- x
&& Bebek arabası tercihi &&
108 Cevap28234 Görüntüleme13 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4872 Mesaj
8 Eylül 2011; 19:21:46 

Arkadaşlar 40 günlük bebeğime bebek arabası alacağım. Ne tavsiye edersiniz ? Nelere dikkat etmeliyim ?

Link de verirseniz çok sevinirim.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 8 Eylül 2011; 19:22:24 >

4872 Mesaj
8 Eylül 2011; 19:59:10 

http://www.hepsiburada....r1309&categoryId=305668

bu arabayı beğendim.

ne dersiniz.

20460 Mesaj
8 Eylül 2011; 21:43:10 

Sayfadaki yorumları da okumanı tavsiye ederim.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

4872 Mesaj
8 Eylül 2011; 21:45:04 

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Sayfadaki yorumları da okumanı tavsiye ederim.

okudum. bir adet olumsuz yoruma denk geldim. bu nedenle almaya niyetlendim. tabii forumdan da bilgi almak isterim.

20460 Mesaj
8 Eylül 2011; 23:26:32 

Ben Kraft Duo Travel sistem aldım aylar önce. Arabanın şimdiye dek görebildiğim tek kusuru arka iki tekerin sabit olup dönmemesi. Özellikle sürüş yönü değiştirildiğinde dönüş yapmak eziyet verici bi hal alıyor.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

4872 Mesaj
8 Eylül 2011; 23:28:41 

quote:

Ben Kraft Duo Travel sistem aldım aylar önce. Arabanın şimdiye dek görebildiğim tek kusuru arka iki tekerin sabit olup dönmemesi. Özellikle sürüş yönü değiştirildiğinde dönüş yapmak eziyet verici bi hal alıyor.

bunun tüm tekerleri dönüyor. bunu da düşündüm.

adam çift yönlü diyor ama arka tekerle dönmüyor. ilginç. (kraft ve çoğu üst düzey (pahalı modeller) arabaların çoğu böyle)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Eylül 2011; 0:17:32 

en iyisi mclaren .birtane carrefourdan urfadan ankaraya gittik. bebek arabası istediğin yönde gitmiyor tekerlekler kafasına göre takılıyorhatta bazen hiç gitmiyor.en sonunda tekerleğin biri çıktı vidasıda düşmüş bulamadım rezil olduk sonra o arabayı atıp mclaren puset aldım ingiliz markası çok hafif aliminyum ve uçak mühendisleri tasarlamış kullanması çok rahat. yanlız bebek çok küçük olduğundan bebeği tam yatırabileceğiniz bir model olsun bebek arabalarının bazıları yarım yatıyor

4872 Mesaj
9 Eylül 2011; 0:22:09 

hocam mclarenlere baktım şimdi. baston tip gibi duruyorlar.

4872 Mesaj
9 Eylül 2011; 23:09:59 

verdim arkadaşlar exorbaby siparişi.

94 Mesaj
11 Eylül 2011; 13:51:00 

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

verdim arkadaşlar exorbaby siparişi.

Bende almayı düşünüyorum. .Bebeğim 30 günlük.40 günü geçince yavaş yavaş dışarı çıkarırız diye düşünüyoruz.Ürün geldiğinde olumlu-olumsuz yorumlarınızı yazarsanız çok yardımcı olur.Yorumlarınızı bekliyorum...

20460 Mesaj
11 Eylül 2011; 22:41:22 

quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer07

Bende almayı düşünüyorum. .Bebeğim 30 günlük.40 günü geçince yavaş yavaş dışarı çıkarırız diye düşünüyoruz.Ürün geldiğinde olumlu-olumsuz yorumlarınızı yazarsanız çok yardımcı olur.Yorumlarınızı bekliyorum...

Biz doğmadan bebek arabası aldık ve annesi 10 günlük olunca gezdirmeye başladı.

94 Mesaj
11 Eylül 2011; 22:52:02 

quote:

Biz doğmadan bebek arabası aldık ve annesi 10 günlük olunca gezdirmeye başladı.

Bebek arabası için tavsiyeniz var mıdır?

20460 Mesaj
11 Eylül 2011; 23:12:39 

Marka tavsiyesinde bulunmaktan ziyade özellik olarak tavsiyelerim:

1-Hafif olmalı
2-Kolay katlanabilmeli
3-Çift yönlü olmalı
4-Dört tekeri de kendi etrafında 360 derece dönebilmeli
5-Büyük tekerleri olmalı

Biz kullanımı kolay olur diye travel sistem aldık ama hanım bebeği sepetten arabaya taşımayı daha pratik buluyor.

132 Mesaj
16 Eylül 2011; 18:02:56 

quote:

Marka tavsiyesinde bulunmaktan ziyade özellik olarak tavsiyelerim:

1-Hafif olmalı
2-Kolay katlanabilmeli
3-Çift yönlü olmalı
4-Dört tekeri de kendi etrafında 360 derece dönebilmeli
5-Büyük tekerleri olmalı

Biz kullanımı kolay olur diye travel sistem aldık ama hanım bebeği sepetten arabaya taşımayı daha pratik buluyor.

Aynen katılıyorum birde araç varsa bagajına kolaylıkla sığıyormu ona dikkat edilmeli

2011 Mercedes C180 K. - 2013 Jetta 1.4 TSI Highline

3089 Mesaj
19 Eylül 2011; 18:07:01 

Modelini bilmiyorum ama bende Kraft'ın anakucağı monte edilebilen modeli var.Yani çocuk büyüdüğünde normal olarak ta kullanabildik. 2.5 sene önce 480 liraydı. Peki bu parayı hakkeder mi? Bence etmez. Hemen orası burası dökülmeye , tekerleri kağnı gibi gıcırdamaya başladı.
Ayrıca insan çocuğu için fedakarlık olsun diye, olmuşken iyisi olsun diye ve de biraz da konu komşuya karşı alıyor.Ama bir süre sonra hiçbir önemi kalmıyor.Hangisi uygun fiyatlıysa onu almalı.
Not: 200 küsura aldığımız ve hala kullandığımız Kraft marka park yatağın aynısının markasızını Kipa'da 90 liraya gördüm tatilde.

20460 Mesaj
19 Eylül 2011; 19:50:28 

Kraft Duo ağır olduğu için özellikle 6. aydan sonra kullanmak için kampanyadan bunu da 100TL' ye aldım:

http://www.e-bebek.com/...bek_arabasi/CHI-7922523

4872 Mesaj
20 Eylül 2011; 8:30:14 

quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer07

daha kullanmadık ama arkadaşların yazdığı kriterlerin çoğuna uyuyor.

olumsuz yön diyeceğim katlanabilme özelliği çok pratik değil. bazı noktaları eğilip elinle oturtman lazım. şak diye oturmuyor. keza çift yön kullanımına geçmek içinde azucuk eğileceksin. belki de ben çok şey istiyorumdur. :)

9 Mesaj
11 Ekim 2011; 15:01:53 

Arkadaşlar ben bundan 1 ay önce Inglesina trip aldım ve çok güzel herkese tavsiye edebilirim. linkini gönderiyorum. Saraçhaneden aldım uygunda (mağazalara göre) fiyatı var.

http://www.inglesina.co...ion/strollers/trip-2011

1444 Mesaj
5 Haziran 2012; 0:16:03 

güncel model tavsiyesi olan varmı arkadaşlar? ben gg de şunu almayı planlıyorum, çukurda vs nasıldır aceba 2 aylık bebeğim rahat uyur mu?

http://urun.gittigidiyo...-bebek-arabasi-58768672

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

70 Mesaj
14 Haziran 2012; 2:29:13 

Bebek arabaları için ben de bu siteyi öneriyorum.

8 Mesaj
24 Temmuz 2012; 15:32:27 

wollex bebek arabası kullanan gören varmı arkadaşlar.
Netten gördüğüm kadarıyla ürün başarılı ve kullanışlı
yorumlarınızı bekliyorum

34 Mesaj
7 Ağustos 2012; 2:11:45 

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerilkin

wollex bebek arabası kullanan gören varmı arkadaşlar.
Netten gördüğüm kadarıyla ürün başarılı ve kullanışlı
yorumlarınızı bekliyorum

bende bu ürünü almayı düşünüyorum alıpda kullanan varsa yorum lütfen bu arada
travel sistem wollex bebek arabası hepsi burada da 600 tl card finas ve cekle 450 gibi bir rakam olacak

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1181 Mesaj
23 Kasım 2012; 16:25:53 

Concord Neo Travel Sistem Bebek Arabası ile Graco symbıo travel arasında kararsız kaldım,

Kullanan ve yorum yapabilecek varmı? yada bunlar gereksiz pahalı müdavini şudur diyebilecek arkadaşlar?

http://www.e-bebek.com/...bek_arabasi/CON-NE01150

http://www.bebekbayi.co...Bebek-Arabasi-Moon.aspx

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

1 Mesaj
1 Aralık 2012; 14:24:42 

http://www.carmengrup.c...&path=47&product_id=142

BEN BU ÜRÜNÜDE İNCELE DERİM, YENİ BİR ÜRÜN. WOLLEX TRAVEL SİSTEM. CARMENGRUP TA GÖRÜP ALABİLİRSİNİZ

24 Mesaj
6 Aralık 2012; 19:05:59 

fiyatı uygun olan Graco marka bir Graco Bebek Arabası 0-3 yaş grubu içindir.

Chicco Travel Sistem Bebek Arabası

Maxi-Cosi 4 yaşına kadar rahatlıkla kullanabilir Maxi-Cosi

Graco Symbio Bebek Arabası

Concord Neo Bebek Arabası

bence en güzeli ve en kullanışlısı Mima Xari Portbebeli Bebek Arabası

bebek arabalarının birçok çeşiti mevcut öncelikle sizin bütçenize kullanımınıza en uygun ürüne karar vermelisiniz

129 Mesaj
26 Aralık 2012; 3:05:12 

araştırdığım kadarıyla kanz,pierre cardin,wollex suny baby Türkiye de üretilen yerli malı yurdun malı.ilginç bir tespitte bulundum bilmem katılırmısınız,yerli firmalar da fiyat belirlerken "ithallerin çok az altına düşelim ki alternatif arayan kucağımıza düşsün" mantığıyla hareket etmişler.
Aşağıdaki markalar bu işin piri bana göre.
maxi cosi,maclaren,mamas&papas,graco,chicco,kraft,Quinny,Inglesina,cybex,bebe confort

bebek doğar doğmaz kullanmaya başlayalım 4 yaşına kadar da aynı araba kullanılsın diyenlere travel sistem araba tavsiye ederim.çift yön kullanım çok faydalı ancak,kolları ters dönenlerden ziyade puseti söküp diğer tarafa çevirip monte edilenler daha kullanışlı.kolu ters tarafa çevrilenlerde hareketli tekerlekler diğer tarafta kaldığı için manevra zorluğu oluyor.

arka tarafta 4 tekerlek olanlarda freni kullanmak çok zor iki teker arasına ayak girmiyor eğilip elle kilitlemek gerek.

bazı modeller katlandığında ön taraftaki bardaklık / koruma barı yere değiyor bu benim hoşuma gitmedi özellikle tozlu yada çamurlu bir ortamda sıkıntı olabilir.

Hauck markası ürünleri kaliteli ancak Malibu modeli facia hiç tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 26 Aralık 2012; 3:13:29 >

33 Mesaj
18 Ocak 2013; 18:29:21 

* Koldan kapatma özelliği
* 3 pozisyonda ayarlanabilir sırtlık
* 360° dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekler
* Kolay çıkarılıp takılabilen ön tabla
* 3 tekerlekde amortisör
* Geniş hacimli sepet
* Çeşitli renk ve desenlerde
* Yağmurluklu

http://www.hepsibayiden...-Ikili-Set-pmu2049.html

0

Ekteki dosya (1)

129 Mesaj
6 Şubat 2013; 0:58:40 

ana kucağıyla puset üst üste olunca sanki çok kaba gibi geliyor gözüme.o nedenle pusetin komple sökülüp ana kucağının direkt iskelete takılır şekilde olmasını tercih ettim.bebe confort streety aldım çok ama çok memnunum resmen kalite akıyor üründen.fiyatı da 900 tl

27 Mesaj
17 Şubat 2013; 21:53:19 

quote:

Orijinalden alıntı: teorizm

* Koldan kapatma özelliği
* 3 pozisyonda ayarlanabilir sırtlık
* 360° dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekler
* Kolay çıkarılıp takılabilen ön tabla
* 3 tekerlekde amortisör
* Geniş hacimli sepet
* Çeşitli renk ve desenlerde
* Yağmurluklu

http://www.hepsibayiden...-Ikili-Set-pmu2049.html

0

bu siteden alışveriş yapan oldu mu daha önce güvenilir mi acaba ? merkezi Sivas taymış coğu urun ucuz ama bana pek güvenilir gelmedi sitenin en altındaki iletişim hakkımızda vs linklerin olduğu bölüm resim linklere tıklanmıyor.
Hepsibayide.com diye bir site daha var oda sivas merkezli site ismi hemen hemen aynı.

54 Mesaj
1 Nisan 2013; 13:37:42 

Arkadaslar mrblar.
Bebek arabaları ile ilgili olarak
1)INGLESINA ZIPPY
2)BRİTAX B-MOBİLE (römer)
3)BRİTAX B-AGİLE(römer)
4)BEBE CONFORT STREETY

modellerin den herhangi birisini kullanan varmı?veya bu modellerden hangisi olması gerektigi ile ilgili tavsiyesi olan?

Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mümkün,ama sonrası için birşeyler bilmek gerek.

113 Mesaj
6 Nisan 2013; 23:12:05 

Şu blogda bebek arabası alınırken nelere dikkat edilmeli diye bir yazı var:

http://sevimcolak.blogs...abas%C4%B1%20ve%20Puset

İnanmadıkça, anlayamazsın.

11435 Mesaj
14 Nisan 2013; 22:48:03 

Araç bagajında çok yer kaplamasın,pratik olsun derseniz baston tiplerden şaşmayın,ancak onlarıda iyi inceleyin tam yatan modellerinden alın derim.Ben bandırma avm de ki oyuncakçıdan 125 tl 5 taksitle aldım gayet memnunum,kraftın benzer modeline 282,5 tl çekmişlerdi.
Markadan ziyade kalite ve işlevselliğe dikkat etmek gerek tabi bu benim kendi fikrim.

54 Mesaj
19 Nisan 2013; 17:58:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Qukuleta1

Arkadaslar mrblar.
Bebek arabaları ile ilgili olarak
1)INGLESINA ZIPPY
2)BRİTAX B-MOBİLE (römer)
3)BRİTAX B-AGİLE(römer)
4)BEBE CONFORT STREETY

modellerin den herhangi birisini kullanan varmı?veya bu modellerden hangisi olması gerektigi ile ilgili tavsiyesi olan?

uzun denebilecek araştırma ve sorgulama sonucu BRİTAX B-MOBİLE (römer) marka arabayı aldık,özellikle ana kucagı(aynı zmanda ilk 6-7 ay için oto koltugu) çok orjinal ve kullanışlı.Haşim(namı diger bisikletçiler çarşısından aldık).
fiyat veya herhangi diger detayla ilgili sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Sevimlilik yaparak 15 dakika kazanmak mümkün,ama sonrası için birşeyler bilmek gerek.

70 Mesaj
26 Nisan 2013; 13:35:13 

ARKADAŞLAR ŞU ÜRÜNÜ ALMAK İSTİYORUM KULLANAN TECRÜBESİ OLANLAR BİLGİLERİNİ PAYLAŞABİLİRMİ

Pierre Cardin Ps 314 Çift Yönlü Bebek Arabası

ÜRÜN LİNKİ:

http://www.n11.com/pier...bebek-arabasi-P12840993

LG 42LW5590 3D Led Tv LGHB1100RE 3D FULL HD BLURAY EV SİNEMA SİSTEMİAcer Aspire One D270---Samsung 2,5" 1Tb Hdd Weihrauch HW-35 Havalı Tüfek

2111 Mesaj
14 Mayıs 2013; 20:36:10 

takip

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1 Mesaj
19 Temmuz 2013; 17:44:43 

Merhaba.
Biz de britax b mobile almayi dudunuyoruz. Siz ne kadsra aldiniz? Memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: @Qukuleta1 Bu mesaja 1 cevap geldi.

54 Mesaj
20 Temmuz 2013; 10:16:42 

quote:

Orijinalden alıntı: krmtaha

Merhaba.
Biz de britax b mobile almayi dudunuyoruz. Siz ne kadsra aldiniz? Memnun musunuz?

Yaklaşık 2 aydır kullanıyoruz ve memnunuz,tavsiye ederiz.Biz Tiny love ile birlikte 1200 tl ye almıştık.Ana kucagı römer ve bebek çok rahat ediyor.

15 Mesaj
20 Temmuz 2013; 11:41:24 

Merhabalar. Konuyu komple okudum, bende inş eylülün ilk haftası itibariyle kızımıza kavuşacağım. Arabayla devamlı seyahat eden biri olarak travel sistem olan arabaların benim için daha uygun olacağını düşünüyorum. Önceki mesajlar daki linklerin birçoğu açılmıyor artık. Vaktimiz var ama şimdiden araştırma yapmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strtdriven -- 20 Temmuz 2013; 11:42:29 >

9 Mesaj
28 Temmuz 2013; 21:32:06 

Ben de bakıyorum bu aralar yeni yeni...

* Bugaboo Cameleon veya yenisi olan Donkey var... Çok reklam yaptığı mı için bilinmez fazlaca popüler ve ziyadesiyle pahalı.

* Britax-Römer var Alman malı, piyasada çok yok; sanırım distribütör sıkıntısı var. Römer'i iyi bir marka olarak bildiğim için ön yargılıyım bu konuda (:

* Concord Neo... Forum İstanbul AVM'de 5 dakika içinde 3 ayrı Neo süren baba ve anne gördüm (: Travel sistem olarak güzel görünüyorlar. Şemsiye bile eklemişler; artık siz düşünün durumu (:

Fazla masraf yapmak istemiyorsanız Bugaboo'ya fazla bakmayın :):)

Deneyim sahibi olanlar varsa yazabilirler mi?

Bu mesajda bahsedilenler: strtdriven

15 Mesaj
5 Ağustos 2013; 13:36:37 

İlginize teşekkür ederim. . Römer marka araç koltuğum mevcut. Ama 3 yaş ve sonrası için geçerli hediye geldi. .
3 yaşına kadar da hem arabada hem de eşimin elinde rahat rahat kullanabileceğimiz bir arabaya hala ihtiyacımız var. Bahsettiğiniz modellere bakacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4159 Mesaj
11 Ağustos 2013; 20:33:27 

Merhaba ,

Ben de bebek arabası arayışındayım. Sanırım en hafif , en rahat toplanabilen ve en az yer kaplayan modeller baston diye tabir edilen modeller ve bunun da kralı mac laren. Xt modeli var 4 yaşa kadar kullanılabilen. Bu modeli alacağım.

Fakat ana kucağı monte edilemiyor bu modele. Bu sebepten ana kucağının entegre olabildiği ve ilk 6-8 ayı geçirebileceğimiz başka bir bebek arabasına daha ihtiyacımız olacak görünüyor. Bu aşamada tecrübelilerden yardım istiyorum. Hafif, 0-8 ay idare edebilecek , ana kucağı ile entegre kullanılabilecek model bakıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

2592 Mesaj
13 Ağustos 2013; 17:21:19 

Bende oğluma bir araba alacağım kısmetse, genellikle çok pahalı ürünleri tavsiye ediyorlar, bense 200-300 arası bir araba almaya niyetlendim.
Yaptığım araştırmalarda öncelikle çift yönlü ve yatış pozisyonu olan bir araba almam gerektiğine karar verdim.
Geçenlerde bir bebek mağazasında Baby2Go Proton 8809 ürününü gördüm kibar ve hafif olması bakımından dikkatimi çekti en uygun 310 TL kargo dahil taksitli fiyatı.
Birde tesadüfen bu arabaya benzer Beneto BT-2040 Leone isimli ürünü gördüm biraz daha görüntü olarak göze hitap ediyor en uygun 290 TL kargo dahil taksitli fiyatı.
Benetonun bir başka modeli daha var benzer bir model ve artıları var. Beneto BT-2010 Lusso isimli ürün, tekerlerin hepsi 360 derece dönüyor ve itme kolu yükseklik ayarı var, en uygun 280 TL kargo dahil taksitli fiyatı. Tabi Benetoları henüz gözümle görmedim Konya'da birkaç bayisi varmış oraları ziyaret edip incelemeyi düşünüyorum.

Bu arabalardan kullanan var mı acaba, deneyim ve yorumlarını alsak çok daha güzel olur.
Teşekkürler.

http://www.ucuzu.com/be.../proton-8809-p41265835/
http://www.ucuzu.com/be...-2040-leone-p141587041/
http://www.ucuzu.com/be...-2010-lusso-p146309971/

Nubia Z7 Max Ana Konu - Özellikleri - İncelemeler vs.

.: MRT :.
.:: Mi4 64GB::. .:: LG G2 32GB::. .:: Nubia Z7 Max ::.

12 Mesaj
20 Ağustos 2013; 14:17:48 

pierre cardin 2080 elimde mevcut.2.el.pazarlık payı bırakıyorum.125tl.alıcıların o_ist@hotmail.com a mail atmaları rica olunur...

22 Mesaj
31 Ağustos 2013; 2:02:24 

http://www.e-bebek.com/...bebek_arabasi/CHI-25616

bende bebek arabası araştırılıyorum travel sistem bakıyorum linkteki model içime sindi yarın gidip birde yakından bakacağım e bebekde indirim var yakından görüp kararımı vereceğim....

Sana affedilemeyecek kadar büyük hata yapan birine, akıl sınırlarının bittiği yerden başlayacak ceza vermek istiyorsan; bütün samimiyetinle affet. Hissedilen her şeyi arşivleyen kader, kendisiyle en iyi biçimde ilgilenecektir...

Şems-i Tebrizi

65 Mesaj
10 Eylül 2013; 0:34:52 

quinny zap extra 3 teker fakat baston kadar az yer kaplıyor bir bakmanızı tavsiye edrim,uygun fiyatlı bir yer varsa yazarsanız sevinirim

http://www.joker.com.tr...uset-blue-scratch/12291

buda linki özellikle 18o derece yatması ve üzerinde pussetle ve pussetsiz kapanması güzel pusettsiz kapanınca çok ufak oluyor ve hafif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakaryos -- 10 Eylül 2013; 0:36:10 >

293 Mesaj
6 Ekim 2013; 15:49:26 

http://www.hepsiburada....oductid=ailewlx1160-023

arkadaşlar forumu inceledim..
bu ürün en cazip gelen oldu..
sizce nasıl?
kapanmış halini hiç bulamadım.
soru işareti bir tek bu

46*2012 CİVİC*SİYAH*ELAGANCE*
Honda demek motor demektir...
Öyle inciden,güvercinden Honda olmaz!!

118 Mesaj
13 Ekim 2013; 22:07:52 

Arkadaşlar botti de indirim var bende uzun araştırmalar sonucunda hem fiyat hem rahatlık ve kolaylık araştırmalarım sonucunda karara vardım.
Benim modellerim :
1- http://www.ereyon.com.t...682&ref=akakce&v=1.27.2
2- http://www.tuslagelsin....i?ref=akakce&v=1.31.6#0
3- http://www.ucuzo.com/sy...tml?ref=akakce&v=1.27.1

1-Quinny ingiliz malı, 2-Römer Alman Malı, 3- Graco american-fransız karması.

Tüm modellerin travel system olanını değerlendirdik linkler kafa karıştırmasın.
Kullanım, fiyat, kalite, yer tutma, tasarım vb özelliklerde birinde olan diğerinde olmuyor.
Mesela Graco da 1 yaş sonrası kısmında anneye bakabiliyor bebek ama içi dar ve kullanışlı 2 yaşını anca görür normal kiloda bir bebek.
Quinny güzel ama 3 teker olması ve teker yapısı sadece asvalt ve düz zemine müsait. Küçük tekerli olması sıkıntılı.
Römerin sırt kısmı istediğiniz kadar ayarlanıyor, yeni doğan bebek bile kullanabilir. Puset düşünmezseniz bile kullanışlı ve gerçekten sağlam. 80 kilo adam 10 kere oturdu kalktı gösterirken ve bu ara kampanyada Botti de. 850 TL PUSET+ARABA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murty1905 -- 13 Ekim 2013; 22:08:29 >

CORSAIR 500R™ *** AMD FX X8 8350 *** GİGABYTE 990FXA-UD5 t*** WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache*** CORSAIR HX SERİSİ 80PLUS GOLD 850W ***SANDISK 120GB Extreme Sata 3.0 SSD.***ASUS HD7950 DirectCU II TOP GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.1 *** PIONEER DVR-S20LBK 24X ± DOUBLE LAYER ***GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1866MHz CL9 1.5V Dual Kit***COOLER MASTER HYPER 612S LGA 775/1155/1156/1366 & AMD AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU***COOLER MASTER BLADE MASTER 120MM FAN (Soğutucuya ek fan)***XIGMATEK CLF SERİSİ 120MM MAVİ LED FAN (Kasa üst ek fan)
Papağanım paşha 100+ kelime ile rakipsiz :) http://www.youtube.com/watch?v=owt5s4P3WJ8

12 Mesaj
2 Kasım 2013; 22:15:43 

bebek arabası alacağım. şu 3 modeli inceliyorum...

1-Wei-B Parma Seyahat Sistem Bebek Arabası (fortbebesi takılıp çıkıyor) 600 tl

2-Pierre Cardin PS-4200 Style (fortbebesi takılıp çıkıyor) 800 tl

3-Graco Mosaic Seyahat Sistem (ana kucağı sabit olan arabanın üstüne takılıyor) 430 tl (webdenal'da...)

ilk ikisi daha hafif. graconun fiyatı indirimde... 600 tlden 430'a düşmüş.
bu arabaları kullanan var mı? fikir verecek olan arkadaş var mı?

345 Mesaj
11 Kasım 2013; 16:09:33 

Benim bütçem buna yetiyordu bunu aldım 190 tl ye
KANZ 715
http://images.markapon....s/DSC_1512%20SET111.JPG

Ama gönlüm şundan yanaydı.
http://s3.ozncdn.com/pr...000/038/43-3310-big.jpg

Bebek arabasına yukarıda bahsi geçen kadar para vermek biraz abartı oluyor gibime geldi.
300-400 tl den sonrası daha ne katılabilir bir bebek arabasına?

o kadar veriyorsanız bisikletli bebek arabası alın kendiniz de sürün...
http://objects.designapplause.com/wp-content/xxG58hlz9/2012/12/taga-bike-2.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chotanaq -- 11 Kasım 2013; 16:14:50 >

Uzaklaştırılmış
11 Aralık 2013; 22:23:57 

Pierre Cardin Ps 312 Çift Yönlü Bebek Arabası aldım bir siteden fiyat uygun kuyllanışlıda.. tavsiye ederim
http://www.esmanya.com/...k-arabasi-urun2058.html

Uzaklaştırılmış
2 Ocak 2014; 23:45:23 

http://www.esmanya.com/...k-arabasi-urun2659.html
piere cardin ürün kalmamı bu üründe çok iyi

3 Mesaj
19 Ocak 2014; 13:05:48 

merhaba, ben de aylarca yaptığım araştırmalar sonucu Wei-B WB-1010 Parma ViB Çift Yönlü Travel Sistem Lüx Bebek Arabasını satın aldım dün itibarıyla. Fiyatına göre çok kaliteli bir ürün. Concord Neo tarzında Alman malı olması tercih sebebim oldu. Ayrıca 7,2 kg oluşu ve Avrupa'nın en hafif bebek arabası olarak satılıyor olması ile ileride baston kullanmak zorunda bırakmayacağını düşünüyorum. Unkapanında 500 tl ye aldık. ebebekten Nuna Pebb alacaktım tam fakat Wei-B'in çift yönlü kullanılabilmesi daha cazip geldi. Bebek arabasına 500 liradan fazla vermeme isteğim de başka bir sebep:)
http://www.ayhancocuk.c...asi-puset-new-2013.html
umarım faydalı olmuştur. sormak istediğiniz bir şey olursa yazabilirsiniz.

7 Mesaj
28 Ocak 2014; 11:51:45 

arkadaşlar merhaba,

bu konularda hiç bilgim olmadığından aşağıdakileri çok kısa açıklayabilir misiniz ?
tam olarak hangisi ne demek oluyor ?

puset =?
baston puset =?

bebek arabası =?
seyahat sistem bebek arabası =?

ana kucağı = ?

113 Mesaj
1 Şubat 2014; 22:20:17 

son kampanyalardan haberi olan var mı

İnanmadıkça, anlayamazsın.

27 Mesaj
2 Şubat 2014; 18:00:28 

resim olsa yorum yapardık :)

310 Mesaj
2 Şubat 2014; 22:16:30 

kanz markası hakkında bilgi sahibi olanınız var mıdır ?

Sözüm Senet; Adım İmzamdır..

293 Mesaj
10 Şubat 2014; 11:54:19 

puset =? araca da monte edilebilen,ilk 6 aya kadar kullanılan ,yarı beşik vazifesi gören taşıma aparatı.
baston puset =? baston puset duymadım,ama baston sistem bebek arabası var.çok az yer kaplayan alış-veriş sepeti gibi olan bebek arabasıdır.şimdi daha kapsamlısını yapıyorlar ama genel olarak böyle.

bebek arabası =? puseti olmayan bebek arabasıdır. bardaklığı filan vardır.
seyahat sistem bebek arabası =? puseti olan bebek arabasıdır.ikili.

ana kucağı = ? yine ilk 6 ay kullanılan taşıma aparatıdır.bazıları kayık şeklindedir bazılarıda asma kanguru denen şekildedir.araca monte edilmez.genelde anneler taşır:))

46*2012 CİVİC*SİYAH*ELAGANCE*
Honda demek motor demektir...
Öyle inciden,güvercinden Honda olmaz!!