Şimdi Ara

2012 Yeni Hyundai İ30 Klübü (673. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.693
Cevap
83
Favori
985.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba i30 multimedya cihazında bir sıkıntı var aracı usb de mp3 oynatırken stop edince haliyle radyo kapanıyor ama tekrar çalıştırınca usb en baştaki şarkıyı çalıyor eskiden kaldığı yerden devam ediyordu bu sorun haliyle çok can sıkıcı bir durum aldı nasıl çözebilirim ayrıca sıfırlama gibi bir şansımız varmı radyoyu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roccer kullanıcısına yanıt
    Bu sorun ucuz ya da promosyon amaçlı dağıtılan usb kullanırsanız yaşıyorsunuz, markalı iyi bir ürün kullanırsanız dediğiniz gibi kaldığınız yerden devam edebiliyor sistem.
    Radyoyu eski modellerde "Ast" tuşu ile sıfırlayıp otomatik kanal bulmasını sağlayabiliyordunuz, yeni modeller de search tuşuna basılı tutarak yapılıyor olabilir diye düşünüyorum. Öteki türlü elle tek tek kanal aratmalısınız.
  • ankara eskişehir ankara 5 kişi 500 km ful açık klima arkada bagajla 6lt ortalama çıktı. 2013 otomatik benzinli elite
  • cemx72 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Farklı usb cihazlarını da denedim ama hepsinde aygıtı açınca en baştan başlattı. Diğer mevzuya gelirsek siz yanlış anlamışsınız radyoyu derken multimedya cihazını fabrika ayarlarına geri döndürmekten bahsettim :)

• merhaba,
    servisin soyledigi; arka perdenin sürüldügü yerde vida degisimi yapildigi ve baglantilarin duzeltildigi.

• quote:

Orijinalden alıntı: azturan

merhaba,
    servisin soyledigi; arka perdenin sürüldügü yerde vida degisimi yapildigi ve baglantilarin duzeltildigi.

Teşekkür ederim bilgi için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizel dctler güncel tüketimleri nedir şi litre bazında?
  • Arkadaşlar Yakıt karşılaştırması yapacaksanız bulunduğunuz il göre çok değişiyor.
    Bende 2015 1.6 Dizel DCT var KM 4 binde Bulunduğum ilde Yol çok kötü ve çok eğimli Depo ışık yanınca depo 180 TL Doluyor ağırlıkta şehir içi 600 KM gidebiliyorum. Fakat 3 gün Ankara da bulundum trafik olmasına rağmen bir depo ile 720 Km gittim. Bence yakıt çok değil.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de dün 2012 model 13.000 km'de beyaz renk 1.6 Gdi Elite aldım. Arabanın donanımına, tasarımına diyecek bir sözüm yok. Severek, isteyerek aldım aracımı. Beni tek düşündüren yakıt tüketimi. Fabrika verilerinden bağımsız olarak genel olarak bu araçlar ne yakıyor acaba?
    Eğer ki yakıt olarak üzmezse LPG taktırmayacağım. Aylık 1.000 km yol yapıyorum en fazla.
    Teşekkürler şimdiden.
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1,5 sene 40 bin km i30 dizel düz vites kullandım. Yakıtı dikkatli kullanımda 5,5lt ler civarında oldu hep, dikkatsiz kullanımda ise 6 litre civarı . Arabanın 1,5 ton olması sebebiyle hantallığı çok can sıkıcıydı. Gaz tepkileri zayıftır o 128 bg gücü yola verimli aktaramaz. 1,2 tsi leonları incelemiştim bence güzel araba ancak o dönem bir Peugeot bayii ile tanıdık çıkıldı sonuçta 1,2 puretech 130 bg otomatik pejo 308 aldım. 61 liraya. 3000 km oldu çok memnunum. Dikkatli kullanımla 5-5,2 lt. benzin (genede 100 km civarı hızla) normal kullanım da 110-120 ile 5,5 lt, 130 km civarı hızlar ilede 6lt benzin yakıyorum. Araç hafif motor çok güçlü şanzıman çok başarılı. 308 lere de bi göz atmanızı öneririm.
  • Bu araca sizce en çok hangirenk yyakışıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Bu araca sizce en çok hangirenk yyakışıyor?

Bulunur ise çelik gri daha dinamik gösteriyor. Beyaz renkte alta kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delfa66 -- 25 Temmuz 2015; 10:20:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: delfa66

quote:

Sıfır elite düşünüyorum, renk olarak karar veremedim. İç döşeme bej rengi olacağından dışı ne renk olsa diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kontrolor41

Yaklaşık 1,5 sene 40 bin km i30 dizel düz vites kullandım. Yakıtı dikkatli kullanımda 5,5lt ler civarında oldu hep, dikkatsiz kullanımda ise 6 litre civarı . Arabanın 1,5 ton olması sebebiyle hantallığı çok can sıkıcıydı. Gaz tepkileri zayıftır o 128 bg gücü yola verimli aktaramaz. 1,2 tsi leonları incelemiştim bence güzel araba ancak o dönem bir Peugeot bayii ile tanıdık çıkıldı sonuçta 1,2 puretech 130 bg otomatik pejo 308 aldım. 61 liraya. 3000 km oldu çok memnunum. Dikkatli kullanımla 5-5,2 lt. benzin (genede 100 km civarı hızla) normal kullanım da 110-120 ile 5,5 lt, 130 km civarı hızlar ilede 6lt benzin yakıyorum. Araç hafif motor çok güçlü şanzıman çok başarılı. 308 lere de bi göz atmanızı öneririm.

Teşekkürler yanıt için. 308 ile test sürüşü yaptım. Çok beğendim. Aslında i30, Leon ve 308 birbirine yakın araçlar. Fakat hepsinin ortak özelliği pahalı olmaları:)

Otomatik şanzıman baz paketler bile 60 binlerde. Akıl işi değil.

Geçen gün mitsubishi Attrage test ettim. Malzeme kalitesi bu saydığım araçlar kadar değil belki fakat cvt şanzımanı, iç mekan ve bagaj genişliği, yakıt ekonomisi ve zengin donanımı beni kendine çekti. Üstelik fiyatı da onlardan yaklaşık 13-14 bin lira daha ucuz. Az buz da değil hani.

• yalnizca kullanıcısına yanıt
    Bu kişiye göre çokk değişir benim araç Amber Bej showrumda gördüğümde bayıldim çok asil gösteeiyor aracı yaşiniza göre bence Aqua Mavi'de çok yakisiyor tek kelime söylemek gerekirse zevk meselesi son olarak kasli bir araç olduğu için koyu renklerin daha çok yakistigini düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: delfa66

quote:

Sıfır elite düşünüyorum, renk olarak karar veremedim. İç döşeme bej rengi olacağından dışı ne renk olsa diye düşünüyorum.

Gecen gun bir kirmizi gordum ama bildigimiz i30 kirmizisi degil.Daha koyu,metalik,kiremit rengine yakin.Yeni mi geldi bilmiyorum ama bence guzel durmustu.Kaplama olmadiginada eminim.

Ici bej olacaksa kirmizi derim.Elite modelde ozellikle cok daha yakisikli.Onun disinda acik mavi ve gri.

• http://youtu.be/3y8hGE11VjI

Belki i30 ve yeni 308 arasında kalanlara yardımcı olabilir bu video.

• Geçenlerde i10 kullanma fırsatım oldu. Müzik sistemi bizimkine çok benziyor. Ancak bluetooth'la müzik dinlerken şarkı isimleri gösteriyor ve direksiyondan şarkı değişimi yapılabiliyor. Sizin i30'larda bu oluyor mu? Bende yok (2012). Türkçe güncellemesini filan yapınca bu özellik de geliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Geçenlerde i10 kullanma fırsatım oldu. Müzik sistemi bizimkine çok benziyor. Ancak bluetooth'la müzik dinlerken şarkı isimleri gösteriyor ve direksiyondan şarkı değişimi yapılabiliyor. Sizin i30'larda bu oluyor mu? Bende yok (2012). Türkçe güncellemesini filan yapınca bu özellik de geliyor mu?

Telefon ile alakalı olabilir, Dacia Dokker de GM discovery ile isimler çıkmazsan Samsung S3 ile çıkıyor, direksiyondan kontrol oluyor.

• Yok hocam, aynı telefon i10'da gösteriyor. Farklı birkaç telefon da denedim, aynı maalesef.

• 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.