamasam sorun olur mu? Bu arada bc2 deki gibi squad sistemi var mı?
  • Benide ekleyebilirsin.Psn imzamda bro.
  • Benide yazarsan sevinirim ama YGS LYS dolayısıyla Haziran ın sonunda katılıcam aranıza yinede yazarsan sevinirim

Psn : gurur31 ( Hataylı değilim . Ergenlikte alınan bir psn 4-5 yıllık )
  • Liste güncellendi.
  • psn:rush_follow
  • Beta çıksın deneyip öyle karar verecem.Ama Bad Company nin biraz daha iyisi olursa alırım.
  • beta falan denemeye gerek yok :D ekle benide dostum dh ismiyle psn id aynı
  • Liste güncellenmiştir.
  • Benide yazarsan sevinirim -- Psn: liondaddy

Eklemek isteyen olurda fullse siz mesaj atin ben eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Pueblo Unido -- 10 Eylül 2011; 19:42:10 >
  • Battlefield 3'ten Yeni ve Çarpıcı Bilgiler

Hâlâ dünkü videonun etkisinde misiniz? Hadi şimdi kendinize gelin, toparlanın çünkü Battlefield 3 ile ilgili güzel birkaç haberim daha var.

DICE'tan Alan Kertz'e Twitter'dan oldukça mantıklı bir soru soruldu. Hatta bu soru daha önce neden sorulmamış, çok şaşırdım açıkcası. Bildiğiniz gibi Battlefield: Bad Company 2'deki haritalar her oyun modunu desteklemiyor, DICE VIP Pack'ler ile bu haritalara mod desteği getiriyordu. Peki Battlefield 3'te durum nasıl olacak? Kertz'e sorulan bu soru neticesinde kendisinden Battlefield 3'ün tüm haritalarının bütün oyun modlarını destekleyeceği yanıtını alıyoruz.

Kertz'e bir diğer sorulan soru ise Battlefield 3'ün kontrol ve oynanışının geliştirilip geliştirilmediği oluyor. Otoriteler Call of Duty'nin daha akıcı ve vuruş hissi daha iyi olan bir oynanışa sahip olduğunu, Battlefield 3'ün de bu konu üzerinde durması gerektiğini düşünüyordu. Alan Kertz ise Battlefield 3'te vuruş hissi ve kontrol yapısının geliştirildiğini, önceki Battlefield oyunlarına nazaran daha hassas ve keyifli bir oynanışın önünün açıldığını söylemiş.

Son bir soru ise dün gece yayınlanan enfes Gece çatışma videosundan yola çıkarılarak oluşturulmuş. Bir Battlefield 3 bekleyeni Frostbite 2 oyun motorunun gücünü göz önüne alarak Battlefield 3 multiplayer'ında gece-gündüz döngüsü olup olmayacağını sormuş. Kertz ise şu cevabı vermiş:

"Oyun motoru bunu yapacak kapasitede, Peki BF3 bunu kullanır mı? Bunu sanırım zaman gösterecek."

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-Battlefield_3ten_Yeni_ve_Carpici_Bilgiler-19581.htm

• Orda olacağım.BlackHawk ile Mig uçak indirmek için sabırsızlanıyorum biraz paslanmışım gerçi

PSN:OZGURDENIZAKB
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Benide yazarsan sevinirim ama YGS LYS dolayısıyla Haziran ın sonunda katılıcam aranıza yinede yazarsan sevinirim

Psn : gurur31 ( Hataylı değilim . Ergenlikte alınan bir psn 4-5 yıllık )

Hatay'ın neresinden?
    hehe
  • Listeye beni de eklersen sevinirim. ID: HH_ASSASSINO
    Ayrıca küçük bir imza yaptım. İsterseniz ilk mesaja ekleyerek imza olarak kullanabiliriz.Konunun uzun ömürlü ve bol muhabbetli geçmesi dileğiyle.

>>BATTLEFİELD 3 ONLİNE OYUNCULARI<< GÜNCELLENDİ
    [center][image]https://store.donanimhaber.com/15/36/91/153691a1c47b8e47c48c1d61b8fe39c8.png[/image][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No-One -- 10 Eylül 2011; 22:30:21 >

• @LIvERBiRD;

İmza için teşekkürler. İlk mesaja koydum
  • ekle ilk çıktıgında alcam
  • Imza sahane
  • Ekle hocam psn : TTouchMyFeaRR ön siparişimi verdim beklıyorum bende
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.