Şimdi Ara

Bebek Arabası [Ana Konu] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
36
Favori
197.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: triastor

yaptığım araştırmalar sonucunda cam minu ile cam fludio arasında hiç fark göremedim sadece kapanması ve ağırlığı çok az değişiyor ve fludio fiyat olarak daha uygun hatta burda da yazmış bu arabayı jokerden almıştımhttps://www.joker.com.tr/urun/cam-fluido-travel-puset-43668 başka satan yerde bulamadım bu arada . Ama jokerin üstün müşteri memnuniyetinin gazabına uğradım gelen araba turuncu çıktı sebepte ellerinde istediğim renk kalmadığı için o rengi yollamışlar böyle bi saçmalık yani tabi iade ettim hemen. ama araba eve geldiğinde pusetine baktım kumaşı fln baya kaliteli duruyordu şuan başka yerde bulsam yine aynı arabayı alırım ama jokerden bida tövbe...

Teşekkür ederim. Ben şuradan buldum: Cam Fluido Travel Puset

Siz kaça almıştınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veri_denizcisi -- 14 Mart 2016; 17:56:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: veri_denizcisi

quote:

yaptığım araştırmalar sonucunda cam minu ile cam fludio arasında hiç fark göremedim sadece kapanması ve ağırlığı çok az değişiyor ve fludio fiyat olarak daha uygun hatta burda da yazmış bu arabayı jokerden almıştımhttps://www.joker.com.tr/urun/cam-fluido-travel-puset-43668 başka satan yerde bulamadım bu arada . Ama jokerin üstün müşteri memnuniyetinin gazabına uğradım gelen araba turuncu çıktı sebepte ellerinde istediğim renk kalmadığı için o rengi yollamışlar böyle bi saçmalık yani tabi iade ettim hemen. ama araba eve geldiğinde pusetine baktım kumaşı fln baya kaliteli duruyordu şuan başka yerde bulsam yine aynı arabayı alırım ama jokerden bida tövbe...

Teşekkür ederim. Ben şuradan buldum: Cam Fluido Travel Puset

Siz kaça almıştınız?

Alıntıları Göster
    bunuda gördüm ama hepsiburada sistemi değiştirmiş satıcısı joker yani sen hepsiburadadan alıyorsun ürünü joker yolluyor oradada yazıyor ztn fiyatın hemen altında linkini verdim jokerden aynı paraya aldım 999 tl . Jokerle telefonla görüştüm marmara formda ki mağazanın elinde 2 tane krem rengi varmış ordan alabilirsiniz dediler en son ama ben urfadayım ondan alamadım başka yerden bulursan banada haber ver :D

• quote:

bunuda gördüm ama hepsiburada sistemi değiştirmiş satıcısı joker yani sen hepsiburadadan alıyorsun ürünü joker yolluyor oradada yazıyor ztn fiyatın hemen altında linkini verdim jokerden aynı paraya aldım 999 tl . Jokerle telefonla görüştüm marmara formda ki mağazanın elinde 2 tane krem rengi varmış ordan alabilirsiniz dediler en son ama ben urfadayım ondan alamadım başka yerden bulursan banada haber ver :D

Evet, şimdi dikkat ettim satıcıya Joker yazıyor. Ne Jokermiş arkadaş Araştırmaya devam.

Bu arada listemi güncelledim:

1) Hauck Lıft Up 4 Shop N Drıve Travel Set 1200 TL Tek hamlede kapatılabiliyor. Ancak ters çevrilemiyor. Sök-tak olayı yok. Araba sabit. Travel sistemdeki ana kucağı eklenip çıkarılıyor sadece. --- Hantal ve çok yer kaplıyormuş.ELEDİM.
    2) Casual Quantum Trona Travel Sistem 1200 TL Büyük bir arabaya benziyor. Ters çevrilebiliyor. Malzeme kalitesi kafa karıştırıcı. --- Malzemesi gerçekten dandik duruyor. ELEDİM.

3) Bebe Confort Streety Plus Travel Sistem 1200 TL Ters çevrilebiliyor. Tek hamlede (sayılır) kapatılıyor.
    4) Britax Römer B-Agile Travel Sistem 1250 TL Ters çevrilebiliyor. Tek hamlede kapatılıyor. ---Elemekten vazgeçtim.
    5) Britax Römer Affinity Travel Sistem 2000 TL Yukarıdakiyle farkını pek anlayamadım. --- ELEDİM.
    6) Britax Römer B-Motion Şişme Teker Travel Sistm 1400 TL Yukarıdakiyle farkını pek anlayamadım. --- Elemekten vazgeçtim.
    7) Kiddy Click ́n Move 3 Evolution Pro 2 1600 TL. Çarpışma testlerini geçen Evolution Pro 2 ye sahip. Ancak pusetin kapanma biçimini beğenmedim. Kumaş kaliteli.
    8) Cam Fluido 1000 TL. (Cam Minu ile hemen hemen aynı.)
    9) Jane Solo Reverse Rebel Travel Sistem Set P03 1000 TL. Araştırıyorum.
    10) Graco Evo 1500 TL. Araştırıyorum.
    11) Nuna Pepp 500 TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.
    12) Quinny Zapp Xtra+Maxi Cosi Ana Kucağı. 1600TL. Araştırıyorum.
    13) Quinny Zapp Xtra2 1275TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.
    14) Kraft Bukle 800TL. Araştırıyorum.
    15) Cybex Onyx 1000TL. Araştırıyorum.
    16) Mamas&Papas Armadillo 900 TL. (Sadece araba.- Ana kucağı fiyatın içinde yok.) Araştırıyorum.

Liste kısalacağına daha da uzadı.

• bak şimdi internette bakınırken bide bunu buldum ama bi fiyatları gör

http://www.babymall.com.tr/bebek-arabasi?facet_category=travel-sistem-bebek-arabalari&page=1&facet_brand=cam

• listende nuna pepp gördüm dün gittim inceledim ebebek mağazasında fiyat makul ana kucağıda 350 lira bide puset adaptörü alıyorsun arabaya bağlamak için oda 60 tl toplamda 850 liraya fln patlıyor olay bikere nuna ürünleri ztn çok kaliteli park yatak olsun ev tipi ana kucağı olsun hepsi çok kaliteli kumaşı fln çok güzel ama bence biraz eksileri var. bebek arabasında ana kucağı sadece anneye bakacak şekilde takılıyor ters takamıyorsun bebeğin ayaklarını koyduğu kısım kademeli olarak ayarlanmıyor belki şuan anlatamıyorum ama gidip görürsen nedemek istediğimi anlayacaksın ve tekerlekleri çok küçük düz yollarda avm gibi alanlarda fln sıkıntı olmaz ama normal kaldırımda engebeli alanlarda tekerlekleri sıkıntı çıkarıyormuş arababnın öyle okudum formlarda nunada buna istinaden ztn yeni modelini çıkarmış pepp luxx bu sölediklerimin hepsini gidermiş tekerlekleri büyütmüş fln hoş olmuş yani ondan yeni model gelince eski model kampanyayla eritiliyor nuna alacaksan haberin olsun

http://www.e-bebek.com/nuna-pepp-luxx-bebek-arabasi_NUN-ST14006GL?OM.zn=homepage_widget-53-w53&OM.zpc=NUN-ST14006GL

• quote:

listende nuna pepp gördüm dün gittim inceledim ebebek mağazasında fiyat makul ana kucağıda 350 lira bide puset adaptörü alıyorsun arabaya bağlamak için oda 60 tl toplamda 850 liraya fln patlıyor olay bikere nuna ürünleri ztn çok kaliteli park yatak olsun ev tipi ana kucağı olsun hepsi çok kaliteli kumaşı fln çok güzel ama bence biraz eksileri var. bebek arabasında ana kucağı sadece anneye bakacak şekilde takılıyor ters takamıyorsun bebeğin ayaklarını koyduğu kısım kademeli olarak ayarlanmıyor belki şuan anlatamıyorum ama gidip görürsen nedemek istediğimi anlayacaksın ve tekerlekleri çok küçük düz yollarda avm gibi alanlarda fln sıkıntı olmaz ama normal kaldırımda engebeli alanlarda tekerlekleri sıkıntı çıkarıyormuş arababnın öyle okudum formlarda nunada buna istinaden ztn yeni modelini çıkarmış pepp luxx bu sölediklerimin hepsini gidermiş tekerlekleri büyütmüş fln hoş olmuş yani ondan yeni model gelince eski model kampanyayla eritiliyor nuna alacaksan haberin olsun

http://www.e-bebek.com/nuna-pepp-luxx-bebek-arabasi_NUN-ST14006GL?OM.zn=homepage_widget-53-w53&OM.zpc=NUN-ST14006GL

Nuna Pepp Luxx modelini internetten gördüm. 800 TL idi sanırım. Bilgiler için teşekkürler. Araştırmaya devam

• quote:

Orijinalden alıntı: veri_denizcisi

quote:

listende nuna pepp gördüm dün gittim inceledim ebebek mağazasında fiyat makul ana kucağıda 350 lira bide puset adaptörü alıyorsun arabaya bağlamak için oda 60 tl toplamda 850 liraya fln patlıyor olay bikere nuna ürünleri ztn çok kaliteli park yatak olsun ev tipi ana kucağı olsun hepsi çok kaliteli kumaşı fln çok güzel ama bence biraz eksileri var. bebek arabasında ana kucağı sadece anneye bakacak şekilde takılıyor ters takamıyorsun bebeğin ayaklarını koyduğu kısım kademeli olarak ayarlanmıyor belki şuan anlatamıyorum ama gidip görürsen nedemek istediğimi anlayacaksın ve tekerlekleri çok küçük düz yollarda avm gibi alanlarda fln sıkıntı olmaz ama normal kaldırımda engebeli alanlarda tekerlekleri sıkıntı çıkarıyormuş arababnın öyle okudum formlarda nunada buna istinaden ztn yeni modelini çıkarmış pepp luxx bu sölediklerimin hepsini gidermiş tekerlekleri büyütmüş fln hoş olmuş yani ondan yeni model gelince eski model kampanyayla eritiliyor nuna alacaksan haberin olsun

Nuna Pepp Luxx modelini internetten gördüm. 800 TL idi sanırım. Bilgiler için teşekkürler. Araştırmaya devam

Alıntıları Göster
    bende seni takip ediyorum merakla bekliyorum

• geçen gün muhabbetini yapmıştık cam fludio arabayı almayı düşünüyorsan babymall da indirime girmiş fiyatlar uygun gibi ben arabayı ve ana kucağını ayrı ayrı almayı düşünüyorum ilgilenirsen bakabilirsinhttp://www.babymall.com.tr/ara?q=Cam&facet_brand=cam&page=1&facet_category=bebek-arabalari
  • quote:

geçen gün muhabbetini yapmıştık cam fludio arabayı almayı düşünüyorsan babymall da indirime girmiş fiyatlar uygun gibi ben arabayı ve ana kucağını ayrı ayrı almayı düşünüyorum ilgilenirsen bakabilirsinhttp://www.babymall.com.tr/ara?q=Cam&facet_brand=cam&page=1&facet_category=bebek-arabalari
    konuyu açan arkadaşın bebeği artık arabasını kullanmıyordur muhtemelen onun arabasını satın almayı teklif edicem :)
    şaka bi yana bende bugun araştırmaya başladım tembellik edip arkadaşın belirlemiş olduğu modellere yoğunlaşıyorum :) hepimize kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jquair

konuyu açan arkadaşın bebeği artık arabasını kullanmıyordur muhtemelen onun arabasını satın almayı teklif edicem :)
    şaka bi yana bende bugun araştırmaya başladım tembellik edip arkadaşın belirlemiş olduğu modellere yoğunlaşıyorum :) hepimize kolay gelsin

Alıntıları Göster
    arkadaşlar daha önceden jokerden alamadığım cam fluido modelini babymall dan sipariş verdim bakalm gelsin görücez umarım bu bebek arabası arayışım bi son bulur inşallah ta artık beşiğe geçebilirim

http://www.babymall.com.tr/CAM-ART879016-T596/cam-fluido-allegria-bebek-arabasi-kahve.html
    http://www.babymall.com.tr/CAM-S138-T141/cam-seggiolino-area-ana-kucagi-0-13-kg-bej.html

ana kucağının internette kahve rengi yok ama ankara mağazada varmış onu yollayacaklar bakalm bekliyoruz

• concord görmeye başladım çoğu ailede bi araştırmanızı salık veririm
  • quote:

arkadaşlar daha önceden jokerden alamadığım cam fluido modelini babymall dan sipariş verdim bakalm gelsin görücez umarım bu bebek arabası arayışım bi son bulur inşallah ta artık beşiğe geçebilirim

http://www.babymall.com.tr/CAM-ART879016-T596/cam-fluido-allegria-bebek-arabasi-kahve.html
    http://www.babymall.com.tr/CAM-S138-T141/cam-seggiolino-area-ana-kucagi-0-13-kg-bej.html

ana kucağının internette kahve rengi yok ama ankara mağazada varmış onu yollayacaklar bakalm bekliyoruz

Evet, ürünlere baktım. Teşekkür ederim. Acaba bu Cam Fluido Allegria ile Cam Combi Tris ve Cam Combi Family arasındaki farklar nelerdir? Çünkü özellikle Cam Combi Tris'in fiyatı Fluido'nun ana kucağıyla beraber olan fiyatına neredeyse denk. Üstelik Cam Combi Tris'in içinde portbebe de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacettepe_fbo

quote:

Evet, ürünlere baktım. Teşekkür ederim. Acaba bu Cam Fluido Allegria ile Cam Combi Tris ve Cam Combi Family arasındaki farklar nelerdir? Çünkü özellikle Cam Combi Tris'in fiyatı Fluido'nun ana kucağıyla beraber olan fiyatına neredeyse denk. Üstelik Cam Combi Tris'in içinde portbebe de var.

İki ürüne de baktım. Cam Combide bir iki ekstra aksesuar var. (Alt açma minderi, yağmurluk gibi.) Bunun dışında ise kasası daha kalın alüminyumdan. Yani Tris modeli daha ince kasalı. Bunlar iyi güzel de katlama biçimleri hoşuma gitmedi. Özellikle başka forumlarda çok ağır olduğundan söz edilmiş dostlar. Bilmem ne kadar doğru.

• yalan olmasın aralarındaki farkı bilmiyorum ama ağırlık konusunda bence ağır değil kişiden kişiye değişir tabii ama bence değil yani burda kullanan bi arakadaş kendisi tarttı evinde 7,2 kg geldi diğer arabaların ağırlıklarıyla kıyaslayınca gayet makul bence
  • quote:

yalan olmasın aralarındaki farkı bilmiyorum ama ağırlık konusunda bence ağır değil kişiden kişiye değişir tabii ama bence değil yani burda kullanan bi arakadaş kendisi tarttı evinde 7,2 kg geldi diğer arabaların ağırlıklarıyla kıyaslayınca gayet makul bence

Anladım dostum. Teşekkür ederim. Quinny'ler de güzel görünüyor aslında ama pahalılar. Britax'lar ise çift yönlü kullanılamıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonster61

concord görmeye başladım çoğu ailede bi araştırmanızı salık veririm

Concord'lar güzel ama çok pahalılar benim için.
  • bizdeki affinity çift yön takılabiliyor ana kucağı da normal koltuğu da.
  • recruit1 R kullanıcısına yanıt
    Affinity aklımı çeliyor gerçekten. Ama parasına değer mi işte orası tartışılır.
  • kaba bir hesapla 2000tl 650 euro yapar ki bu rakama kesinlikle değmez. baby plus shr ii ana kucağı, renk paketi falan dahil 420 euroya almıştım. vergi iadesi de alınca 370 euro civarına mal etmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

kaba bir hesapla 2000tl 650 euro yapar ki bu rakama kesinlikle değmez. baby plus shr ii ana kucağı, renk paketi falan dahil 420 euroya almıştım. vergi iadesi de alınca 370 euro civarına mal etmiştim.
    arkadaşlar sipariş ettiğim Cam Fluido Allegria arabamız geldi ilk izlenimim gayet güzel bence. eksi olarak arabanın rengi çok beyaz gibi geldi hani çabuk kirlenir gibi geliyor ama bilmiyorum kullanınca görücez bide güneşliğinde naylon kısmını saklayan bi fermuar yada çıt çıt olsaymış daha ii olurmuş onun haricinde gayet güzel ve şık duruyor merak edene resim fln atabilirim sizlere arayışlarınızda kolay gelsin umarım gönlünüze yatanı bulursunuz kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.