Şimdi Ara

Hala farkında değil misiniz ? BU YÖNETİM İSTENMİYORRR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya daha üyelerin ne demesi gerekiyor ? anlamıyomusunuz bu yönetimden kimse memnun değil günde kaç tane konu açılıyor yöneticilerle ilgili

tek isteğim foruma yöneticilerden memnun musunuz ? diye bi anket açılsın ve sonuçlara bakılsın eğer %65- %35 lik bi oran varsa yöneticiler gitsin ama %64-36 lık bi oran bile varsa yöneticiler kalsın ama emin olun ki %75 ten aşağı düşmez

• ahmet arkadaş gs dedi diye banladınız
    alın size galatasaray bölümünden bir kaç mesaj ve linkleri o kadar adaletli iseniz bunlara bişeyler yapın

http://forum.donanimhaber.com/m_52449766/tm.htm
    @qarakedi
    Bu kadar taraflı bir kanal görmedim. Fenerin yandaş medyasından başka ne beklenirki

@SPaCeLoRD
    onu geç te fenerliler bu adama bel bağlamış şaka gibi

http://forum.donanimhaber.com/m_52371418/tm.htm

@bluerdem

hepsi ile tek tek görüşmek yerine Kulüpler Birliği Başkanı ile görüşüp anlaşma yapsalardı daha kolay olurdu..

aaa pardon ya o hapisteydi di mi bu oyun hazırlandığı sıralarda? pardon pardon!!

@-Username-
    Ahahahaha fenerliler dünya kulübüyüz laflarını ciddiye alıyorlar

@Bonafide

PES 2012 yetkilileri fb'yi eklediklerini ama mahkeme sonunda suçlu çıkarlarsa patch ekiyle fbyi çıkaracağını açıklamış.

http://forum.donanimhaber.com/m_52371418/mpage_2/key_/tm.htm

@ballrry
    aynen durum bu.aslında gidip ts-fb-bjk ile de görüşmek istemişlerdir ama adamlar soruşturmayla meşguldü(fb hala meşgul) vakit bulamamıştır o kulüpler.

@qarakedi
    şikabehce yokmu yavvv

@exerion
    aa nasıl almamıslar ya fb yi tuh vah ,yazık bak

http://forum.donanimhaber.com/m_52186415/tm.htm

@ExCamLy
    fb tv nin yan sanayisi iyi bişey beklemiyorum...

@oguzozan
    Fenerbahçe turu geçsin bikini giyecem diyen adam,şimdi GS şike yapıyor diyerek FB lilerin kahramanı oldu.Bütün FB liler övgüyle söz ediyor bu adamdan yok adam gibi adammış,onun gibiler sayesinde FB kurtulacakmış vs..En büyük gurur bizde böyle olayların yaşanmamasıdır

@Boztas03
    Ayrıca Milli takıma da her zaman en çok oyuncuyu biz yolluyoruz.. Fb birkaç isim yolluyor, onlarda sakatlanıp geliyor ne hikmetse..

bu sadece 5 dk içinde bulduklarım . bizim arkadaşımızı gs dedi diye banlayan SÖZDE yönetici bunlarıda banla

• sadece futbolla ilgilide değil genel olarak bi değişim şart bütün bölümlerde özellikle konu dışı ve futbol
  • Sanaldaki yetkiyi o kadar önemli görüyorlar ki bırakamıyorlar malesef.

Siz daha çok şikayet edersiniz.
  • Üyelerin isteği ile gelmedik, isteği ile de kimse gitmez. Burada tek amaç sizlerin forumu daha iyi kullanmasını sağlamak. Hatalar her zaman olur, önemli olan bunları düzgün şekilde geri bildirmek.

Dictator; burada bizler yetkiyi foruma faydalı olmak için kullanıyoruz. Yetki, sahibini önemli bir yere getirmiyor veya şeklini değiştirmiyor. Bırakmak işin en kolayı. Ama tüm zorluklara rağmen iyileşmesi için çaba sarfetmek söylediğinizin çok üzerinde bir olgu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Üyelerin isteği ile gelmedik, isteği ile de kimse gitmez. Burada tek amaç sizlerin forumu daha iyi kullanmasını sağlamak. Hatalar her zaman olur, önemli olan bunları düzgün şekilde geri bildirmek.

Dictator; burada bizler yetkiyi foruma faydalı olmak için kullanıyoruz. Yetki, sahibini önemli bir yere getirmiyor veya şeklini değiştirmiyor. Bırakmak işin en kolayı. Ama tüm zorluklara rağmen iyileşmesi için çaba sarfetmek söylediğinizin çok üzerinde bir olgu.

iyi güldürdün

hatalar her zaman olur he evet her gün yüzlerce hata yapıyosunuz açılan konulardan belli olmuyor mu ?
    foruma faydalı olmak mı ? ahaha emin olun ki şu forumu bırakanların %60 ı yöneticiler yüzünden bırakıyodur bu mu faydalı olmak ? sizin mantığınızı söliyim her ne kadar reddetsiniz de

1 eksik 1 fazla üye farketmez ban la gitsin

sizin mantığınız bu

• Gülün o zaman.
  • quote:

Üyelerin isteği ile gelmedik, isteği ile de kimse gitmez. Burada tek amaç sizlerin forumu daha iyi kullanmasını sağlamak. Hatalar her zaman olur, önemli olan bunları düzgün şekilde geri bildirmek.

Keşke bahsettigin gibi herşeyi düzeltmek adına uğraş verseler ama bunun böyle olmadığını coğunluk biliyor sanırım. En son doğruları söyledigim için 4 gün uzaklaştırılınca artık yönetime saygım zaten kalmadı artık umrumdada değil ne yaptıkları yada yönetimde kimin olduğu.

Özetle Şu yazdığına muhtemelen sen inanırsın yada belki sen bile inanmıyorsun.

• Kendi adınıza konuşmanız kafi. İnanmasam burada saniye durmazdım. Umrunuzda olmayan şeyler için değerli zamanınızı buralarda harcamayın.

Bunlarda söylediğiniz doğrular:

quote:

Yuh utanmamış kendını haklı çıkarmaya çalışmış

Evet ben ticaretin t sinden anlamıyorum burda ticaret ölücülük yapmaksa

Şimdi kalan mesajlarının bi kısmını paylaşayımda millet senin nasıl bir ölücü ve muhtemelen bir velet olduğunu anlasın. Bu mesajlarıda neden paylaşıyorum biliyormusun senin gibi ölücüler REZİL olsun diye gerçi sen bu kafayla REZİL'de olmazsın.

Not : Bu kadar çok konuşucagına forumda benden daha uygun olarak aynı şartlarda iphone 4 satan varmı varsa lınkını ver , veremezsen içimden sana geçen cümleleri tahmin ediyorsundur

Kimden: murtezacan
    Kime: Dictator
    Tarih: 31 Ağustos 2011; 15:06:27
    Başlık: Cevap: e72

usta senin cihaz şöyle benim cihaz böyle falan diyip hiç lafı uzatmicam ama şu kadar söyliyim sadece abim felaket titizdir ve malı kıymetlidir yani emin ol telefonuna da aynı şekilde davranmıştır :) 400 vereyim diyo tabi önce ben yani kardeşi senin cihazı gelip görecek takdir edersin :)

Tarih: 31 Ağustos 2011; 15:27:53

Serbest piyasa tabi kaptırabildiğine sen de haklısın hayırlı satışlar ;)

Tarih: 31 Ağustos 2011; 15:47:33

ben iddia etmiyorum zaten merak etme serbest piyasa bu e millet de türk milleti olunca 1600 yazsan da satarsın ama bana değil anladın mı? hadi kolay gelsin sana ;)

Bu tür mesajlar ceza sebebidir. Forumda böyle rahat rahat konuşacağınızı düşünmeyiniz.

• Hakaret etmeyeceksiniz arkadaşlar. Düzgünce konuşacaksanız buyrun ama bir kelime bile hakarete izin vermem. Bunu ne olarak algılarsanız algılayın algınız kendi içinizde kalsın. Burada sadece sizler insan değilsiniz. Karşınızda uşağınız yok.
  • Forumda rahat konusmaniza izin vermem

Sanarsin TBMM de konusuyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hakaret etmeyeceksiniz arkadaşlar. Düzgünce konuşacaksanız buyrun ama bir kelime bile hakarete izin vermem. Bunu ne olarak algılarsanız algılayın algınız kendi içinizde kalsın. Burada sadece sizler insan değilsiniz. Karşınızda uşağınız yok.

peki yöneticiyle tartışmak yasak mı (edep kuralları içinde) , veya onların yaptıkları yanlışları dikkaet edin hata demiyorum bile bile yapılan yanlışları yüzlerine vurmak suç mu ???
    bana deniyor ki ispatla konu linki gönder dün kü konuya konu linkleri ekledim hemen birisi silmiş
    dün konu açtım aynı linkleri yapıştırdım yine silinmiş anında
    hem link gönderin bakalım diyorsunuz hemde siliyorsunuz bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. ne yapılıyor anlayamıyorum ki . bir şey sormaya gelmiyor
    hem burası bizim taraftar bölümümüz değil mi tamam başka takımların değil konularını isimlerini dahi zikretmeyelim ama bizim sorunumuz olan şeyi burada konuşmayacagızda nerede konuşacagız ?
    dün arkadaşın teki galatasaraya gs dedi diye banlanmış (ahmet isimli üye) dün 5 dk içinde bir araştırma yaptım galatasaray bölümünde direk hakaret edende var alay edende var peki onlar için neden bir yaptırım olmuyor ? (tabi sözde yöneticiler tarafından silinmediyse)

http://forum.donanimhaber.com/m_52449766/tm.htm
    @qarakedi
    Bu kadar taraflı bir kanal görmedim. Fenerin yandaş medyasından başka ne beklenirki

@SPaCeLoRD
    onu geç te fenerliler bu adama bel bağlamış şaka gibi

http://forum.donanimhaber.com/m_52371418/tm.htm

@bluerdem

hepsi ile tek tek görüşmek yerine Kulüpler Birliği Başkanı ile görüşüp anlaşma yapsalardı daha kolay olurdu..

aaa pardon ya o hapisteydi di mi bu oyun hazırlandığı sıralarda? pardon pardon!!

@-Username-
    Ahahahaha fenerliler dünya kulübüyüz laflarını ciddiye alıyorlar

@Bonafide

PES 2012 yetkilileri fb'yi eklediklerini ama mahkeme sonunda suçlu çıkarlarsa patch ekiyle fbyi çıkaracağını açıklamış.

http://forum.donanimhaber.com/m_52371418/mpage_2/key_/tm.htm

@ballrry
    aynen durum bu.aslında gidip ts-fb-bjk ile de görüşmek istemişlerdir ama adamlar soruşturmayla meşguldü(fb hala meşgul) vakit bulamamıştır o kulüpler.

@qarakedi
    şikabehce yokmu yavvv

@exerion
    aa nasıl almamıslar ya fb yi tuh vah ,yazık bak

http://forum.donanimhaber.com/m_52186415/tm.htm

@ExCamLy
    fb tv nin yan sanayisi iyi bişey beklemiyorum...

@oguzozan
    Fenerbahçe turu geçsin bikini giyecem diyen adam,şimdi GS şike yapıyor diyerek FB lilerin kahramanı oldu.Bütün FB liler övgüyle söz ediyor bu adamdan yok adam gibi adammış,onun gibiler sayesinde FB kurtulacakmış vs..En büyük gurur bizde böyle olayların yaşanmamasıdır

@Boztas03
    Ayrıca Milli takıma da her zaman en çok oyuncuyu biz yolluyoruz.. Fb birkaç isim yolluyor, onlarda sakatlanıp geliyor ne hikmetse..

adamlar kendi bölümlerine direk bizim şike konularıyla ilğili ana konu açıyorlar ve bir kaç sözde yönetici gelip yorum bile yapıyor biz açınca ''başka takım konusu açmayın'' diye siliniyor . bu nasıl bir uygulama hangi akla hangi mantıga sıgdırıyorsunuz
    daha bjk ve ts bölümlerini incelemedim bile hatta ts bölümde ehrimen adlı yönetici bile bizimle ilğili konulara yorum yapıyor bu nasıl bir durum nasıl bir yönetici ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Forumda rahat konusmaniza izin vermem

TBMM'de bile millet vekilleri küfür edip yumruklaşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROOF#

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckly

Forumda rahat konusmaniza izin vermem

TBMM'de bile millet vekilleri küfür edip yumruklaşıyor

Görende Natodayız sanacak

• adam admin beyler dağılın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.