Şimdi Ara

Sony'nin yeni oyun konsolu PS Vita'yı inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
55.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PS Vita'yı, IFA 2011 Fuarı'nda inceledik. OLED ekranı, dört çekirdekli işlemcisi, yepyeni grafik işlem birimi ve ileri seviye kontrol özellikleriyle PS Vita, oyun tutkunları için yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Detaylar videomuzda.

• nedense videoları FF 3.6 da izleyemiyorum?
  • modası geçmiş tarayıcılarda izlenmiyo :(
  • iş bulursam alcam bunu eskisini bi elden cıkartıyımda
  • çok başarılı olmuş ya. ekranı arkadaki dokunmatik yeri çok güzel

• COk klas duruyor Konsol ama Gercekten Türkiye satis rakami fazla...
    900 TL cok yüksek...
  • wifi modeli neyinize yetmiyo gidiyonuz 3gli modeline takılıp pahalı diyonuz
  • 749 fena değil PS3 grafikleri için değer...Erdinç abi çok kullanışlı dedi ya bakalım heyecenla bekliyorum para biriktirmeye başlamak lazım
  • Çıktığı gün almak farz oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

COk klas duruyor Konsol ama Gercekten Türkiye satis rakami fazla... 900 TL cok yüksek...

3g modeli alma pahalı olmasın 750 lira 3gsiz modeli suan bili normal psp garantili 450 civarındayken bukadar özelik eklenmis camarealı oled ve bir sürü kontrollu olan ps3 tadında bir neredeyse oyun konsolu die biliriz hdmi cıkısıda var cunku kurun bu fiyatlarda etkisi cok buyuk dolar 1.8TL bunun etkisi cok fazla var bence bu alet icin ürün fiyatından çok oyun fiyatları olmalı.yazalım tarafı ps3 den daha fazla iyi olacağı kesin ps3 ü bile kaç senede kırdılar. psp zor görünüyor tabi kırmak yanında değilim asla ama oyun fiyatları bu aletin satısında cok etkisi olacağından eminim..
  • Akıllı telefonlar varken sırf oyun için 900 tl verilmez bence..
  • Sf x Tekken'inde vitaya ne zaman çıkacağını bi bilsem Ps3 ümü satıp üstüne para koyup alıcağım bunu
  • Her şey süper de sanki ilk espri biraz yapmacık olmuş :):):):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Akıllı telefonlar varken sırf oyun için 900 tl verilmez bence..

Akıllı telefonlar PS3 kalitesine gelirse haklısın , sen bekle bir gün oda olur
  • PS Vita çok iyi ben bayıldım açıkcası ama o iki arkadaş okadar hızlı konuşuyorlar ki izlerken yoruldum..Ayrıca fiyatlarıda çok uygun Wifi her modelde olduğuna göre 749 Tl böyle yeni nesil üstün özellikli bir multimedia cihazı için..
  • Güzel gözüküyor
  • bence 700 küsür iyi bunun için, zaten 3g modeli online oyun oynatmayacak diyolar, bu durumda mantıklı olan 3g siz olur, artık herkes telefonundan, tabletinden her yerde internete girebiliyor zaten. Sadece download ve internete girmek için bu cihazda 200 tl fala verilmez bence. Bir de şu sıkıntı var artık bu yaştan sonra bu cihazı alıp her yere bunu mu taşicaz, dışarda çıkarıp oyun mu oynicaz bu beni el konsollarından soğutuyor bir nevi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Last Beerbender -- 10 Eylül 2011; 15:00:02 >
  • cihaz 750 TL beyler , ne 900ü. 3G ile ne işiniz var iletişim cihazı mı sanki bu

bütçemi ayarlayabilirsem çıktığı gün alacağım
  • bu dört çekirdekli işlemcinin hızı nedir bilen var mı?
  • artık haziranda kısmetse alıcaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.