Eşit Ağırlıktan alan en iyi, en güzel bölümler hangileridir?
9 Cevap2705 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

83 Mesaj
7 Eylül 2011; 15:35:47 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşlar Eşit Ağırlıktan alan en iyi, en güzel bölümler hangileridir?

T.C.
Kafkas Üniversitesi
Atatürk Sağlık Hizmetleri Myo
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı

290 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
bitch1
7 Eylül 2011; 15:41:41 

hukuk,pdr,sınıf öğretmenliği,psikoloji,felsefe grubu öğretmenliği

409 Mesaj
7 Eylül 2011; 17:03:55 

her bölüm güzeldir, her bölüm para da kazandırır isimde yaptırır.olay biraz bireyselde bitiyor.
ülkemizde genel olarak toplamda en yüksek seçilme oranı (başarılı diye tahmin ettiğim -25000 için konuşuyorum) hukuk pdr psikolojidir.
Fakat olay sizde bitiyor.iyi üniversitelerin bazı bölümleri tamamen farklı bir olaydır.boğaziçi felsefe,sosyoloji yine özel ve yüksek puanlı devlet üniversitelerinde işletme iktisat...bunlarda size hitap ediyorsa bu bölümlerde hele de iyi bir üniversitede olunca daha fazla mutlu olabilirsiniz.

200 Mesaj
7 Eylül 2011; 17:34:34 

Hukuk,İşletme,Pdr,Psikoloji,İktisat,Uluslararası ilişkiler bu bölümlerden birini iyi bir üniversite de okursan ve kendini geliştirirsen çok iyi yerlere gelebilirsin..

83 Mesaj
7 Eylül 2011; 19:17:39 

hem manevi açıdan hemde maddi açıdan gelecek için iyi bir meslek şart. Karıyeride olan bir meslek olması gerek sanırım tm de ki bölümlerde bunlar var. Pdr hakkında pek bilgim yok bilgilendirirseniz seviinirim arkadaşlar teşekkürler hepinize...

T.C.
Kafkas Üniversitesi

71 Mesaj
7 Eylül 2011; 23:55:19 

Ea da birde İç Mimarlık ve Çevre tasarımı vardı galiba.. O iyi değil mi sizce?

Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ve vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı…

409 Mesaj
8 Eylül 2011; 10:52:41 

pdr yani psikolojik danışma rehberlik özellikle son yıllara dışarda yani yurt dışında ilgi gören bir bölüm bizim ülkemizde yeni yeni beli doğrulmaya başlıyor.şimdi size aslında uzun uzun bölüm mezunları ne yapar nasıl çalışır nerde çalışır yazmak isterdim ama google de ufak bi aramayla hepsine erişebilirsiniz.ben kocaeli üniversitesinde 1. sınıfı bitirdim kolay bir bölüm gibi görünüyor.tabi ikinci senesi üçüncü senesi işin rengi belki de değişecektir.özellikle eğitim bilimleri hocaları biraz ters olabiliyor.hani şu ben öğretmen öğretmeniyim diyenler :D halbuki karşında danışman var ne gider yaparsın hoca

quote:

Orijinalden alıntı: Boztas03

Ea da birde İç Mimarlık ve Çevre tasarımı vardı galiba.. O iyi değil mi sizce?

ilgi alanınız ise seçince mutlu olabileceğiniz bir bölüm daha. Hacettepe de okuyunca ayrı bir muhteşem olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaimine_RAJA -- 8 Eylül 2011; 10:55:03 >

12 Mesaj
8 Eylül 2011; 12:10:36 

"En iyi, en güzel" bölümden kastın nedir bilmiyorum da, prestijli bir üniversitede okuduktan sonra (kişisel fikrim) başta Ekonomi olmak üzere İşletme ve Hukuk için çok güzel imkanlar var.

83 Mesaj
8 Eylül 2011; 13:59:13 

En iyi en güzelden kastım Eşit ağırlığın en gözde en kolay iş sahibi yapan mezun olunca rahat iş bulabileceğim bir bölüm. Ve çok kazandıran bir bölüm.

T.C.
Kafkas Üniversitesi

2788 Mesaj
8 Eylül 2011; 14:29:26 

quote:

Orijinalden alıntı: gothic10

En iyi en güzelden kastım Eşit ağırlığın en gözde en kolay iş sahibi yapan mezun olunca rahat iş bulabileceğim bir bölüm. Ve çok kazandıran bir bölüm.

Hukuk, İktisat, PDR. Bunlar bölümün ağırbaş meslekleri...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Eğitim ve Sınavlar] » Liseler » YGS/LYS » Eşit Ağırlıktan alan en iyi, en güzel bölümler hangileridir?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.355