Şimdi Ara

Turkcell 1800 Dakika Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalı Turkcell’liler 6 ay boyunca, ayda 300er dakika Bedava konuşuyor.

Sizde hemen Turkcell bireysel faturalıda kalma söz verin, 6 ay boyunca Turkcell’lilerle yapılan tüm aramalarda geçerli toplam 1800 dakika kazanın!

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/1800dakikakampanyasi.aspx

• 6 ay boyunca 300 dk veriyorlar ama kaç aylık taahhüt istiyorlar. Ayrıca cayma bedeli her ay için 9 TL imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: az_tek

6 ay boyunca 300 dk veriyorlar ama kaç aylık taahhüt istiyorlar. Ayrıca cayma bedeli her ay için 9 TL imiş.

6 ay taahhüt süresi var
  • Hediye yazıp 2222'e yollamanız ve gelen mesajı EVET yazarak cevaplamanız yeterli
  • Kampanyadan Alo Tarifesi, Haydigel tarifesi, Kamu Tarifesi, Gold Tarifesi, Her Yöne Tarifesi, Yeni faturalı Genç tarifesi ve Destek paketindeki müşterilerimiz faydalanabilirler.
  • Zaten Turkcell den ayrılmayı düşünmediğim için güzel bi kampanya olmuş, Mesaj attım hemen onay geldi. Haber verenlere teşekkürler bi 6 ay rahat rahat konuşuruz artık :)
  • Bizbize tarifesinden veya kampanya kapsamında olmayan tarifelerde olan aboneler Alo paketlere geçiş yaparak kampanyadan faydalanabilirler.

Kısıtlı tarife seçenekleri.. tarife saniyenin durumu nedir? ben bilgi göremedim..
  • Sadece turkcelliler için demiş. Yemişim öyle kampanyayı...
    Turkcell demek adamı soyma kazıklama demek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneFocus -- 8 Eylül 2011; 16:44:52 >
  • Bilgisi olan var mı?

Kamu plus paketi 45 liraydı yine bunun gibi bir taahhüt vererek 40 lira ödemeye başladım.
    Şimdi ayrıca bu kampanyaya da katılma imkanı var mı?
  • var
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

var

Teşekkürler inexo
  • zaten 12ay heryöne 120 miz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

zaten 12ay heryöne 120 miz var

12 ay 120 dk alanlar için de geçerli mi? bi de yukarda yazmamışlar benim tarife eski genç tarife, sanırım bana yok. bu arada 300 dk sadece turkcelle ise zaten gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA006

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

zaten 12ay heryöne 120 miz var

12 ay 120 dk alanlar için de geçerli mi? bi de yukarda yazmamışlar benim tarife eski genç tarife, sanırım bana yok. bu arada 300 dk sadece turkcelle ise zaten gerek yok.

sanmam 12 ay 120 si olanlara da yapacaklarını. ama yine de sormak lazım
  • Güzel oldu. Kaydoldum ben de
    Bilgilendirme için teşekkürler.

• Ben numaramı turkcell e taşıyarak HaydiGel Küçük tarifesine ek olarak 12 ay boyunca hediye +300 dk hediye heryöne kampanyasına katıldım zaten. 4. fatura dönemine geçtim. Ayrı olarak bu kampanyaya da katılabilir miyim acaba ? 900 dk her yöne fena olmazdı hani
  • haftada 2 gün bedava dan mi düşüyor bu 300 dk dan mi acil cevap lütfen
  • benimde taahhütüm var 2ay önce verdim ve şimdi de bu kampanyaya katıldım sms gönderdim onaylandı.

online işlemlerden baktığımda hem cayma dakikalarımı, hem de bu kampanyanın dakikalarını görebiliyorum,

kampanyayı bildiren arkadaşa çok teşekkür ederim
  • Geçen ay yine böyle bir kampanya yapmıştı uyanıklar ama bu kampanyada olduğu gibi, önce hediye dakikalar değil mevcut paketteki heryöne dakikalar kullanılabiliyordu.. Yani önce heryöne paketi bitiyor sonra bu hediye dakikaları kullanıyordunuz ve heryöne olmadığı için diğer hatları aradığınızda ayrca bir "girinti" oluyordu...
  • 3 tane mesaj attım 3 ündede sistemde arıza var bir süre sonra tekrar deneyiniz mesajı geldi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.