Şimdi Ara

Sony'nin Kişisel Üç Boyutlu gözlüğünü inceledik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
40.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden Sony'nin IFA 2011 Fuarı'nda sergilediği en dikkat çekici ürünlerden biri de "Personal 3D Viewer" olarak isimlendirdiği üç boyutlu görüntüleyicisi oldu. İki adet OLED ekrana sahip olan ve 155-inç televizyon deneyimi yaşatan üç boyutlu gözlük aynı zamanda çevresel ses desteği ile gelişmiş çoklu ortam ve oyun deneyimi vaad ediyor.

Sony'nin yepyeni bir görsel deneyim vaad eden 3D Görüntüleyicisini denedik, işte izlenimlerimiz. 

• opera browserda hiç bir videonuz oynamıyor, haberiniz olsun
  • SONY bence çok doğru bir yolda ilerliyor. Bu gözlük ilerleyen yıllarda, görüntü teknolojilerinin bir sonraki adımını oluşturabilir.
  • incele için teşekkürler... gerçekten güzel bi ürün bence görüntü kalitesini çok merak ediyorum ben sadece :) tek göze 720p vererek toplam 1080p mi yoksa iki gözede 1080p mi veriyo acep :)))
  • işte benim hayalim.. koşu bandı gibi ama her yöne harekete duyarlı bir platform üzerinde bu gözlükle muhteşem FPS oynanır.. :)
  • 155 inç gerçekten çok güzel olmuş fakat erdi abi erdinç abi görüntü kalitesi hakkında bi bilginiz varsa video nun üst kısmında bulunan bilgilere ekleyebilirmisiniz tekrar tşklerr...
  • bu alet her türlü iş yapar...çünkü ses,görüntü,sinema sistemini toparlayan ve tek bir cihazda sunarak yeni bir milat başlatmıştır Sony.
  • elimde kumandayla kanepeye uzanmadan televizyon seyretmek, seyretmek değildir :)
  • Erdi Özüağ bir gün bir röportajda heyecandan yığılıp kalacak diye korkuyorum :)
  • Bende birtürlü oynatamıyorum bu donanımhaberin videolarını. ie9 win764 bit kullanıyorum. flashlar falan kurulu ama nafile oynatamıyorum
  • bu ürün xbox 360 la da kullanılabilecek mi? yani hdmi çıkışı olduğu için muhtemelen kullanılabilir ama herhangi bir uyum sorunu çıkartır mı ?
  • bence mükemmel bir cihaz çok iyi bir düşünce denemeyi çok isterdim acaba görüntü nasıldır
  • Buna birde jiroskop ekliyip kablosuz yapsalar kendi dünyamızı yaşarız heralde :)
  • Tek olumsuz yanı tek bir kullanıcıya destek vermesi yani TV lerin yerini rahatlıkla alabilir ama tek bir sorun çıkar tv karşısına geçtiğimizde 10 15 +++ kişi izleyebiliyor ancak bunda her kişiye bir tane gerekli buda maliyeti artırır ancak kesinlikle oluru var ilerleyen zamanlarda çok güzel hale gelir taşınabilir olması en büyük avantaj otobüste giderken tak hdmi ile telefonuna film izle oyun oyna vs ancak daha zaman var zira bunu şimdi toplumda kullansan baya bir dalga geçerler ancak evde kullanım özellikle de oyunlar için çok güzel bir cihaz heyecanla bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoktar

opera browserda hiç bir videonuz oynamıyor, haberiniz olsun

maxthon web browser i dene ben cok memnunum
    http://www.maxthon.com/
  • güzel görünsede ümitli değilim kafanızda birşey taşımak fazla uzun süreli olmuyor ben şahsen uzun süreli onu takılı tutamam tv nin karşısında istediğn gibi uzanmak rahat haraket etmek daha iyi gibi geliyo bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: aoktar

opera browserda hiç bir videonuz oynamıyor, haberiniz olsun

Bende sorun yok. Haberiniz olsun.
  • Eğer adblock kullanıyorsanız açılmıyor videolar pasif hale getirince sorun kalmıyor. sorun yaşayan arkadaş için belki çözüm olur.
  • Sony yaptı mı kralını yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem_zeus

Eğer **** kullanıyorsanız açılmıyor videolar pasif hale getirince sorun kalmıyor. sorun yaşayan arkadaş için belki çözüm olur.

iPhoneda da açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.