Şimdi Ara

zen neeon (5gb)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
19.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm lar dün zen neeon aldım. herşey iyi hoş ama

1- klavuzda 6 saat civarı şarj olur diyodu ama 2-3 saat gibi şarj doldu sizce sebebi nedir?bozuk bir batarya ile karşı karşıya olabilirimiyim?
    2- alet bilgisayardan şarj oluyor. yani veri aktarmak için bilgisayara bağladığım her an şarj modunda mı oluyor? bu batarya yı zedeleyici bişey olmazmı ?

• anladım ama galba ben biraz kazık yedim. çünkü makinayı ikincikez şarj ettim gen 3 saat sürdü. aldığım yeri aradım. adama durumu anlattım. bana ilk şarjı 3 saat yapmıcaktın dedi. e hocam full işaretini gösteriyordu dedim. oda olsun sen genede beklicektin dedi. yani baktım sallıyo bni iyi dedim kapattım. bu makinaların pilini değiştirebilme olayımız varmı biliyormusun? yani servise vererek?
  • arakdaşım bunların pilini tabiki değiştirebiliyorsun sadece yapman gereken sevisine götürüp değiştirmek ama sana şunu tavisiye ederim sen mp3 çaları tamamen bi abi pilini boşalt lambasını devamlı açıktut ve ppilin bitmesini bekle sonra makinenin reset tuşu var ya bikere ona bas sonra jarja tak arkadaşım 6 saat bekle sabret eğer gene olmazsa sana en son yardım edebileceğim şey yazılımını yeniletmektir gerçi içimden bir ses pilden değil yazılımdan kaynaklanıyor gibi geldi çünkü pil göstergesini gösteren cihazın yazılımıdır eğer yazılımı yükseltirsek belki sorunun ortadan kaybolu sen bi dediklerimi gene dene eğer olmöazsa firware yükleriz inş düzelir böyle ...
  • benimkinin yazılımı 10.09 ya böyle geldi yada yüklenmiş. neyse teşekkür ederim. dediğin gibi reset olayını bi deneyelim çok sağol..
  • 10.0.0.9 b akdıysan eğer ozaman yazılım yüklenmiş ona normalde 1.0.0.5 b olması gerekiyordu senın 1.0.0.0.9 b yeni çünkü senınkıne firmware yüklenmiş dostum genede bizim yapacağımız şeydi hazırda yüklenmiş olsun gene güzel inşallah düzelir reset olayından sonra
  • duzelmiyor bildigim kadarıyla ama bilgisayarına yukledigin programla 1.0.0.0.5b ye dusurebilirsin creativenin sitesinden patch dosyasını indir yukle cunku 09 da daha faza ozellik var ama 9 saat pil omru var 05b de ise 16 saat omru var ama pek bir farkı yok ozellik olarak...tavsiyem bilgisayarından surumunu 5b yapman
  • bataryayı ilk doldururken göstergelerde dolu gözükse bile çıkartmayın. ilk şarj uzun olmalı.
  • dementor arakadaşım yanlış bir bilgi yazmış sın oraya uyarayım dedim zen neeonda 10.0.0.5b sürümünde pil süresi 16 saattir 10.0.0.9b sürümünde ise pil süresi 19 saate cıkmaktadır ben benimkini firmware yükledim gerçektende öyle ve sitesindede yazıyor 16 saatten 19 saat arttığı
  • mp 3 ün içindeki pilde zaten bi miktar şarj bulunması gerekiyor.Tam emin değilim ama o yüzzden 3 saatte dolabilir.Ama dediğim gibi tam emin değilim.Eğer ki ilk aldığında pil az da olsa makinayı çalıştırdıysa büyük ihtimal bu sebeptendir.
  • ya arkadaşlar gene çok enteresan bişe oldu ben bu alete reset attım şarj gene 3 saatte doldu ve bi haporlöre bağlayıp çalıştırdım ne kadar sürecek diye. 22 saat aralıksız çalıştı. ne iştir annamadım ama iyi bişe heralde :)
  • büyük ihtimalle mp3'ün şarjı biraz doluymuştur...Zaten ilk aldığında bütün aletleri şarjda çok tutman gerekiyor...Bu hem şarjı tam anlamıyla kullanmanı sağlar....Hatta birkaç sefer böyle yapmalısın.....
  • peki beyler bu cihazda radio varmi?

ses kayıt ve radyodan kayıt?
  • radyo ve radyodan kayıt var. aldığımda version 1009 du. ayrıca bilmiyorum abartıyormuyum bilmiyorum ama ses kayıt olayını nerdeyse ses kayıt cihazları kadar başarılı buldum.
  • zen neeounun (5Gb) olanının radyosu yok ama ses kaydı var vede mükkeml bir ses kaydı var direkt mp3 formartında kaydediyor ayrıca .
  • benimkinde radyo yoook
    ben kazıkmı yedim....line in yerine radyo takıyorum oyle dinliyorum ve inanın cok kaliteli oluyor tek eksigim mukemmel bir radyo bulmak onuda bulamadım bulan varsa haber versin..pm atsın

ayrıca pardon 19 saati 9 saat olarak gostermisim kendimden utanıyorum

• zen neeonda firmware yukseltemiyorum ...program cd si birden kapanıyor ...acaba baska bir bilgisayardamı denesem su anda full dolu benim mp3 calar tam yetti bana 22 gb mp3 ten 5 gb sini adam gibi dinliyorum .....

ayrıca bende tam 5 gb yazmıyor 4.780 mb yazıyo ...malzemeden mi caldılar acaba yoksa kazıkmı yedim beni bilgilendirirsen sevinirim ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KiTaN_DroHell

ayrıca bende tam 5 gb yazmıyor 4.780 mb yazıyo ...malzemeden mi caldılar acaba yoksa kazıkmı yedim beni bilgilendirirsen sevinirim ..

zaten tam 5 gb gözükmez. aletin kendi yazılımı ve 1024 mb vs olayı var o karıştırıyor ortalığı. kazıklanmadın yani herkesinki öyle. hiçbir alette tam hafıza göstermez zaten
  • quote:

zen neeonda firmware yukseltemiyorum ...program cd si birden kapanıyor ...acaba baska bir bilgisayardamı denesem su anda full dolu benim mp3 calar tam yetti bana 22 gb mp3 ten 5 gb sini adam gibi dinliyorum .....

bi kendi yazılımı kullanıyor birde gb -byte ölçüsünü
  • quote:

zen neeonda firmware yukseltemiyorum ...program cd si birden kapanıyor ...acaba baska bir bilgisayardamı denesem su anda full dolu benim mp3 calar tam yetti bana 22 gb mp3 ten 5 gb sini adam gibi dinliyorum .....

arkadaşım firmware yüklemek istiyorsan sana yardımcı olabilirim ben mp3 çalarıilk aldıktan 2 gün sonra firmware yükledim çok basit bi işlem sadece yapman gereken abd nin sitesinden fimware yi indirip cihazı takıp yüklemek bu kadar basit ama illada olmuyor diyorsan sana msn den yardımcı olurum ayrıca 5 gb oldugu halde 4.780 yazmasının sebebi 1 MB=1024 kb oldugundan öyle bu herkeste öyledir merak etme

sameterdemirmsn@hotmail.com

• benim neeon 5gb ama radyo ve radyodan kayıt var. ancak radyo frekans yakalama konusunda pek başarılı diyemem
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.