Şimdi Ara

Bebek Arabası [Ana Konu] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
36
Favori
197.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akdeniz024

quote:

Orijinalden alıntı: torsito

quote:

Orijinalden alıntı: hacettepe_fbo

quote:

Orijinalden alıntı: triastor

bunuda gördüm ama hepsiburada sistemi değiştirmiş satıcısı joker yani sen hepsiburadadan alıyorsun ürünü joker yolluyor oradada yazıyor ztn fiyatın hemen altında linkini verdim jokerden aynı paraya aldım 999 tl . Jokerle telefonla görüştüm marmara formda ki mağazanın elinde 2 tane krem rengi varmış ordan alabilirsiniz dediler en son ama ben urfadayım ondan alamadım başka yerden bulursan banada haber ver :D

Evet, şimdi dikkat ettim satıcıya Joker yazıyor. Ne Jokermiş arkadaş Araştırmaya devam.

Bu arada listemi güncelledim:

1) Hauck Lıft Up 4 Shop N Drıve Travel Set 1200 TL Tek hamlede kapatılabiliyor. Ancak ters çevrilemiyor. Sök-tak olayı yok. Araba sabit. Travel sistemdeki ana kucağı eklenip çıkarılıyor sadece. --- Hantal ve çok yer kaplıyormuş.ELEDİM.
    2) Casual Quantum Trona Travel Sistem 1200 TL Büyük bir arabaya benziyor. Ters çevrilebiliyor. Malzeme kalitesi kafa karıştırıcı. --- Malzemesi gerçekten dandik duruyor. ELEDİM.

3) Bebe Confort Streety Plus Travel Sistem 1200 TL Ters çevrilebiliyor. Tek hamlede (sayılır) kapatılıyor.
    4) Britax Römer B-Agile Travel Sistem 1250 TL Ters çevrilebiliyor. Tek hamlede kapatılıyor. ---Elemekten vazgeçtim.
    5) Britax Römer Affinity Travel Sistem 2000 TL Yukarıdakiyle farkını pek anlayamadım. --- ELEDİM.
    6) Britax Römer B-Motion Şişme Teker Travel Sistm 1400 TL Yukarıdakiyle farkını pek anlayamadım. --- Elemekten vazgeçtim.
    7) Kiddy Click ́n Move 3 Evolution Pro 2 1600 TL. Çarpışma testlerini geçen Evolution Pro 2 ye sahip. Ancak pusetin kapanma biçimini beğenmedim. Kumaş kaliteli.
    8) Cam Fluido 1000 TL. (Cam Minu ile hemen hemen aynı.)
    9) Jane Solo Reverse Rebel Travel Sistem Set P03 1000 TL. Araştırıyorum.
    10) Graco Evo 1500 TL. Araştırıyorum.
    11) Nuna Pepp 500 TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.
    12) Quinny Zapp Xtra+Maxi Cosi Ana Kucağı. 1600TL. Araştırıyorum.
    13) Quinny Zapp Xtra2 1275TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.
    14) Kraft Bukle 800TL. Araştırıyorum.
    15) Cybex Onyx 1000TL. Araştırıyorum.
    16) Mamas&Papas Armadillo 900 TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.

Liste kısalacağına daha da uzadı.

heyecanla takip ediyorum :)

Premom Subway model Travel sistem bebek arabası tekerleklerinin4üde şişme teker cok rahat bir kullanımı var bide casual cadillac bu ikisi arasında gidip geliyorum premom 800 civarı cadillac 900 e var arastırdınızmı premom modelini

hocam cadillac 900 e nerde var acaba?nette 1100 den aşağı yok gibi

• beyazım45 B kullanıcısına yanıt
    Mardin'de bit bebek mağazasında pesin 899 taksitli 999 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chicco artic'e ne dersiniz arkadaşlar kullanan varmı? Görsel açıdan güzel görünüyor fiyatı da makul ama biraz fazla büyük diyorlar bagaja sığmayabilir falan diyorlar
  • mamas papas armadillo flip xt teal modelini aldım 1450 ye cok sukur hem pratik hem konforlu ;) baston falan da alacağımı zannetmıyorum
  • squall82 S kullanıcısına yanıt
    bende cloud q hastasıyım ama 1100 tl vermek cok gelecek 6 ay ıcın :) aton 4 candır 550 ye :)
  • hbpgks H kullanıcısına yanıt
    hocam flip xt yi 1450 ye nereden aldınız acaba. bide anton 4 modelinin yatak olma özelliği var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbpgks

bende cloud q hastasıyım ama 1100 tl vermek cok gelecek 6 ay ıcın :) aton 4 candır 550 ye :)

hocam aton 4 için link var mı 550 ye nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: squall82

hocam flip xt yi 1450 ye nereden aldınız acaba. bide anton 4 modelinin yatak olma özelliği var mı.

vipbebek sitesinden hocam mamas papasın distübitörü pazartesi günü %30 indirim koydu havaleyede %6indirim ile 1446 ya geldi xt olması alüminyum renk sase daha buyuk tekerler tutma kolunun uzayabilmesi ki en cok istediğim özellikti, öneririm kumas kalitesinden tut her seyıyle cok harika ve 1 gün surmedi denizliye hatta ilçesine geldi 24saat surmedi yani gelmesi aradıgımda da saatlerce telesekreter yoktu anında iletişim kurdum çok iyi ilgilendiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazım45

quote:

Orijinalden alıntı: hbpgks

hocam aton 4 için link var mı 550 ye nereden aldınız?

hepsiburada da 550 tl idi 700 e cıktı simdi baktım 599 olmus fiyatlar değişken :) n11 de 550 tl idi orada da 649 olmus yat pusuya elbet dusecek !!!!! kredi kartı kampanyası hediye ceki tumunu birleştirmek gerek birsey alırken ;)
  • Eyvallah Hocam, vazgeçtik :)

Joie'nin arabalarına yorumunuz ne olur? F/P ürünü gibi duruyorlar.
    https://www.e-bebek.com/search?text=joie+bebek+arabası
  • Değerli abiler, kız yeğenime Rival Comfy 3 tekerlekli bebek arabası almayı düşünüyorum. Kullanıpta memnun olan var mı acaba ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eyvallah Hocam, vazgeçtik :)

Joie'nin arabalarına yorumunuz ne olur? F/P ürünü gibi duruyorlar.
    https://www.e-bebek.com/search?text=joie+bebek+arabası

joie chrome yı incelemiştim oda pratik az yer kaplayan cıft yonlu kullanımı olan ancak malzeme kalıtesi orta sevıye olan bir arabaydı 999 tl artı hediye cekleriyle 700 e falan geliyor uygun bir araba bence
  • merhaba arkadaşlar hayırlısıyla bende bebek beklıyorum..bebek arabası tavsıyesı ve bı kac tane bebek arabası markası takıp edıyorum..mima xari ve ouinny moodd bu markalar bıraz pahalı oldugu ıcın ya bır fırsat yada burda bebegı buyumus ve ıhtıyactan cıkmıs durumda olan bır arkdasdan almak ısterım oda kazansın bende :D ...
    |
  • Faturalı, garantili Maxi cosi citi sps ana kucağını ve kırmızı renk quinny zapp xtra 2 bebek arabasını satıyorum arkadaşlar.

http://www.sahibinden.c...i-cosi-290111672/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: squall82

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: triastor

bunuda gördüm ama hepsiburada sistemi değiştirmiş satıcısı joker yani sen hepsiburadadan alıyorsun ürünü joker yolluyor oradada yazıyor ztn fiyatın hemen altında linkini verdim jokerden aynı paraya aldım 999 tl . Jokerle telefonla görüştüm marmara formda ki mağazanın elinde 2 tane krem rengi varmış ordan alabilirsiniz dediler en son ama ben urfadayım ondan alamadım başka yerden bulursan banada haber ver :D

Evet, şimdi dikkat ettim satıcıya Joker yazıyor. Ne Jokermiş arkadaş Araştırmaya devam.

Bu arada listemi güncelledim:

1) Hauck Lıft Up 4 Shop N Drıve Travel Set 1200 TL Tek hamlede kapatılabiliyor. Ancak ters çevrilemiyor. Sök-tak olayı yok. Araba sabit. Travel sistemdeki ana kucağı eklenip çıkarılıyor sadece. --- Hantal ve çok yer kaplıyormuş.ELEDİM.
    2) Casual Quantum Trona Travel Sistem 1200 TL Büyük bir arabaya benziyor. Ters çevrilebiliyor. Malzeme kalitesi kafa karıştırıcı. --- Malzemesi gerçekten dandik duruyor. ELEDİM.

3) Bebe Confort Streety Plus Travel Sistem 1200 TL Ters çevrilebiliyor. Tek hamlede (sayılır) kapatılıyor.
    4) Britax Römer B-Agile Travel Sistem 1250 TL Ters çevrilebiliyor. Tek hamlede kapatılıyor. ---Elemekten vazgeçtim.
    5) Britax Römer Affinity Travel Sistem 2000 TL Yukarıdakiyle farkını pek anlayamadım. --- ELEDİM.
    6) Britax Römer B-Motion Şişme Teker Travel Sistm 1400 TL Yukarıdakiyle farkını pek anlayamadım. --- Elemekten vazgeçtim.
    7) Kiddy Click ́n Move 3 Evolution Pro 2 1600 TL. Çarpışma testlerini geçen Evolution Pro 2 ye sahip. Ancak pusetin kapanma biçimini beğenmedim. Kumaş kaliteli.
    8) Cam Fluido 1000 TL. (Cam Minu ile hemen hemen aynı.)
    9) Jane Solo Reverse Rebel Travel Sistem Set P03 1000 TL. Araştırıyorum.
    10) Graco Evo 1500 TL. Araştırıyorum.
    11) Nuna Pepp 500 TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.
    12) Quinny Zapp Xtra+Maxi Cosi Ana Kucağı. 1600TL. Araştırıyorum.
    13) Quinny Zapp Xtra2 1275TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.
    14) Kraft Bukle 800TL. Araştırıyorum.
    15) Cybex Onyx 1000TL. Araştırıyorum.
    16) Mamas&Papas Armadillo 900 TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.

Liste kısalacağına daha da uzadı.

heyecanla takip ediyorum :)

Valla ben de merakla bekliyorum ne yapacağımı bu ara araştırmaya ara vermiştim tekrar devam edeceğim. Aklımı britax modelleri çelmeye başladı. Hem çok pahalı değiller hem de kaliteliler. 1000-1400 TL den fazla vermeye değmez bence hiçbirine. Kiddy markasını düşünüyordum sırf evolution pro ana kucağı tam yatıyor diye ama bir kullanıcı çocuğun içinde iki büklüm olduğundan bahsetmiş. Kullanışlı olmadığından bahsetmiş. Ondan soğudum.

hocam karar ver artık. 2-3 günde bi bakıyorum aldın mı diye :) neyse bende incelediğim bi iki model vereyim

1-Mamas&Papas Armadillo Flip
    ayak kısmından uzayabiliyor ve yatak gibi düz olabiliyor. tek ellek açılıp kapatılabiliyor. XT ile biten modelinde ektradan kumaş kalite farkı deri tutma yeri. birde süspansiyon sistemi mevcut.dikkat flip olmayan modellerinde çift taraflı yön olayı yok :) cybex pusetle uyumlu.
    https://www.e-bebek.com/armadillo-flip-bebek-arabasi-p-mmp-320887/?gclid=CNratJWx88sCFcYcGwod9PYBqQ

2-Bugaboo Bee 3
    şuanda evde ilk modeli var sürüşü çok rahat. tekerleri süspansiyon sistemli tek elle çok rahat kullanılıyor. sırt kısmından uzayabiliyor ve 3 olan modelinde ayak kısmıda uzayabiliyor sanırım :) bizim evdeki ilk modelinde ayak kısmından uzama yok. gelen misafirin çocuğu için arkadaştan aldık bi kaç günlüğüne. 3 4 yıllık olmasına rağmen valla taş gibi. tek sornu fiyatı
    https://www.e-bebek.com/bee-3-aluminyum-saseli-puset-p-bug-55525/?gclid=CK7knvmw88sCFc1uGwodXskOkw

puset için aklımdaki tek model
    cybex cloud q
    puset tamamen yatabilyor ve biraz uzaya biliyor. başka böyle bi puset öneriniz var mı. dikkat atonq modellerinde bu özellikler yok
    http://cybex-online.com/tr/carseats/cloudq.html

http://www.hepsiburada.com/cybex-cloud-q-tam-yatisli-ana-kucagi-autumn-gold-p-AILEOPCYBX515087?magaza=Bebek%20Geliyooo&wt_gl=cpc.nelk.abo.pla&gclid=CjwKEAjw_oK4BRDym-SDq-aczicSJAC7UVRtRnhsOeRRHLBkVNIbzRP9md_es3p10XlGdWfNcB4FbRoCv-7w_wcB

Sağlık sorunlarım nedeniyle pek forumla ilgilenemedim. Liste değiştikçe değişiyor

2-3 aydır bu konuyu araştırıyorum, daha sonuca varamadım Yok çift yönlüsü, yok şişme tekerlisi, yok fiyatı, kalitesi, markanın tanınırlığı, yok ağırlığı, yok tek elle kapatılması derken şu listeye kısalttım:

Kraft Bukle 800
     Bebe Confort Streety Plus Travel Sistem 900
    Jane Solo Reverse Rebel Travel Sistem 1000
    Cam Fluido 1000
    Britax Römer B-Agile Travel Sistem 1250
    Bebe Confort Streety 3 Travel Sistem 1350
    Kiddy Click ́n Move 3 Evolution Pro 1400
    Britax Römer B-Motion Şişme Teker Travel Sistem 1400
    Graco Evo 1500
    Peg Perego Book Pure XL Pop-Up Completo 1550

Bu listeden de bana en yakın gelen Bebe Confort, Britax, Cam ve Peg-Perego markaları. Bilmiyorum ne olacak

• Gönül isterdi ki bütçe olsun Stokke Xplory olsun.

Ben 650 TL'ye Kiddy Click n Move 3 ve nun pipa puset aldım 350 liraya isofixli.

çok mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

Gönül isterdi ki bütçe olsun Stokke Xplory olsun.

çok mutluyum

Hayırlı olsun. Ben de Kiddy Click n Move 3 düşünüyordum, ancak katlanma biçimi ve katlandığında pek de küçülmemesi yüzünden vazgeçtim gibi.
  • quote:

quote:

çok mutluyum

Hayırlı olsun. Ben de Kiddy Click n Move 3 düşünüyordum, ancak katlanma biçimi ve katlandığında pek de küçülmemesi yüzünden vazgeçtim gibi.

evet o yanı sıkıntılı. benim araç suv tarzı ancak bagajın üst katını tamamen kapatıyor.
  • quote:

quote:

quote:

çok mutluyum

evet o yanı sıkıntılı. benim araç suv tarzı ancak bagajın üst katını tamamen kapatıyor.

Evet aynen. Kapanınca pek küçülmüyor. Tek sorunu o bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

çok mutluyum

Evet aynen. Kapanınca pek küçülmüyor. Tek sorunu o bence.

710 liraya kraft bukle olanını verdim sipariş ben n11 den 1-2 güne gelir bakalım hakkımızda hayırlısı

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.