Şimdi Ara

Turkcell T20 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
68.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell, kendi adını taşıyan ve Android işletim sistemli ilk telefonu T10'un ardından, yeni telefonu T20'yi satışa sundu. İlk modelle kıyaslandığı zaman çok daha iddialı olan Turkcell T20, merak edilen yönleriyle video incelememizin konuğu oldu.

• Geç olmadı mı?
  • editlemesemde olurmuş aslıdna pek sevmedim ideos x5 i andırmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cuore del Dolore -- 9 Eylül 2011; 20:07:37 >
  • Uzun zamandan sonra sizin incelemeniz için teşekkürler. Telefon hakkında turkcell'in iyisi diyelım orta seviye telefon fiyatı hakkında bilgim yok ama f/p olabilir belki
  • Duyduğuma göre tamamen Türk mühendisleri tarafından tasarlanmış valla helal olsun güzel telefon yeterli..
  • inceleme çok geç çıkmış...
    bu telefonu 2 Eylülde almıştım...Gayet kullanışlı.İşlemci aradabir sapıtıyor ama telefon harika...
    kamera sanki 5MP değil gibi.Bildiğin 3MP sanki...
    bu arada rom yüklemeyi dana düşünmedim ama bigün yaparım :)

kısasa kısas: F/P bakımından çok iyi olmasa da iyi bir telefon.Alınır
  • hitap ettiği sınıfa yeterli bir telefon gibi
  • Ben bu telefonu x5'in alt modeli olarak görüyorum. güzel bi telefon gayette benziyorlar.
  • O donanıma göre,internet performansı gayet başarılı bence
  • ne türk mühendisi ya
    u8650 (aka Huawei sonic)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .mert -- 9 Eylül 2011; 20:24:49 >
  • Turkcell T20

Huawei Sonic U8650

Edit:Zamanlama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StillB0rN -- 9 Eylül 2011; 20:25:52 >

• [DHTUBE=]
    quote:

Orijinalden alıntı: Cuore del Dolore

editlemesemde olurmuş aslıdna pek sevmedim ideos x5 i andırmış

Her iki telefon da Huawei tarafından üretiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allergie

Turkcell T20

Huawei Sonic U8650

Edit:Zamanlama

şansına küs

• izliyim editlerim
    edit:tamam izledim, editledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfendiAdam -- 11 Eylül 2011; 2:09:40 >
  • bu izleyim editlerim de yeni moda adam gibi izle sonra yorum yazsan olmuyor mu? Bu arada inceleme için teşekkürler her ne kadar biraz geç olsa da :)
  • bayazı daha güzel ancak siyah kvk,beyaz genpa garantisi altında heralde ?
  • Telefon arayüzü değiştirilip Go Launcher gibi bir arayüz ile tercih edilirse , işlemci handikapı ortadan kaldırılıp daha seri bir şekilde kullanılabilir .
  • alıp satmak isteyen olursa getirsin 25 tl veririm :D tabii kutusu ile yoksa cihaz para etmez :D
  • Telefonu 1 haftadır kullanıyorum fiyatı hakeden bir cihaz. Herkesin tuzu kuru olduğu için telefona çamur atıp duruyor.

Ayrıca telefon piyasaya çıkalı 3 ay olacak henüz yeni inceleme geldi. Niye bu kadar geç oldu anlam veremedim. Android gündeminde giriş-orta sınıfta en çok tercih edilen 2 telefondan biri bu. Diğer ise ideos x5'den başkası değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 9 Eylül 2011; 22:17:41 >
  • Telefon gayet güzele benziyor deneme fırsatı da buldum..Kısmetse bu hafta içinde alacağım..İnceleme için teşekkürler..Aklımdaki soru işaretlerini giderdiniz..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.