Iphone 4 Ekran Kilidi Sifresini kırma
57 Cevap64120 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

134 Mesaj
10 Eylül 2011; 9:31:32 

Selamlar
bu sabah itibariyle 3,5 yasımdaki bir velet ki kendileri oğlumuz olur, iphone 4 e ekran kilidi koymayı becermiş.

her ekranı açısımızda sifre soruyor ve her basarısız denemede bekleme süresini uzatıyor. en son 60 dakika olarak kilitli kaldı telefon....

Tukcell i aradım Kvk ya gidin onlar cozer ama icindeki bilgiler de silinir dedidler.
Itunes dan da restore yapılınca bilgiler gidiyormus.

Telefon rehberini kaybetmeden bu sifreyi nasıl kırabiliriz.
Yardımlarınız icin simdiden teşekkürler....

6586 Mesaj
10 Eylül 2011; 9:35:24 

Gecmis olsun,telefonu itunesa baglayinca sync oluyor mu,back up aliyor mu yani
aliyorsa back up aliniz ve restore edin,sonra tekrar back uptan kurarsiniz.

he birde 10 yanlis denemeden sonra verileri sil secenegi vardi onu aktive etmemistir herhalde ;) dikkat ediniz

kaldi ki bu olay bir kac ay once burda tartisilmisti,apple in bu soruna bir cozum bulmasi gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.Turan -- 10 Eylül 2011; 9:36:57 >

Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

289 Mesaj
10 Eylül 2011; 9:52:29 

Gecmis olsun oncelikle. Mesaji otobus duragindan yaziyorum o yuzden kisa kesecegim. Asagidaki linkte sifreyi kirmak degil ama o ekranda iken rehbere erisip herhangi bir numarayi arayabilme anlatilmis. yontemi denemedim ancak Bu noktada benim aklima gelen, eger o yontem ise yararsa belki senkronize olabilir ya da backup alabilirsiniz.

http://hackaday.com/201...ses-iphone-lock-screen/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

iPhone 5 16GB Beyaz [Simfree] | PS3 120GB CFW | iPad 2 16GB Wifi Siyah | iPod 4 8GB Siyah | Samsung R522 JS08TR | Samsung LE46M87BD LCDTV | Samsung 226BW | 2007 Opel Astra 1.6 Enjoy Twinport

134 Mesaj
11 Eylül 2011; 14:57:23 

cevaplar için tesekkur ederim

2358 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:17:09 

Parola koyarken ; 3 buçuk yaşındaki bir çocuk, 4 rakamı ard arda 2 kez girip şifreyi doğrulayabilir mi ?

Burada yaşayan güçlü ve zeki erkekleri görüyorum. Bu potansiyeli görüyorum ve hepsi heba oluyor. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz.
Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir amacımız ya da yerimiz yok, ne büyük savaşı yaşadık ne de büyük buhranı.
Bizim savaşımız ruhani bir savaş, en büyük buhranımız hayatlarımız.
Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ..
▲▬§ BİLKENT BİLGİSAYAR §▬▲

134 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:25:08 

isin kötü tarafı Turkcell e götürdüm telefonu ama onlarda bir sey yapamadı !!!!
Turkcell in teknik destegide yok.

neyse cozumu buldum
Link : http://forums.macrumors...showthread.php?t=356665

In that case plug the iphone in, hold the power button and then slide to power off. Press the power button, as soon as the apple logo appears press and hold both the top power button and the home button together until the orange triangle appears. This should put the iPhone into restore mode, open itunes and restore.

iphone u kapattıktan sonra
acıyoruz. elma simgesi göründüğünde
üst düğmeye (güç düğmesi) ve alttaki düğmeye aynı anda uzun süre basılı tutunca itunes a baglandı...

restore secenegini seçilincede en bastan telefonu kurdu.

restore yapmadan önce : itunes dan son yazılımın versiyonunu indirdi. yaklasık 670 Mb lık bir dosya indirildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keynes666 -- 13 Eylül 2011; 11:01:35 >

891 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:25:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Turan

Gecmis olsun,telefonu itunesa baglayinca sync oluyor mu,back up aliyor mu yani
aliyorsa back up aliniz ve restore edin,sonra tekrar back uptan kurarsiniz.

backup alıp restore yaptıktan sonra tekrar backup'tan geri kurarsa tahminimce kilit ayarını da tekrar geri kuracağı için yine şifreli hale gelecektir telefon. çünkü backup demek wireless için yazdığınız şifreye kadar saklaması demektir bir bakıma. komple yedek alır..

backup işleminden geri yükleme yaptığında zaten telefon açılıp kapanacak ve açılırken şifre soracaktır tekrar. bu şekilde denemedim ama mantıken düşününce bu olacağı yüksek ihtimaldir. umarım haklı çıkmam tabi ki sizin için..

ekran kilidi şifresini kırmak zaten kolay bişey olsa o bir güvenlik önlemi olmaktan çıkar. o yüzden sanırım verilerinizi kaybetmeyi göze almalısınız..

itunes ile bilgisayarınıza bağlayıp outlook sync ile rehberinizi belki kurtarabilirsiniz ki zaten en önemli şey rehber. geri kalan herşey tekrar yüklenir kısa sürede..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andruil -- 11 Eylül 2011; 15:27:10 >

134 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:26:56 

quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

Parola koyarken ; 3 buçuk yaşındaki bir çocuk, 4 rakamı ard arda 2 kez girip şifreyi doğrulayabilir mi ?

o 3,5 yasındaki cocuk

1. DSLR kullanıp fotograf cekebiliyor
2. benim kendi telefonum HTC Wildfire ın her turlu ayarları değiştirebiliyor...
3. Iphone ile canının istedigi her turlu oyunu kendi basına acıp oyun oynaya biliyor

134 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:32:32 

telefonu alalı daha 15-20 gün olduğu icin backup yapmadık. dolayısıyla icindeki tüm bilgileri kaybedecek gibiyim.
Turkcell deki kişilerde dogruluyor bilgileri geri alamazsınız diye. onların tavsiye ettiği teknik servisde bir sey yapamadı. KVK yı aradım ama onlarda hafta ici 3 e kadar servis veriyor...

hafta sonu oldugu icin restore ile olayı cozmeye calısacagım...
esimin eski telefonundan rehberi tekrar aktaracegız artık

824 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:33:54 

Hocam bence daha önce alınmış bir Back Up var ise itunesten bakın ve o yedeğe geri dönün. Bu şekilde itunesten tekrar yedek alırsanız onun üzerine yazma ihtimali olabilir. Geçmiş olsun bu arada umarım çözersiniz

| Iphone 4 32GB | Canon Sx150IS | Samsung N150 Netbook | Samsung Note 8 N5110 |

912 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:35:10 

quote:

Orijinalden alıntı: keynes666

o 3,5 yasındaki cocuk

3. Iphone ile canının istedigi her turlu oyunu kendi basına acıp oyun oynaya biliyor

3,5 Yasındaki Cocuk Bunları Yapabiliyorsa Sifreyide Bilerek Koymustur. Tek Çözümü Kendisinde Bence

134 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:35:30 

andruil
haklısın bu bir güvenlik önlemi. işede yarıyor ama sonucta Turkcell in yada KVK nın benim bilgileri telefonumdan geri alabilmesi gerekmezmi. hadi ben sıradan kullanıcı veya her hangi bir tekik servis bunu yapamasın ama bu telefonu satan kurum ve ithalatcısı en azından bunu yapabilmeli, icindeki bilgileri kurtara bilmeli

3669 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:42:17 

Nasıl yapacagınızı bilmiyorum ama, telefon yerine o 3,5 canavarını restore edin, back-up almasanız da olur. : )

Edit: şifre büyük olasılıkla 0000 gibi dört tane aynı rakamdir. Degilse, yukarıdaki önerimi gercekten dikkate alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncum -- 11 Eylül 2011; 15:49:21 >

Hayatınızın uzunluğu için pek bir şey yapamazsınız amaa, derinlik ve genişliği için çook şey yapabilirsiniz.

134 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:46:18 

quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Nasıl yapacagınızı bilmiyorum ama, telefon yerine o 3,5 canavarını restore edin, back-up almasanız da olur. : )

yok bu sefer eline bile vermem artık telefonu :)
iyi bi ders oldu :)))

1349 Mesaj
11 Eylül 2011; 21:35:49 

quote:

Orijinalden alıntı: SecureSpy

Gecmis olsun oncelikle. Mesaji otobus duragindan yaziyorum o yuzden kisa kesecegim. Asagidaki linkte sifreyi kirmak degil ama o ekranda iken rehbere erisip herhangi bir numarayi arayabilme anlatilmis. yontemi denemedim ancak Bu noktada benim aklima gelen, eger o yontem ise yararsa belki senkronize olabilir ya da backup alabilirsiniz.

http://hackaday.com/201...ses-iphone-lock-screen/

bu linkteki yöntem işe yarıyor mu? deneyen var mı?
çünkü önemli birinin ip4 ünde 400kadar telfn kaydı varbackup yok ve ekran kilidini unutmuş..

5184 Mesaj
11 Eylül 2011; 22:51:47 

quote:

Orijinalden alıntı: ufukman

bu linkteki yöntem işe yarıyor mu? deneyen var mı?
çünkü önemli birinin ip4 ünde 400kadar telfn kaydı varbackup yok ve ekran kilidini unutmuş..

ben demedim ama işe yaramdı ilk denemede üst tuşa basmayı unutmuşum sonradan hiç olmadı birde sizdeneyin bakalım

YENİ NESİL EFTPOS YAZARKASA EN İYİ FİYATLARLA www.hesaplipazar.net 'de

9080 Mesaj
11 Eylül 2011; 22:54:21 

quote:

o 3,5 yasındaki cocuk

maşallah hocam

1341 Mesaj
11 Eylül 2011; 23:02:21 

işiniz zor ama imkansız değil. servise verin yada telefonu formatlayın baska care yok. Muhtemelen itunes daha evvelki senkronızelerde yedek almıs dır.

https://www.facebook.com/JudgmentDays

2017 Mesaj
12 Eylül 2011; 0:24:08 

quote:

o 3,5 yasındaki cocuk

256 Mesaj
12 Eylül 2011; 0:25:48 

Ustad benim sıpacıkta aynen senin veled gibi herbiseyi yapıyor eskiden şarjı bitince bırakıyordu şimdi şarj olayinida halletti bitince kendi şarja takiyor tam dolmayincada çıkartmıyor 4 yasında benimkiside

http://www.speedtest.net/result/1727410915.png

234 Mesaj
12 Eylül 2011; 10:53:12 

arkadaşlar 3.5 yaşındaki bi çocuğun bunları yapması zor değil artık. benim kardeşimde 4 yaşında ve geçen seneden beri iphone umu sürekli olarak oynuyor, müzik dinliyor, ayarları değiştiriyor. en son çaresiz kaldık çünkü sürekli şarjımı bitiriyordu ve babam kardeşime internetten ikinci el bir ipod touch aldı. kardeşim benden çok oynuyor ipoduyla.ben bunun yeni jenerasyonun teknolojiyle küçükken tanışmasının bir sonucu olarak görüyorum. Ayrıca kardeşim evdeki netbook un da aktif kullanıcısı kendine çizgi film açıp izleyebiliyor. tamamen gelişen teknolojiye ayak uydurmamız diye düşünüyorum. Ayrıca aynı sorun bende de olduğunda gittiğim servis nasıl yaptıysa 5 dakikada telefon hafızasına hiç dokunmadan şifreyi kaldırıp geri vermişlerdi ve ücret almamışlardı...saygılarımla...

134 Mesaj
13 Eylül 2011; 9:29:06 

quote:

Orijinalden alıntı: tahadutkuner

arkadaşlar 3.5 yaşındaki bi çocuğun bunları yapması zor değil artık. benim kardeşimde 4 yaşında ve geçen seneden beri iphone umu sürekli olarak oynuyor, müzik dinliyor, ayarları değiştiriyor. en son çaresiz kaldık çünkü sürekli şarjımı bitiriyordu ve babam kardeşime internetten ikinci el bir ipod touch aldı. kardeşim benden çok oynuyor ipoduyla.ben bunun yeni jenerasyonun teknolojiyle küçükken tanışmasının bir sonucu olarak görüyorum. Ayrıca kardeşim evdeki netbook un da aktif kullanıcısı kendine çizgi film açıp izleyebiliyor. tamamen gelişen teknolojiye ayak uydurmamız diye düşünüyorum. Ayrıca aynı sorun bende de olduğunda gittiğim servis nasıl yaptıysa 5 dakikada telefon hafızasına hiç dokunmadan şifreyi kaldırıp geri vermişlerdi ve ücret almamışlardı...saygılarımla...

Dostum
o servisin telefonunu filan varsa iletme sansın varmı.
belki benim silinen bilgileride tekrar geri alabilirler...

134 Mesaj
13 Eylül 2011; 9:30:29 

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

ben demedim ama işe yaramdı ilk denemede üst tuşa basmayı unutmuşum sonradan hiç olmadı birde sizdeneyin bakalım

Dostum bende calıstı ve restore yapıp en bastan kurdum.
ama once itunes son versiyonu indirdi. yaklasık 670 Mb lik bir dosya indirdikten sonra başladı işleme

134 Mesaj
13 Eylül 2011; 9:48:26 

Bazı arkadaşlara 3,5 - 4 yasındaki bir cocugun bunları yapabilmesi biraz imkansız gibi gelmiş olabilir. esasında haklılarda. yaşamadan görmeden inanmak zor.

verin bir veledin eline kıyamadığınız iphonu ve ya dslr yi bakın neler yapıyor. ben ne iphone a nede dslr makinama acıyorum söz konusu cocuklarım olunca...

örneğin tatilde cocugun elinde benim dslr yi gorenler aman kırar filan derken ben karsısında poz veriyordum beni çekmesi için :)))

yanlıs yapa yapa veya benim göstermemle bir cok seyi yapabiliyorlar.

bence çocuklar ve onların mutluluğu bir iphone dan daha önemli...

kıyın iphone'unuza verin ellerine görün sonuclarını... o zaman inanırsınız.....

NOT : sonucta kırık ve parçalanmış bir telefonunuzun olması riskide var tabi :))))
iki kardes oyun oynamak icin kavga ederken ucurumun kıyısından cok döndüm... :))))

benim HTC yi iki kere fırlattı sinirden şükür ki koltuga denk geldi.
hala bir telefonum artı telefon ve dslr kullanmayı bilen 3,5 yasında ve 5 yasında iki tanede oğlum var :)

234 Mesaj
13 Eylül 2011; 9:48:26 

quote:

Dostum
o servisin telefonunu filan varsa iletme sansın varmı.
belki benim silinen bilgileride tekrar geri alabilirler...

Benim götürdüğüm servis ısparta da. Dün çarşıya çıktığımda o servise gidip sordum ama telefonu istediler. Niye istediklerini de söylemediler. Biraz garip insanlar anlayacağın...

134 Mesaj
13 Eylül 2011; 9:51:48 

tahadutkuner
galiba nasıl yaptıkları ögrenilsin istemiyor o servis. bende denizlideyim. ısparta yakın. telefon rehberi ve içindeki fotograflar vs icin ıspartaya gitmeye deger. tabi restore yapıldıktan sonra bilgileri geri alabileceklerse...

378 Mesaj
16 Eylül 2011; 8:51:07 

quote:

Bazı arkadaşlara 3,5 - 4 yasındaki bir cocugun bunları yapabilmesi biraz imkansız gibi gelmiş olabilir. esasında haklılarda. yaşamadan görmeden inanmak zor.

verin bir veledin eline kıyamadığınız iphonu ve ya dslr yi bakın neler yapıyor. ben ne iphone a nede dslr makinama acıyorum söz konusu cocuklarım olunca...

örneğin tatilde cocugun elinde benim dslr yi gorenler aman kırar filan derken ben karsısında poz veriyordum beni çekmesi için :)))

yanlıs yapa yapa veya benim göstermemle bir cok seyi yapabiliyorlar.

bence çocuklar ve onların mutluluğu bir iphone dan daha önemli...

kıyın iphone'unuza verin ellerine görün sonuclarını... o zaman inanırsınız.....

NOT : sonucta kırık ve parçalanmış bir telefonunuzun olması riskide var tabi :))))
iki kardes oyun oynamak icin kavga ederken ucurumun kıyısından cok döndüm... :))))

benim HTC yi iki kere fırlattı sinirden şükür ki koltuga denk geldi.
hala bir telefonum artı telefon ve dslr kullanmayı bilen 3,5 yasında ve 5 yasında iki tanede oğlum var :)

Abi Allah bağışlasin benim kardesimde öle laptop tan tut iPhone y kadar herseyi yapıyor zaten dünya malı mezara goturmuycem ya

quote:

< Resim Gösterim Ayarları >

♦[ NOKIA LUMIA 930 ALMAYI PLANLAYANLAR KULÜBÜ ]♦

♦[ NOKIA LUMIA 930 ALMAYI PLANLAYANLAR KULÜBÜ ]♦

7906 Mesaj
16 Eylül 2011; 10:34:47 

Ben de 2 yasindayken macintosh iisi (yanlis hatirlamiyorsam modeli oydu) bilgisayarimizi kendim aciyormusum, sonra wolfestein i acip oynarmisim, arkadasin dedigi seyler bana abarti gelmedi yani.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

478 Mesaj
16 Eylül 2011; 11:02:42 

quote:

Çocuk einstein iphone 18 in yaratıcısı belli oldu şimdiden şaka biyana geçmiş olsun benimde 4 yaşında kuzenim bilgisayara format atıp sonra windowsu kuramayınca yere atıp kırmıştı 2 milyarlık laptopu çocuk işte

PSN:becocast

1410 Mesaj
16 Eylül 2011; 14:16:25 

quote:

Selamlar
bu sabah itibariyle 3,5 yasımdaki bir velet ki kendileri oğlumuz olur, iphone 4 e ekran kilidi koymayı becermiş.

her ekranı açısımızda sifre soruyor ve her basarısız denemede bekleme süresini uzatıyor. en son 60 dakika olarak kilitli kaldı telefon....

Tukcell i aradım Kvk ya gidin onlar cozer ama icindeki bilgiler de silinir dedidler.

restrore yapınca gitmiyor bilgileriniz. Restore edince iphonedaki her şeyi yedek alıp sonra iphone u 0 lıyor her şeyi geri yüklüyor. Password u da 0 lıyor. Basit bir restore işi çözer. Ben öyle kullanıyorum restore da tekrar girmemi 0 dan istiyor ve bir sorun olmuyor.

Apple MacBook Pro 17'' 8GB Ram i7 core 2.8GHZ 8GB Ram Anti-Glare Ekran 512GB Solid State Disk
Apple MacBook Pro 17'' 4GB Ram 500GB Hdd Nvidia GeForce 8600GT
iPad 64Gb Wi-Fi 3G, iPad 2 64Gb WiFi 3G,iPhone 3G, iPhone 4 32GB
PlayStation,Playstation 2, Playstation 3, Playstation 3, PS Vita, Slim, Psp GO, Psp Fat, Psp Slim, Xbox 360 Elite, Xbox 360 Slim, Nintendo Wii, Nintendo Wii Black Edition
PSN: Frostwhisper Live: Dievas

152 Mesaj
16 Eylül 2011; 16:37:37 

bizim zamanımızda commodore vardı onunla oynardık, biz buyuklerimize dinazor teknolojiden anlamayan derken acaba bize ilerde ne diyecekler :)

134 Mesaj
17 Eylül 2011; 8:57:51 

dievas
telefon daha cok yeni oldugu icin ve surekli eşimde oldugundan daha once restore yapmamıstım.
yani bir yedegimiz yoktu. aklımız sonradan basımıza geldi yani....

telefonu kurdugumuzda her seyi sıfırladı... içinde hiç bir sey kalmadı.

697 Mesaj
1 Aralık 2011; 10:33:45 

quote:

Orijinalden alıntı: dievas

restrore yapınca gitmiyor bilgileriniz. Restore edince iphonedaki her şeyi yedek alıp sonra iphone u 0 lıyor her şeyi geri yüklüyor. Password u da 0 lıyor. Basit bir restore işi çözer. Ben öyle kullanıyorum restore da tekrar girmemi 0 dan istiyor ve bir sorun olmuyor.

arkadasım bu sorun benim başıma da geldi,restore yapınca bilgiler gitmiyor değil mi?

Punto Evo 1.4 Mylife S&S Dualogic 2011

588 Mesaj
1 Aralık 2011; 17:07:27 

quote:

bende bu arkadaşa katılıyorum.. bana bu konu pek samimi gelmedi açıkcası..

15 Mesaj
10 Temmuz 2012; 17:25:42 

öyle bir çözüm olsa idi iphone iphone olmazdı ....

4114 Mesaj
10 Temmuz 2012; 17:40:20 

madem o kadar akilli bir cocuk, sifrenin ne oldugunu da soyleyiversin size. hic sordunuz mu sifre ne veya ne yazdin diye?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Temmuz 2012; 17:46:02 

quote:

Bu yorum karsisinda ne diyecegimi bilemedim

Harbi helal olsun ince detay

Konuda casusluk seziyorum

10351 Mesaj
10 Temmuz 2012; 18:27:03 

bence oğluna 1 kasa çikolata filan al işi tatlıya bağlayın

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VX239H 1080p LED 23"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

566 Mesaj
10 Temmuz 2012; 20:36:38 

Artık çözümü var beyler rahat olun

iPHONE&diğerleri

47 Mesaj
12 Temmuz 2012; 19:56:17 

Bakıcam bendede şuan 60 dk'idi 55'e indi . Daha sonra iTunes'ı açtığımda İpod touch kapatılmış açılınca dedi. Bakıcaz olursa ne mutlu bana . Hepsini silsin umrumda değil . Şu İpod bi kurtulsun .

Dört şey asla geri gelmez ;
Söylenen söz ,
Atılan ok ,
geçmiş hayat ,
Kaçırılmış fırsat .

369 Mesaj
12 Temmuz 2012; 21:04:44 

Denermisin

Tuş kilidinde iken kamerayı acın (ekrandaki kamera tuşunu yukarı doğru kaydirin)
Kamera acikken home tuşuna basın

369 Mesaj
12 Temmuz 2012; 21:09:29 

Birşey daha eğer iCloud ta yedeğin varsa numaraların zaten saglamda

https://www.icloud.com/iphone_welcome/ bu adrese bir göz at Apple hesabinla giriş yap orda numaraların varmi yok mü kontrol edebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet_glryz -- 12 Temmuz 2012; 21:10:42 >

683 Mesaj
12 Temmuz 2012; 23:56:39 

iCloud ve Dropbox in faydaları.

47 Mesaj
13 Temmuz 2012; 0:32:43 

Evet ipod'um kurtuldu !

Dört şey asla geri gelmez ;
Söylenen söz ,
Atılan ok ,
geçmiş hayat ,
Kaçırılmış fırsat .

16 Mesaj
30 Ekim 2012; 14:14:46 

merhaba

benim 2 yaşındaki kız akşam eve gelince direk iphone arıyor
ondan sonra telefon al alabilirsen.

755 Mesaj
30 Ekim 2012; 16:37:00 

quote:

2159 Mesaj
30 Ekim 2012; 17:39:02 

quote:

Selamlar

Ben daha yeni görüyorum yazan oldumu bilmiyorum ama pc'ye bağlayıp itunes'ten yedekleme yaptıktan sonra herhalde rehberide kaydeder diye düşünüyorum.Sonra restore edebilirsiniz.Olay yaşanalı üstünden 20 gün geçti ama bir çözüm bulamadıysanız bu yöntemi deneyin derim.Geçmiş olsun.

2399 Mesaj
30 Ekim 2012; 18:01:04 

iCloud yedekleme kapalı mıydı ki?
Açıksa bas restore'u gitsin, bilgileri zaten iCloud'tan tekrar çeker.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1653 Mesaj
30 Ekim 2012; 19:04:14 

Bence de ufaklığın koyduğu şifre 4 tane aynı rakamdan oluşuyordur ve çocuk sağ elini kullanıyorsa ben 9999 6666 3333 denerdim ilk önce

60 Mesaj
30 Ekim 2012; 19:41:33 

Çoçuk o kadar şeyi yapabiliyorsa şifreyi de tekrar girebilir.

134 Mesaj
5 Kasım 2012; 11:59:26 

quote:

Orijinalden alıntı: 1syLarw

Çoçuk o kadar şeyi yapabiliyorsa şifreyi de tekrar girebilir.

girmedi sifreyi en bastan itunes ile tekrar kurduk yazılımı. ama tüm bilgiler gitti.
uzun zaman gecti ama su anda 4 yerde yedek tutuyorum :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

125 Mesaj
8 Mayıs 2013; 16:06:23 

o kadar akıllı madem sor çocuğa söylesin sana şifreyi

Bu mesajda bahsedilenler: @keynes666 Bu mesaja 1 cevap geldi.

134 Mesaj
11 Mayıs 2013; 10:35:43 

quote:

Orijinalden alıntı: timurgs

o kadar akıllı madem sor çocuğa söylesin sana şifreyi

bak bu benim aklıma gelmemişti......
sende ışıltı gördüm zekisin....

1 Mesaj
25 Ağustos 2013; 15:30:45 

HELAL KARDEŞİM GÜZEL TESPİT SANA BU YORUMU YAPMAK İÇİN KAYIT OLDUM @ControlYourDream

134 Mesaj
26 Ağustos 2013; 17:27:20 

keşke bu cevapları yazmadan önce
o çoooooooookkkkk kıymetli olan vede çocuklarınızdan sakındığınız telefonlarınızı ve ipadlerinizi çocuklarınızla paylaşmayı deneseydiniz,
vede onlar hakkına kafanızda,
aman kırar zarar verir den başka bir düşünce olsaydı. keşke demekten başka bir sey gelmez elimizden.
Hem o zaman üye olma zahmetinden kurtulurdunuz...

siz verin elinizdeki telefonu her hangi bir çocuga bakın neler yapıyor... ama kıymetli elletmezsiniz değil mi ????

Allah yolunuzu açık etsin.....
ne telefonumu , ne dslr makinanı nede bilgisayarımı sakındım onlardan. çok seferde bozdular...
iyikide varlar, iyi kide bozdular...
SONUÇ :
o çocuklar simdiden senden daha iyi telefon kullanıyorlar :)))))

@0909zaza