GTA Sanandreas açılmıyor
18 Cevap38773 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

32 Mesaj
10 Eylül 2011; 14:30:12 

Arkadaşlar orjinal gta sanandreas satın altım, alalı 1 ay olmadı.
Oyunu güzelce kurdum herşey iyi gidiyordu, bir gün tekrar açıyordum açılmadı. kum saati işareti geliyor tekrar gidiyor. internetten araştırdım belgelerimdeki GTA user files dosyasını silin açılır diyordu. sildim. gerçektende açıldı. Ama bu seferde kayıtlı oyunlarım(LOAD GAME) silinmişti. User files dosyasını silmekten kaynaklandığını düşündüm ama emin değildim. Tekrar baştan oynamaya başladım. Bugün tekrar açılmadı yine user filesi sildim. Bu seferde kayıtlı oyunum silinmişti. Tekrar baştanmı başlıcam. Oyundaki görevleri bitiremedikten sonra oyunu oynamanın ne anlamı kalıyor.Lütfen yardım edin

1553 Mesaj
10 Eylül 2011; 16:15:21 

Kayıt dosyalarını silmek yerine yedeklemeyi deneyebilirsin.

32 Mesaj
10 Eylül 2011; 20:31:49 

yedekleme derken?

22 Mesaj
11 Eylül 2011; 13:45:09 

Yani saveni bir yere koy mesela masaüstünde bir klasöre sonra user file'ı sil o saveni yeniden at ve oyna. Olmaz ise buraya yaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agardeina -- 11 Eylül 2011; 13:46:42 >

32 Mesaj
15 Eylül 2011; 19:03:07 

user fileste save diye bir dosya yok

Gallery
User Tracks
gts sa.set dosyaları var

32 Mesaj
17 Eylül 2011; 12:26:29 

User files dosyasını kopyaladım, ve birini sildim, oyun açıldı fakat kayıtlı oyunum yine silindi

2652 Mesaj
17 Eylül 2011; 13:34:11 

GTA San Andreas User Files'taki GTA San Andreas SET dosyasını silersen sorun ortadan kalkar

8233 Mesaj
17 Eylül 2011; 16:10:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

GTA San Andreas User Files'taki GTA San Andreas SET dosyasını silersen sorun ortadan kalkar

Bu çözüm olabilir. Ben de Windows 7'de iken ekran kartı sürücümü güncellemiştim ondan sonra oyun görev yöneticisinde kalıyordu birkaç saniye ama açılmıyordu hiç. Daha sonra bir yerde okudum ve senin dediğin yönteme rastladım. İşime yaradı, oyun açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 17 Eylül 2011; 16:11:20 >

GTA Beta Rehberi* | GTA IV Sırlar* | GTA V Sırlar* | GTA PC-Konsol Farkları | GTA V PC Sürümü | GTA IV Sistem Gereksinimleri Programı | GTA Ödüller ve Puanlar | GTA Trailer Müzikleri | * = Kota uyarısı

2652 Mesaj
17 Eylül 2011; 17:05:23 

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Bu çözüm olabilir. Ben de Windows 7'de iken ekran kartı sürücümü güncellemiştim ondan sonra oyun görev yöneticisinde kalıyordu birkaç saniye ama açılmıyordu hiç. Daha sonra bir yerde okudum ve senin dediğin yönteme rastladım. İşime yaradı, oyun açıldı.

Başka çözüm yolu yok zaten

32 Mesaj
15 Ekim 2011; 13:51:48 

çok saolun sorun çözüldü

2652 Mesaj
15 Ekim 2011; 23:35:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur-cocuk

çok saolun sorun çözüldü

Ne demek

14 Mesaj
9 Ağustos 2012; 11:58:01 

beyler bendede gta san andreas var bayadır oynuyordum bi ara bi görevi yapmaya başlayacakken oyundan atıyordu sonra görevin savesini indirip yapmadan geçtim o bölümü sorun çözüldü sonra bi süre oynamayı bıraktım geçenlerde yeniden başladım 1 haftadır oynuyordum dün de oynadım sonra kapattım bugün ise açmaya çalışırken hata veriyor şu yazıyor hata da AppName: gta_sa.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: gta_sa.exe
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00346929 biraz araştırdım gta san andreas user filesin içindeki bi dosyayı silin dediler yedekleyip sildim olmadı gta user filesi sil olur dediler yine yedekleyip sildim olmadı daha dün çalışıyordu şimdi sorun ne ?

Düşmanından çok dostundan sakın! Çünkü dostluk biterse; sana nasıl zarar verebileceğini en iyi dostun bilir.

1 Mesaj
28 Nisan 2013; 18:43:48 

arkadaşlar aynısı bana da oluyor. daha doğrusu pc ozuldu format atıldı geldı gta acılmamaya basladı uyumluluktan dolayı sanırım yardım edebılecek var mı lutfen?

432 Mesaj
28 Nisan 2013; 18:54:51 

GTA:SA CANDIR !!

1 Mesaj
1 Eylül 2013; 12:38:47 

KARDEŞİM BENDEDE AYNI SORUN VARDA YAPMAN GEREKEN GÖREV YÖNETİCİSİ İŞLEMLER GTA.exe Yİ KAPAT SONRA PROGRAM FİLESTEN GTA SAN ANDREASI ACMAK

45 Mesaj
29 Eylül 2013; 16:40:32 

Arkadaşlar bendede şöyle bir sorun var . yardım ederseniz sevinirim :) http://www.youtube.com/...hWYhzQ&feature=youtu.be ekran kücüklüğü sorun değil sadece acılmıyor

1 Mesaj
1 Haziran 2014; 23:39:26 

ARKADAŞLAR BEN GTA SAN ANDREAS YÜKLEDİM AMA NORTONA KAPTIRDIM BEN BU NORTONU YAPANIN ... :d NEYSE AMA AÇILMADI NORTONU KAPATMAYI UNUTTUM... DAHA DA AÇILMADI YARDIM EDEBİLECEK BİRİ VARMI ??

1 Mesaj
2 Temmuz 2014; 2:20:32 

arkadaslar ben gta 4 indirdim fakat oyun acılırken razor yazıp kalıyor üstüne tıklayınca da calıstırmayı durdurdu diyor acillll yardım !!!!!

2121 Mesaj
2 Temmuz 2014; 2:37:43 

arkadaşlar ben gta vice city indirdim yükledikden sonra kasa patladı acil yardım

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Oyuna Özel Forumlar » Grand Theft Auto » GTA Sanandreas açılmıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313