Şimdi Ara

AMD'nin yeni CEO'su iddialı konuştu: 'Avcı biz olacağız'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
24.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 6 aylık uzun bir arayış döneminin ardından IBM ve Lenovo'da başarılı işlere imza atan Rory Read'i yeni tepe yöneticisi olarak atayan AMD'nin yeni bir gelecek stratejisi ile pazarda şimdikine göre çok daha agresif bir strateji benimseyeceği uzun süredir konuşulmakta.

AMD, çiçeği burnunda tepe yöneticisi Rory Read çalışanlara yaptığı konuşmanın bir kısmı resmi Youtube sayfası üzerinden yayınladı. Oldukça agresif görünen ve iddialı açıklamalar yapan Read, bundan sonra avcı olacaklarını, inandıkları her şeyi hedef olarak belirleyeceklerini söyledi. Türkçe alt yazı eklediğimiz videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz. 

• düşüncelerı agrasıftır kendı agrasıf degıldır,agrasıfsede dayımın acılen..
  • AMD gerçekten daha ilerleyecek ve muhteşem kusursuz tek firma olacak.
  • ava giderken avlanmayında.
  • BD bi çıksın sonra kim avcı kim av öğreniriz.
  • Yürü be :)
  • Üfff ne gaz verdi ama :D
  • Yıllarca intel ve nvidia kullandım,ne kadar kazıklandığımı amd sistem topladıktan sonra anladım artık işlemcimi de ekran kartımı da amd alıyorum :) Performans olarak testleri cartları curtları geçin açın oyunu görün fark var mı yok mu :)) olsa bile kücük farklar ama onun içinde 100-200 tl fazla vercek halim yok..
  • Doğruyu söylemiş Fiyat/Performans = AMD
  • Bu adam işi ciddiye almış, bakalım AMD gerçekten avcı olabilecek mi? Özellikle oyun uyumluluğu konusunda, oyun şirketleri ile anlaşıp Nvidia 'ya diş geçirebilecek bir avcı olabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.
  • Uzatın ellerinizi gökyüzüne yıldızlara ulaşmaya çalışın, ver gazı.
  • yani intelin yerine geçip tüketiciyi avlıcak :)
  • AMD doğru yoldasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

AMD gerçekten daha ilerleyecek ve muhteşem kusursuz tek firma olacak.

bu benzetmeyi sevmiyorum ama tam bir liseli
  • İnanakmı??
  • bu haberin bizim açımızdan en güzel yani, ciddi bir rekabetin olacağını müjdeliyor olmasıdır...
  • bir şeyler başarmak istiyorsan ilk önce inanmalısınız.Amdnin reklamları çok dandik oluyo mesela çoluk çocuklara yönelik,reklamdan başlayabilirler
  • Avcı yerine av olabilirsin. Gaza gelme yenisin daha AMD de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alıntı:Bsc misafiri ava giderken avlanmayında.
    Bu güzeldi işte :D
  • Amdnin avcı olabilileceğinipek sanmamİnteli geçemicek Ama kendi içinde rekorlara ımzaatabilir Suan Amd nin yanlısyaprığı sey Oem Uurnlereağırlık vermek suan bilinçsiz kulanıcılar Casper gibiHazır pcleri alıyorlar Amdnin yapmasıgereken Casper-Exper gibi firmalarla Kontrat imzalayabilmek İnşallah Bu adama bunu yaprda Amd NİN Pazarıyukselir İntel işlemci fiyatlarında dususe gitmek zorunda kalır Sonunda biz kazanırız
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.