- x
Hotmail hesabı için Outlook ayarları nasıl olmalı?
48 Cevap120816 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1108 Mesaj
2 Ocak 2006; 19:46:18 

***.msn.com mail adresim için hangi adreslere yönlendirme yapacam? Şimdiden teşekkürler!

155 Mesaj
3 Ocak 2006; 11:10:45 

microsoft outlook mu yoksa outlook express mi bu önemli...

Biraz araştırmacı olun YAWWWWW!..

461 Mesaj
3 Ocak 2006; 23:34:05 

hotmail için olmaz ama ''gmail'' ile olur

2136 Mesaj
3 Ocak 2006; 23:43:31 

bence hiç deneme güvenli olmuyor sorun yaşarsın

hotmail pop 3 desteği veriyormu ?????
vermiyosa boşuna

1108 Mesaj
4 Ocak 2006; 1:06:03 

quote:

Orjinalden alıntı: karizzmma

bence hiç deneme güvenli olmuyor sorun yaşarsın

hotmail pop 3 desteği veriyormu ?????
vermiyosa boşuna

işte ben de pop3 destekliyorsa o pop3 adresini istiyorum. bilen biri yok mu yaw?

272 Mesaj
6 Ocak 2006; 23:26:20 

mail.pop3hot.com

gelen giden sunucunun ikisinede aynısını yaz
bukadar kolaymı diyebilirsin ama cidden ilk denememde oldu.
bende şaşırdım...

ÖLÜMLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ
SİYAHLA BEYAZI AYIRAMAZKİ
HER YOLUN SONUNDA ÖLÜM OLSADA
SEVENLERİ KİMSE AYIRAMAZKİ...

2003 Mesaj
6 Ocak 2006; 23:31:02 

bende şimdi o niyetle siteye girmitim hotmail normal şartlarda hizmet vermiyor ancak para öderseniz ve ufak bi yazılımla oluyor ancak ben kendi hotmail.fr adresimi nasıl paralı yapcam onu bilen varmı?

1108 Mesaj
7 Ocak 2006; 1:32:50 

olmadı... ya da ben yapamıyorum.

3044 Mesaj
7 Ocak 2006; 7:12:28 

http://forum.donanimhaber.com/m_5307243/tm.htm linkinde benzer bir konu var.

1 Mesaj
9 Ocak 2006; 18:45:32 

Hotmail hesabı için Outlook ayarları

7740 Mesaj
9 Ocak 2006; 22:56:28 

hotmail 2-3 sene öncesine kadar outlook express'e de microsoft outlook'a da diğer pop3 clientlere de destek veriyordu. sonra hotmail plus'u çıkardılar (ücretli). hotmail plus içine alınan bu özelliğin yanısıra 2 GB alan veriyorlar. senelik 25-30 dolar kadar da bir ücreti var. geri kalan "pop3hot" gibi hizmetler buralara erişmek için gerçek hotmail şifrenizi isterler ve ne kadar güvenli olacağınızı siz düşünün.

kolay gelsin...

Ben aslında yoğum. YOĞUM!

515 Mesaj
20 Ocak 2006; 11:29:24 

quote:

Orjinalden alıntı: oozgurel

mail.pop3hot.com

bende şaşırdım...

kardeş 2 gündür hotmail pop 3 desteğini arıyordum...mesajındaki mail.pop3hot.com aynen dediğin gibi gelen giden sunucuya yazdım oldu....çok sağol...

423 Mesaj
24 Ocak 2006; 14:07:53 

quote:

Orjinalden alıntı: oozgurel

mail.pop3hot.com

bende şaşırdım...

ben yaptım olmadı yardım olurmusunuz

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Ocak 2006; 16:39:33 

Hotmailinize gelen mailleri outlook express benzeri olan bu programla alabilir ve mail gönderebilirsiniz !!!

Download:

http://****.de/files/11...lplus-VINWAREZ.rar.html

+++

İlk basta gelen posta sunucumu http olarak seçmeyin!! pop3 yapin

pop3: mail.pop3hot.com

smtp: mail.pop3hot.com

Daha sonra Hotmail hesabın özellikler bölümünden sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor seçeneğini isaretleyin !!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIRIKKALE -- 29 Ocak 2006 16:47:26 >

511 Mesaj
29 Ocak 2006; 16:53:56 

oozgürel kardes çoook saolasin sayende rahatladim yaf

“Namazdaki secde seni başkalarının önünde secde etmekten vazgeçiremiyorsa böyle bir secdeden de vazgeç.” (Muhammed İkbal)

11580 Mesaj
14 Temmuz 2007; 15:25:08 

Merhabalar, eski konuyu buldum BURADAN DEVAM ETMEK İSTEDİM, MSN VEYA HOTMAİL İÇİN OUTLOOK AYARLARI NASIL OUYOR, MİCROSOFTUN vermiş oldğunu yardımda denedim ama olmadı, bilen var m ? Şimdiden teşekkürler, lütfen açılayıcı şekilde anlatın :)

1884 Mesaj
14 Temmuz 2007; 22:36:01 

quote:

Orjinalden alıntı: Ege_Aşığı

Merhabalar, eski konuyu buldum BURADAN DEVAM ETMEK İSTEDİM, MSN VEYA HOTMAİL İÇİN OUTLOOK AYARLARI NASIL OUYOR, MİCROSOFTUN vermiş oldğunu yardımda denedim ama olmadı, bilen var m ? Şimdiden teşekkürler, lütfen açılayıcı şekilde anlatın :)

http://www.poppeeper.com/download.php

bu programı kullan, eski ücretli hotmaillerde vardı o özelik

Katılım zamanı: 16 Nisan 2002

Macaristan’daki Türk anıtları - tıkla

207 Mesaj
8 Mart 2008; 16:37:39 

kardeş teşekkürler.. benim istediğim tam bu şekilde bi programdı..

1287 Mesaj
20 Ekim 2008; 1:28:30 

Bu konudan devam etmek gerekirse hotmail için hizmet artık ücretsiz hale gelmiş, hotmailin kendi yazılımı var ancak ne yazık ki son sürümü beta! Yazılım buradan indirilebilir, 12.1 beta 2 sürümü olarak geçiyor. Aslında artık msn kurmak için gereken programdaki hotmail posta yardımcısı bile daha iyi iş görebilir gibi..

1287 Mesaj
20 Ekim 2008; 2:43:18 

quote:

Orjinalden alıntı: icg

Bu konudan devam etmek gerekirse hotmail için hizmet artık ücretsiz hale gelmiş, hotmailin kendi yazılımı var ancak ne yazık ki son sürümü beta! Yazılım buradan indirilebilir, 12.1 beta 2 sürümü olarak geçiyor. Aslında artık msn kurmak için gereken programdaki hotmail posta yardımcısı bile daha iyi iş görebilir gibi..

Sonunda beta olmayan 4 sürümü de varmış ama ürün doğruluk onayı gerekiyor: http://www.microsoft.co...a66322d4&DisplayLang=en
Bu sürümü buldum, gayet iyi çalışıyor. İsteyen pm'den istesin.

6 Mesaj
17 Mart 2009; 13:35:54 

# POP: pop3.live.com (port 995)
# SMTP: smtp.live.com (port 25)

ayarları yaparken pop un Secure Sockets Layer (SSL) kullandığını belirttiğinizde port 995 olacaktır

7 Mesaj
11 Haziran 2009; 18:18:02 

0

Muhammer Kardeşim Dediğin Gibi Yaptım Ellerine Sağlık
Gelen Mailleri Görebiliyorum Ama Gönderdiğimde Ulaşmıyor

31 Mesaj
11 Haziran 2009; 19:00:33 

Ama Gönderdiğimde Ulaşmıyor Oda Çözüldü Kardeş
Ellerin Dert Görmesin

DJ TİESTO

503 Mesaj
25 Eylül 2009; 15:37:39 

merhaba
dediklerinizi aynen uyguladım, mail alma işi tamam fakat gönderimde hata veriyor bir türlü çözemedim?
microsoft outlook ile yapıyorum.

"Adaleti çiğneyen devlet adamlarını cezalandırmayan milletler çökmek zorundadır. HZ. MUHAMMED"
"Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"
"İnsanın en büyüğü, en yüksek mevkide iken tevazu gösteren, kudret sahibi iken affeden ve kuvvetli olduğu vakit adaletle hareket edendir. ABDÜLMELİK B. MERVAN"
Dropbox referal adresim

11 Mesaj
6 Ekim 2009; 17:37:35 

hacı ya bişi sorucam outlook connctor de kurdum olmadı .en son dediğin ayarlarla yaptım mailleri alıyorum fakat gonderemioyprum hata iletsi veriyor zaten gonder al dediğimde
yanlız bişi dikkatimi cekti SSL ayarları için giriyoruz ya duzenle deyip girdiğim yerde hesap ozellik ayarları die butonun oldugu yerde klasor secenekleri die bir yer var orda sadece gelen kutusu var neden

6852 Mesaj
18 Ekim 2009; 9:04:26 

Aynı sorun bende de var çözümü bilen varsa ve yazarsa Allah ondan razı olsun...

11 Mesaj
25 Aralık 2009; 13:44:07 

Dune kadar sorunum yoktu, format sonrasi outlook ayarlarimi yeniden yapilandirdim. Mail aliyorum, ama gonderemiyorum

Giden posta sunucu SSL gerektirir Port: 587 yapiyorum olmuyor.
Sunucunuz bağlantıyı beklenmeyen şekilde sonlandırdı. Bunun olası nedenleri sunucu sorunları, ağ sorunları veya uzun süren devre dışı kalma olabilir. Hesap: 'smtp.live.com', Sunucu: 'smtp.live.com', İletişim Kuralları: SMTP, Bağlantı Noktası: 587, Güvenli(SSL): Evet, Hata numarası: 0x800CCC0F

SSL gerektiriri aktif etmiyorum otomatik olarak atanmis olan 25 yapiyorum olmuyor..
Sunucu bağlantısı başarısız oldu. Hesap: 'smtp.live.com', Sunucu: 'smtp.live.com', İletişim Kuralları: SMTP, Bağlantı Noktası: 25, Güvenli(SSL): Hayır, Yuva Hatası: 10051, Hata numarası: 0x800CCC0E

Yeniden kurdum kaldirdim gene olmadi..

Cozum bulmus olan varsa yardimci olabilirse sevinirim.

1347 Mesaj
5 Mart 2010; 15:32:53 

bende mail gönderemiyorum:( yardımcı olacak var mı?

1047 Mesaj
17 Mayıs 2010; 14:39:07 

Konuya devam edelim =)

SöyLendiği şekiLde ayarLarı yaptım fakat aLtta görüdüğünüz hatayı aLıyorum..

quote:

'mail.pop3hot.com' ana makinesi bulunamadı. Lütfen sunucu adını doğru girdiğinizden emin olun. Hesap: 'mail.pop3hot.com', Sunucu: 'mail.pop3hot.com', İletişim Kuralları: SMTP, Bağlantı Noktası: 25, Güvenli(SSL): Hayır, Yuva Hatası: 11004, Hata numarası: 0x800CCC0D

Nerde hata yapıyor oLabiLirim ?

Ayrıca maiL adresim ''msn.com'' uzantıLı..

"Doğa bilimleri bardağından içilen ilk yudum insanı ateist yapar ama bardağın dibinde Tanrı sizi beklemektedir."

Werner Heisenberg

1047 Mesaj
19 Mayıs 2010; 9:25:14 

Up

"Doğa bilimleri bardağından içilen ilk yudum insanı ateist yapar ama bardağın dibinde Tanrı sizi beklemektedir."

Werner Heisenberg

6143 Mesaj
17 Haziran 2010; 0:43:53 

Alıntıdır ve calısmaktadır :

Kaynak : http://www.bilgiseyir.c...-icin-outlook-ayarlari/

1. Outlook’u açın. Ayarlar menüsünden hesap ayarlarına tıklayın. “Hesap Ayarları” penceresi açılacaktır.
2. Yeni butonuna tıklayarak “Yeni E-posta Hesabı Ekle” penceresinin açılmasını sağayın ve “Microsoft Exchange, POP3, IMAP ve HTTP” seçeneğini seçin ve ileri butonuna tıklayın.
3. “Sunucu ayarlarını veya ek sunucu türlerini el ile yapılandır” seçeneğini seçin ve ileri butonuna tıklayın.
4. “Internet E-Posta” seçeneğini seçip ileri butonuna tıklayın.
5. Ekrandaki girişleri eksiksik doldurun. Girişler aşağıdaki gibi doldurulmalıdır.

a. Adınız: Adınız ve soyadınız ( Bu alan mail gönderdiğinizde gönderdiğiniz kişinin mail kutusunda kimden kısmında yazacak olan bilgidir.)
b. E-Posta Adresi: adınızsoyadınız@hotmail.com veya adınızsoyadınız@windowslive.com (Buraya Windows Live Hotmail adresinizi yazmalısınız.)
c. Hesap Türü: POP3
d. Gelen Posta Sunucusu: pop3.live.com
e. Giden Posta Sunucusu(SMTP): smtp.live.com
f. Kullanıcı Adı: adınızsoyadınız@hotmail.com veya adınızsoyadınız@windowslive.com
g. Parola: Mail şifresiniz.
h. Parolamı Anımsa: işaretleyin. İşaretlemezseniz her Outlook açıldığında size parola soracaktır.
i. Güvenli Parola kimlik doğrılaması (SPA) kullanarak durum açılsın: işaretleyin.

6. Bilgileri eksiksiz girdikten sonra “Diğer Ayarlar” butonuna tıklayın. “Internet E-Psota Ayarları” penceresi açılacaktır.
7. Giden sunucu sekmesinden “Giden sunucum (SMTP) için kimlik doğrulaması gerekiyor” seçeneğini seçin. Hemen altındaki “Gelen posta sunucum ile aynı ad ayarlarını kullan” seçeneğini seçin.
8. “Gelişmiş” sekmesinden “Gelen sunucusu(POP3) portu olarak 995 girin. “Bu sunucu şifreli bir bağlantı (SSL) gerektirir” seçeniğini seçin. “Giden sunucu (SMTP) portu olarak 587 girin. “Aşağıdaki şifreli bağlantı türünü kullan:” seçeği için TLS seçin ve Tamam butonuna tıklayın.
9. Hesap ayarlarını sına butonuna tıkladığımızda sınama başarıyla tamamlanacaktır.
10. İleri butonuna tıklayıp sonraki pencereden son butonuna tıklayarak ayarlarımızı bitirmiş olacağız.
11. Güle güle kullanın.

KafSinKaf(since 1912)

1395 Mesaj
11 Ağustos 2010; 3:23:31 

Outlook'ta Windows Live Hotmail hesabı kullanma:

http://office.microsoft...k-help/HA010221823.aspx

27 Mesaj
2 Kasım 2010; 11:47:32 

denemeden sağdan soldan aldığınız yanlışları yazmasanız olmaz sanki. milleti boş yere uğraştırıyorsunuz.
http://download.microso...11/OutlookConnector.exe
bunu yüklemeden outlookta hotmail kullanamazsınız arkadaşlar. bunu yükleyin outlook menusüne outlook bağlayıcısı gelecek. oradan hotmail kullanıcı adınızı şifrenizi girin, hesaba birde isim verinişlem tamamdır. üsttekiler ri boşuna denemeyin onlar hiçbir zaman olamaz....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

124 Mesaj
4 Kasım 2010; 8:58:55 

ozkan559 outlook connector de çözümlerden birtanesi.
Fakat outlook connector ile iş yerindeki mailleri evdeki pc ne .pst dosyası gibi taşıyamazsın. Yani sadece o makinada çalışır maillerin.

Evrenin yazdıgı yöntem yanlış veya yalan degil dogru çalışan bir yöntemdir.evrenin mesajı dogrudur sen yanlış biliyorsun...

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

EY TÜRK TİTRE VE KENDİNE DÖN

1725 Mesaj
4 Kasım 2010; 16:28:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ozkan559

denemeden sağdan soldan aldığınız yanlışları yazmasanız olmaz sanki. milleti boş yere uğraştırıyorsunuz.
http://download.microso...11/OutlookConnector.exe
bunu yüklemeden outlookta hotmail kullanamazsınız arkadaşlar. bunu yükleyin outlook menusüne outlook bağlayıcısı gelecek. oradan hotmail kullanıcı adınızı şifrenizi girin, hesaba birde isim verinişlem tamamdır. üsttekiler ri boşuna denemeyin onlar hiçbir zaman olamaz....

Asıl sen bilmeden denemeden milleti yanlış yönlendirme. Sen becerememişsin, ben msn uzantılı mail adresimi kullanabiliyorum connector hiçbir işe yaramadı bende sorun çıkardı, başka bir yerde bulmuştum elle yukardaki gibi girdim bilgileri ilk aldığım maili bile indirdi makinaya

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Ocak 2011; 17:47:37 

cok tesekkurler. bayagidir ariyordum.
quote:

Orijinalden alıntı: Evren

Alıntıdır ve calısmaktadır :

Kaynak : http://www.bilgiseyir.c...-icin-outlook-ayarlari/

1. Outlook’u açın. Ayarlar menüsünden hesap ayarlarına tıklayın. “Hesap Ayarları” penceresi açılacaktır.
2. Yeni butonuna tıklayarak “Yeni E-posta Hesabı Ekle” penceresinin açılmasını sağayın ve “Microsoft Exchange, POP3, IMAP ve HTTP” seçeneğini seçin ve ileri butonuna tıklayın.
3. “Sunucu ayarlarını veya ek sunucu türlerini el ile yapılandır” seçeneğini seçin ve ileri butonuna tıklayın.
4. “Internet E-Posta” seçeneğini seçip ileri butonuna tıklayın.
5. Ekrandaki girişleri eksiksik doldurun. Girişler aşağıdaki gibi doldurulmalıdır.

a. Adınız: Adınız ve soyadınız ( Bu alan mail gönderdiğinizde gönderdiğiniz kişinin mail kutusunda kimden kısmında yazacak olan bilgidir.)
b. E-Posta Adresi: adınızsoyadınız@hotmail.com veya adınızsoyadınız@windowslive.com (Buraya Windows Live Hotmail adresinizi yazmalısınız.)
c. Hesap Türü: POP3
d. Gelen Posta Sunucusu: pop3.live.com
e. Giden Posta Sunucusu(SMTP): smtp.live.com
f. Kullanıcı Adı: adınızsoyadınız@hotmail.com veya adınızsoyadınız@windowslive.com
g. Parola: Mail şifresiniz.
h. Parolamı Anımsa: işaretleyin. İşaretlemezseniz her Outlook açıldığında size parola soracaktır.
i. Güvenli Parola kimlik doğrılaması (SPA) kullanarak durum açılsın: işaretleyin.

6. Bilgileri eksiksiz girdikten sonra “Diğer Ayarlar” butonuna tıklayın. “Internet E-Psota Ayarları” penceresi açılacaktır.
7. Giden sunucu sekmesinden “Giden sunucum (SMTP) için kimlik doğrulaması gerekiyor” seçeneğini seçin. Hemen altındaki “Gelen posta sunucum ile aynı ad ayarlarını kullan” seçeneğini seçin.
8. “Gelişmiş” sekmesinden “Gelen sunucusu(POP3) portu olarak 995 girin. “Bu sunucu şifreli bir bağlantı (SSL) gerektirir” seçeniğini seçin. “Giden sunucu (SMTP) portu olarak 587 girin. “Aşağıdaki şifreli bağlantı türünü kullan:” seçeği için TLS seçin ve Tamam butonuna tıklayın.
9. Hesap ayarlarını sına butonuna tıkladığımızda sınama başarıyla tamamlanacaktır.
10. İleri butonuna tıklayıp sonraki pencereden son butonuna tıklayarak ayarlarımızı bitirmiş olacağız.
11. Güle güle kullanın.

2409 Mesaj
13 Ocak 2011; 8:35:06 

mesajım bulunsun . takip ediorum .

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

2 Mesaj
1 Şubat 2011; 15:22:41 

Beyler şimdi Outlook 2010 da direkt olarak adınızı soyadınızı mail adresinizi girdikten sonra hiç birşeye tıklamadan ileri diyecekseniz hemen size hotmail connector lazım indirilsinmi diyecek evet dedikten sonra dosya indirilecek kuracaksanız ardından outlooku kapatıp açın tekrar isim soyisim mail şifre yi yazdıktan sonra ileri diyip gönder al yapabileceksiniz

97 Mesaj
20 Şubat 2011; 19:54:04 

up

6299 Mesaj
24 Şubat 2011; 16:58:14 

outlook expres de olmuyor

mk3 1.2 tsi dsg

90 Mesaj
25 Ağustos 2011; 4:03:51 

quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

mail.pop3hot.com

bende şaşırdım...

Arkadaşım harikasın aylardır yıllardır windows mobile telefonlarıma hotmail'i outlook olarak ayarlayamıyordum. Çok sağol

434 Mesaj
25 Ağustos 2011; 9:36:23 

quote:

Orijinalden alıntı: darkghost

Arkadaşım harikasın aylardır yıllardır windows mobile telefonlarıma hotmail'i outlook olarak ayarlayamıyordum. Çok sağol

2006 da yazmış mesajı

188 Mesaj
26 Nisan 2012; 16:36:49 

arkadaşlar konu hortlamış gibi olacak ama
bende outlook 2010 kullanıyorum @msn.com uzantılı mail adresim var pop3 ü secmeden sadece oturum acarak halletim fakat bu şekilde sadece gelenleri görebiliyorum mesaj gönderemiyorum pop3 olarak kurmak istediğimde ise gelen giden e ne yazacağım bilmiyorum baştan sona kadar okudum o yazılan pop3.live.com falan filan işe yaramıyor var mı bunun çözümü ?

Hayat Mantar...

2409 Mesaj
28 Nisan 2012; 13:34:26 

yeni konu açmayayım dedim.

internetten baktım ve bir türlü halleemedim.

outlook 2003 için hotmail ayarları nasıl olmalı.

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

971 Mesaj
28 Nisan 2012; 14:42:33 

Bu ayarlarla POP3 olarak sorunsuz kullanılabiliyor.
http://windows.microsof...ail/hotmail-outlook-faq

E-posta adresi ve kullanıcı adı: xxx@msn.com tam olarak yazılacak.
Gelen posta sunucusu (POP3) pop3.live.com /SSL/995
Giden posta sunucusu (SMTP) smtp.live.com /SSL/587 -Kimlik doğrulaması gerektiriyor işaretli.

Destek bakımından eksik gördüğüm firmalar: Zyxel, Toshiba-Carrier-Alarko, BOSCH, Goldmaster, Tunçmatik, Philips,DFI,APC, nVidia, realtek, atheros, conexant

188 Mesaj
28 Nisan 2012; 15:58:57 

bunları önceden yaptım fakat e-posta geliyor fakat e-posta atamıyorum sorunum o benim

Hayat Mantar...

971 Mesaj
28 Nisan 2012; 16:09:01 

quote:

Orijinalden alıntı: unbalanced59

bunları önceden yaptım fakat e-posta geliyor fakat e-posta atamıyorum sorunum o benim

Ayarların ve aldığınız hata iletisinin ekran görüntüsünü koyabilir misiniz?

Bir de bu seçeneği seçmezseniz gönderemezsiniz.
Kimlik doğrulaması gerektiriyor işaretli

Destek bakımından eksik gördüğüm firmalar: Zyxel, Toshiba-Carrier-Alarko, BOSCH, Goldmaster, Tunçmatik, Philips,DFI,APC, nVidia, realtek, atheros, conexant

188 Mesaj
28 Nisan 2012; 16:17:05 

sorun ofisteki bilgisayarımda pazartesi ofis e gidince resim çekip atarım

Hayat Mantar...

39 Mesaj
18 Mayıs 2012; 15:30:20 

gönderdigim mailler ve gelen mailller bozuk formatta gelıyo outlook resetleme fılan varmı bılenden bılmeyenden acıl yardım hemde cok acıl

aşk yunanlıların sexı bedavaya getırmek için uyurdukları bir oyundur
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İnternet] » İnternet Servis Sağlayıcılar » Hotmail hesabı için Outlook ayarları nasıl olmalı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.374