Şimdi Ara

2012 Yeni Hyundai İ30 Klübü (670. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.693
Cevap
83
Favori
985.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Master_Evil

elite modeli cam tavansız almak mümkün mü?

Alınamıyor paket halinde geldiği için.
  • HyperXCrossfire kullanıcısına yanıt
    peki Style'ı "Karartılmış Arka ve Arka-yan Camlar" ile birlikte almak mümkün mü? Cam tavan sevmiyorum Elite donanımda eleme yaptım ama sadece bu donanım vazgeçilmez gibi benim için
  • Malesef, Style Design Pack'de var ama yine sunroof'la bereber geliyor karartılmış camlar. Hyundai'nin sitesinden I30 donanım paketlerini incelerseniz daha sağlıklı bilgilere ulaşırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1

• Hyundai hiç sekteye uğratmamış. Ayın biri gelir gelmez zammı yapıştırmış. Mübarekler otomatiğe bağlamışlar. Her ayın başında mutamediyen zam yapıyorlar.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 2 Temmuz 2015; 0:37:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selam arkadaslar cuma gunu nasip olursa 2013 dizel elite model otomatik i30 aliyorum insallah pisman olmam gerci yorumlarin cogunu okuyup oyle karar verdim ve buldum araniza katiliyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Carizmaoto

Herkese selam arkadaslar cuma gunu nasip olursa 2013 dizel elite model otomatik i30 aliyorum insallah pisman olmam gerci yorumlarin cogunu okuyup oyle karar verdim ve buldum araniza katiliyorum bende

Hayirli olsun. Arac kac binde ve kac liraya aliyorsunuz?

• Herkese Merhaba
    Facebook üzerinde yeni bir grubuz ve siz değerli DH üyelerini dostluk ortamına davet ediyorum.
    dostluk makara muhabbet ortamına sizleride bekliyoruz. Saygılar
    https://www.facebook.com/groups/i30turkiye/
  • quote:

Orijinalden alıntı: manivela

quote:

Herkese selam arkadaslar cuma gunu nasip olursa 2013 dizel elite model otomatik i30 aliyorum insallah pisman olmam gerci yorumlarin cogunu okuyup oyle karar verdim ve buldum araniza katiliyorum bende

Tesekkur ederim
    2013 crdi 60000 otomatik elite model
    52000 liraya yarin gidip alıyorum nasipde servis bakimli garanti devam ediyor herseyini sorusturdum

• quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim
    52000 liraya yarin gidip alıyorum nasipde servis bakimli garanti devam ediyor herseyini sorusturdum

çok iyi fiyat hayırlı olsun

• Carizmaoto kullanıcısına yanıt
    Aynen; fiyat çok iyi gibi duruyor. Birkaç parçada boya, belki değişen var sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim

Style dizel manueller o fiyatta.Araci iyi arastirin derim.

• Sadece kaput islem görmüş onuda yetkili servis yapmis sıkıntı yok ankara Ata hyundai de servis kayitlatindan sigortacimdan ve hasar sotgudan inceleyerek aldim araci simdiden cok begendim harika bisey ya Allah herkese daha iyisini nasip etsin

• Carizmaoto kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan kardeş hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah.

• quote:

Sadece kaput islem görmüş onuda yetkili servis yapmis sıkıntı yok ankara Ata hyundai de servis kayitlatindan sigortacimdan ve hasar sotgudan inceleyerek aldim araci simdiden cok begendim harika bisey ya Allah herkese daha iyisini nasip etsin

Aramıza hoşgeldiniz Allah kaza bela vermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: rammo

Güle güle kullan kardeş hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah.

Amin Allah razi olsun kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: lmnggen

quote:

Sadece kaput islem görmüş onuda yetkili servis yapmis sıkıntı yok ankara Ata hyundai de servis kayitlatindan sigortacimdan ve hasar sotgudan inceleyerek aldim araci simdiden cok begendim harika bisey ya Allah herkese daha iyisini nasip etsin

Aramıza hoşgeldiniz Allah kaza bela vermesin.

Hosbulduk tesekkur ederim kardesim inşallah hicbirimize kaza bela gelmesin

• ARAÇLARIMIZ İÇİN MULTİMEDYA ÜNİTE SEÇİMİ

Arkadaşlar elimden geldiği kadar bu konuda bilgi vermeye çalışacağım..Neticede ucuz bir şey değil(Benim gibi başınız ağrımasın) Neyseki şu an aracımda 1 yıldır Android S 150 kullanıyorum çokta memnunum(yine konuyla alakalı araçlarımızda kullanılan hoparlörlerin (mid) ses performansı gerçekten çok iyi anlayanların dilinden SQ tadında berrak sesle çalıyor aynı zamanda yine orjinal üniteden dolayı anlayamıyorsunuz ama inanılmaz derecede orta bas çalıyor bunu ünitenizi değiştirdiğinizde daha iyi anlayacaksınız tesisattan çıkan ses inanılmaz değişime uğruyor ayrıca bu ünitelerde dsp yani tizleri ve orta seslerin ideal frekansta çalmasını sağlayabiliyorsunuz ben bagaja 30'luk kapalı kutu subwoofer koydum muazzam oldu ama 20'lik sub'da rahatlıkla işinizi görür.kısacası aracın hoparlör kalitesi iyi ama orjinal ana ünite hakkını veremiyor)
    Neyse asıl konumuza dönersek
    Bildiğiniz gibi araçlarımızın orjinal ses ünitesi değişerek 6.2 inc ekranı olan multimedya tabir edilen üniteler takılabiliyor.şu an piyasada bu ürünler satılmakta ama benimde yaşadığım tecrübeye dayanarak bu ürünlerde ciddi bir sıkıntı var.
    Nedir bu sıkıntı.
    Çoğunun tanıtımında yada kutusunda MP4 yada HD oynattığı yazıyor...Üniteyi merakla alıyorsunuz ve tam bir hayal kırıklığı yaşatıyor.ayrıca yazılım desteğinin olmaması'da cabası.

Kısacası Android S150 ve Wince 6.0 S100 işletim sistemini kullanmayan cihaz aldığınızda video oynatma beklentiniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir çünki bu cihazlar hd codec'leri desteklemiyor haliyle hd yalan oluyor..
    HD kalitesi istiyorsanız mutlaka cihazın bu 2 işletim sisteminden birini kullandığına emin olun.

RoadNav şirketi ürünlerine yazılım desteği vermekte. İşletim sistemi önemli zira Ünitenin işletim sisteminde sıkıntı olduğu taktirde mevcut  http://www.roadnav.com forum sitesinden güncelleme yada orjinal rom yükleyerek cihazı kurtarma imkanınız var ayrıca forumda kotix nick'li geliştiriciden yardım alabilirsiniz
    Cihazında sıkıntı olan yada güncelleme yapmak isteyen veya güncellemenin yada yüklemenin nasıl yapıldığını öğrenmek
    isteyen arkadaşlara yardımcı olurum.

S 150 PLATFORMU NEDİR.
    Android 2.3.4 ( 4.0.3 güncellenebilir) yada 4.0.3 işletim sistemiyle çalışan bu platformda google play indirdiğiniz tüm uygulamalar çalışır ayrıca araçlarınıza özel entegre edilmiş olup direksiyon üzerinde bulunan kumandaları tanıtarak harici can bus kullanmadan cihazı kontrol etmenizi sağlar ancak tüm araçların MCU Yazılımı farklıdır.bunun haricinde aşağıdaki özellikler mevcuttur ayrıca HD 1080p video formatınıda desteklemekte.wifi ve 3g bağlantısı var ama her adaptörle çalışmaz aşağıda uyumlu adaptörler mevcut

Wifi Dongle

1. TP-Link TL-WN7200ND

2. TP-Link TL-WN727N (there are different versions of that donge, only v3 uses the 5370 chipset!)

3. ACORP WUD-150NS

4. LogiLink WL-1045 (RT5370)

3G dongles

Huawei: E160, E171, E173, E261, E352b (NOT Huawei E352), E1750, E1780, E3131, E1550, EC122.

ZTE: AC581, MF190, MF192, MF662
    Anyone based on chip ralink 2070, 2870, 3070, 5370, 8192 (for 4.03 only 537

ANDROİD İŞLETİM SİSTEMLİ S150 PLATFORMU

http://

S 100 PLATFORMU

Wince 6.0 adlı özel yazılımı kullanır(windows ile karıştırmayın) cihazın teknik donanımı S150 ile aynıdır.android ile
    arayüzü farklıdır.son sürümü 6.0

Öğrenmek istediğiniz bir şey olursa bilgim dahilinde yardımcı olurum..

Saygılar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TİTAN-X -- 5 Temmuz 2015; 16:05:34 >

• herkese tekrar merhabalar ,

birkaç gün sonra tatile çıkacağız. Hem uzun yol yapacağız hemde apartmandan çıkarken araç yüklü olunca arka alt kısımı vuruyoruz biraz. Ondan dolayı sizlere lastik hava basıncını soracaktım. Uzun yolda da baya yükleyeceğiz Cw olduğu için. Araçta 4 kişi olacağız ancak bagaj ve içerdeki 1 kişilik yer full olacak aynı zamanda ayak altları bile dolu olabilir.

Arka ve ön lastikler şuan 32 ancak yüklü olduğu için kaç basmalıyız öneriniz nedir? kullanım klavuzuna baktım ancak şöför kapısında değerler yazıyor diyor açıkcası şu sıra araç yattığı için şöför kısmına da bakmaya vaktim olmadı.

Birde bu CW arkadaki bagaj tutacağı nasıl çıkıyor ?
  • Yanakların durumuna göre hava bas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TİTAN-X -- 5 Temmuz 2015; 19:17:17 >
  • 
Sayfa: önceki 668669670671672
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.