Şimdi Ara

GTA Sanandreas açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
69.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben gta vice city indirdim yükledikden sonra kasa patladı acil yardım

• Arkadaşlar orjinal gta sanandreas satın altım, alalı 1 ay olmadı.
    Oyunu güzelce kurdum herşey iyi gidiyordu, bir gün tekrar açıyordum açılmadı. kum saati işareti geliyor tekrar gidiyor. internetten araştırdım belgelerimdeki GTA user files dosyasını silin açılır diyordu. sildim. gerçektende açıldı. Ama bu seferde kayıtlı oyunlarım(LOAD GAME) silinmişti. User files dosyasını silmekten kaynaklandığını düşündüm ama emin değildim. Tekrar baştan oynamaya başladım. Bugün tekrar açılmadı yine user filesi sildim. Bu seferde kayıtlı oyunum silinmişti. Tekrar baştanmı başlıcam. Oyundaki görevleri bitiremedikten sonra oyunu oynamanın ne anlamı kalıyor.Lütfen yardım edin

• Kayıt dosyalarını silmek yerine yedeklemeyi deneyebilirsin.
  • yedekleme derken?
  • Yani saveni bir yere koy mesela masaüstünde bir klasöre sonra user file'ı sil o saveni yeniden at ve oyna. Olmaz ise buraya yaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agardeina -- 11 Eylül 2011; 13:46:42 >
  • user fileste save diye bir dosya yok

Gallery
    User Tracks
    gts sa.set dosyaları var
  • User files dosyasını kopyaladım, ve birini sildim, oyun açıldı fakat kayıtlı oyunum yine silindi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

GTA San Andreas User Files'taki GTA San Andreas SET dosyasını silersen sorun ortadan kalkar

Bu çözüm olabilir. Ben de Windows 7'de iken ekran kartı sürücümü güncellemiştim ondan sonra oyun görev yöneticisinde kalıyordu birkaç saniye ama açılmıyordu hiç. Daha sonra bir yerde okudum ve senin dediğin yönteme rastladım. İşime yaradı, oyun açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 17 Eylül 2011; 16:11:20 >
  • çok saolun sorun çözüldü
  • beyler bendede gta san andreas var bayadır oynuyordum bi ara bi görevi yapmaya başlayacakken oyundan atıyordu sonra görevin savesini indirip yapmadan geçtim o bölümü sorun çözüldü sonra bi süre oynamayı bıraktım geçenlerde yeniden başladım 1 haftadır oynuyordum dün de oynadım sonra kapattım bugün ise açmaya çalışırken hata veriyor şu yazıyor hata da AppName: gta_sa.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: gta_sa.exe
    ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00346929 biraz araştırdım gta san andreas user filesin içindeki bi dosyayı silin dediler yedekleyip sildim olmadı gta user filesi sil olur dediler yine yedekleyip sildim olmadı daha dün çalışıyordu şimdi sorun ne ?
  • arkadaşlar aynısı bana da oluyor. daha doğrusu pc ozuldu format atıldı geldı gta acılmamaya basladı uyumluluktan dolayı sanırım yardım edebılecek var mı lutfen?
  • GTA:SA CANDIR !!
  • KARDEŞİM BENDEDE AYNI SORUN VARDA YAPMAN GEREKEN GÖREV YÖNETİCİSİ İŞLEMLER GTA.exe Yİ KAPAT SONRA PROGRAM FİLESTEN GTA SAN ANDREASI ACMAK
  • Arkadaşlar bendede şöyle bir sorun var . yardım ederseniz sevinirim :)http://www.youtube.com/watch?v=9QENVhWYhzQ&feature=youtu.be ekran kücüklüğü sorun değil sadece acılmıyor
  • ARKADAŞLAR BEN GTA SAN ANDREAS YÜKLEDİM AMA NORTONA KAPTIRDIM BEN BU NORTONU YAPANIN ... :d NEYSE AMA AÇILMADI NORTONU KAPATMAYI UNUTTUM... DAHA DA AÇILMADI YARDIM EDEBİLECEK BİRİ VARMI ??

• arkadaslar ben gta 4 indirdim fakat oyun acılırken razor yazıp kalıyor üstüne tıklayınca da calıstırmayı durdurdu diyor acillll yardım !!!!!

• Arkadaslar american.gxt dosyası yüklersen açılır ben öyle yaptım açıldı
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    ben GTA San Andreas User Files'ta GTA San Andreas SET dosyasını bulamadım bı yardım edermısın ya nedense bulamadım yoksa dosyayı ındırcez falanmı ??

[
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gta kullanıcısı07

ben GTA San Andreas User Files'ta GTA San Andreas SET dosyasını bulamadım bı yardım edermısın ya nedense bulamadım yoksa dosyayı ındırcez falanmı ??

[

Oyuna girip çıkınca oluşması lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.