Şimdi Ara

2012 Yeni Hyundai İ30 Klübü (610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.693
Cevap
83
Favori
984.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açıp kapatırken sağdaki ayna 1 sn ile geçikiyor. Soldaki önce açılıp sağdaki 1-2 sn sonra açılıyor. Tek hamlede basıyorum düğmeye . Dün başımıza geldi işte geciken ayna hiç açılmadı , soldaki normal açıldı. Acaba birşey mi sıkıştı diye düşündük ama bilmiyoruz. Tesisatıyla filan hiç oynamadık aldığımız orjinalliği ile duruyor zaten babam orjinalini bozmaz asla aracın neyse artık servise gidecek birkaç birşey için onuda gösterelim sonuçları buraya yazarım yine

CW için bagaj havuzu sormuştuk ama yoktu acaba şimdi gelmişmidir ? Korumak için herhangi birşey yaptınız mı bagaja yani birşey serdiniz mi yada vs. ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 19 Ağustos 2014; 11:32:23 >
  • 1 sn gecikmeden bisey olmaz ama aynanin acilmamasi sorun

Bagaj havuzu kullanmiyorum ama sanki burdan biri uretim yapan bir yerden almisti.Firmayi hatirlamiyorum simdi,illaki bilen biri vardir.
  • Kendi aracım için bu firmayı kullandım, başkaları varsa bilmiyorum. Aldığımda tek ürün vardı, şimdi 3 seçenek sunmuşlar. Sanırım benimkisi standart olanı :) Evinize kadar kargo geliyor, ben memnunum şuana kadar yırtılma yada rahatsız edici bozulma yaşanmadı.

http://www.ypsplast.com.tr/sm/HYUNDAI/%C4%B0-30-HB-5-KAPI-(2012--Sonras%C4%B1)
  • genelde hep hb araca göre var. Hb olanda CW olana olmuyor. Yani Crosswagon un arkası daha geniş olduğu için hb olan uymaz sırıtır kısa kalır dediler. CW a görede hiç rastlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmshmna

Kendi aracım için bu firmayı kullandım, başkaları varsa bilmiyorum. Aldığımda tek ürün vardı, şimdi 3 seçenek sunmuşlar. Sanırım benimkisi standart olanı :) Evinize kadar kargo geliyor, ben memnunum şuana kadar yırtılma yada rahatsız edici bozulma yaşanmadı.

Ben de buradan almıştım epey bir zaman oldu, dediğiniz gibi ben alırken de tek tip vardı. Malzemesi güzel, koku falan da yapmıyor ancak tam oturmamıştı bagaja, kenarlardan biraz boşluk kalmıştı. Belki şimdi biraz daha düzeltmişlerdir.
  • Killer Loop K kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ederim. Adli süreç nasıl sonuçlanacak bekleyip göreceğiz. Bu arada kamera görüntüsünün neden gelmediğide belli oldu. Bu Ata' daki adamlar tavanı toplarken ön direk altındaki soketlerden birini tam oturtmamışlar yerine ondan dolayı kamera görüntüsü sorunlu geliyormuş. Ben iyi niyetle davrandım. Beni kaale almadılar. ister 6 ay ister 6 sene sürsün bana bu i30un sıfırını v-e-r-e-c-e-k-l-e-r :). Adalete güvenmekten başka bir şansım yok. Hepsiyle yaptığım karşılıklı konuşma ve telefon görüşmeleri kayıtlı. Beni yalancılıkla suçladıkları, trilyonluk dava açmakla tehdit ettikleri tüm konuşmalar kayıtlı. Hakim Bey/ Hakime Hanım bunları dinleyip kararını verir umarım. Araçla ilgili davada şahsi olarak kazanacağımdan hiç şüphem yok.
  • Forever1907 F kullanıcısına yanıt
    Evet benim bagajda da boşluk var ama çok çok az, o kadar olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmshmna

Kendi aracım için bu firmayı kullandım, başkaları varsa bilmiyorum. Aldığımda tek ürün vardı, şimdi 3 seçenek sunmuşlar. Sanırım benimkisi standart olanı :) Evinize kadar kargo geliyor, ben memnunum şuana kadar yırtılma yada rahatsız edici bozulma yaşanmadı.

Resimlerden gördüğüm kadarıyla kenarları dışa doğru eğimli. koltuk arkasına gelen kısım tam olarak oturuyor mu? yoksa arada boşluk kalır mı? Şu an o kısmı yangın tüpü ve ilk yardım çantası için kullanıyorum. malzemelerde cırt band olduğundan halıya güzel tutunuyorlar. Bagaj havuzu alırsam bunlar hem yer kaplar hem de yuvarlanır diye düşünüyorum. Küçük eşyalarda yuvarlanma kayma gibi sorunlar yaşadınız mı?
  • 30bin bakımını yetkili serviste yaptıran var mı? ne kadara mal oluyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vandelay

30bin bakımını yetkili serviste yaptıran var mı? ne kadara mal oluyor acaba?

Dizelse 400-450 civari tutar.Bulundugunuz yerdeki servislerden fiyat alin derim rutin bakim ise.Sonucta yaptiklari ayni islem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç kamerası kullanan var mı ? Kullanan varsa marka modeli birde araç içinden görüntü yollayabilir mi ? Yetkili servis bu tip birşeyi satar mı yada montaj yapar mı araca ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mob411

araç kamerası kullanan var mı ? Kullanan varsa marka modeli birde araç içinden görüntü yollayabilir mi ? Yetkili servis bu tip birşeyi satar mı yada montaj yapar mı araca ?

Ben de araştırmaktayım. Forumda şöyle bir konu var.http://forum.donanimhaber.com/m_74988670/f_//tm.htm#74988670 belki yardımcı olur size de .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAK_T-129

quote:

Orijinalden alıntı: mob411

araç kamerası kullanan var mı ? Kullanan varsa marka modeli birde araç içinden görüntü yollayabilir mi ? Yetkili servis bu tip birşeyi satar mı yada montaj yapar mı araca ?

Ben de araştırmaktayım. Forumda şöyle bir konu var.http://forum.donanimhaber.com/m_74988670/f_//tm.htm#74988670 belki yardımcı olur size de .

aynı konuya daha önceden bakmıştım. Güzel kaliteli makinalar var ancak paypal ebay tarzı şeylerden çokça anlamıyorum güzelde anlatmışlarda bilmiyorum işte tecrübesiz olunca Hepsiburada'dan baktım bi modele ama nasıldır bilemedim almadım. Aslında yetkili servis böyle birşey yapsa montajınıda yapsa güzel olur o tip birşey rahatımıza gelir .

Birde branda gibi birşey arıyorum. Aracın üstüne kedi çıkıyor otoparkta kedi besliyorlar . Yanımızda park var gidin orada besleyin oraya yem koyun dedik ama dinlemiyorlar. Kalite çizmeyecek kötü etmeyecek branda gibi birşey arıyorum var mı böyle birşey bulabilir miyiz CW'a göre ?

Bugun yine aynalardan sağdaki açılmadı. O şekilde fotoğraf çektim servise gidince göstermek için. Tekrar kontrol ettim Sağ aynası sol aynaya göre daha hızlı açılıyor. Yani soldaki açılan ayna da 1-2 sn geçikme oluyor. Açılmayan ayna sağ , ama geçikme olan ayna da sol ayna.

• Cok detayli olmasa da
  • arkadaşlar i30'da asr (anti patinaj sistemi) var mı? Benim aracım patinaj yapıyor aklıma takıldı...
  • herkese selamlar dostlar

evet i30larda anti patinaj var sistemin adı tcs ''trekşın kontrol sistem ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraycan

arkadaşlar i30'da asr (anti patinaj sistemi) var mı? Benim aracım patinaj yapıyor aklıma takıldı...

birinci ve ikinci viteste gaza abanırsanız bir saniye civarı patinaj yapıyor sonra gaz kesiyor
  • ABS GÜNCELLEMESİ Önemli !!!

atlattığım 2. büyük kazadan sonra abs çalışıyo pat pat pat vuruyo ama durmuyo, aletin abs sinde sorun olduğuna kanaat getirip servise gittim ( hunko ) ustayı alıp test sürüşü yaparken ilk iki panik frenden sonra 3. frende alet bildiğiniz sandala döndü e5 yan yolda ki asfaltı kuru ve yeni asfalttır hunkonun maltepe yan yolunu bilenler anlamıştır dediğim yolu.ustaya tepkim: Heh aynen böyle oldu dedim verdiğim sadakalardan düştü dedim Allah bilir abi dedi gülmeye başladı.Anladım ben abi YAZILIM dedi ve bugüne randevu verdiler.Gİttim arabayı alıp yarım saat sonra teslim ettiler.verdikleri kağıtta ecu güncelleme yazıyo fiyat 51 TL bedel Garanti yani parasız yaptılar sonra çıkıp direk bakkalköy yolunda denedim frenleri defalarca panik fren yaptım ve arabayı aldığımdan beri kesik kesik lastik sesini ilk defa duydum arabam 5800 km de başınıza iş gelmeden frenlerinizi kontrol edip doğru servise başvurun. Hepiniz Allaha emanet olun kazasız sürüşler.Bu arada ortalama yakıtta bi değişiklikler oldu onu da ilerleyen zamanda yazıcam sormadan söyliyim ortlamam 9,5 10 lardaydı 8,5 lara doğru indi ama full depo şehiriçi klima açık devamlı dur kalk 600km yi aşmış değilim henüz aşınca onu da yazıcam

Sevgi Saygı
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin

quote:

Orijinalden alıntı: boraycan

arkadaşlar i30'da asr (anti patinaj sistemi) var mı? Benim aracım patinaj yapıyor aklıma takıldı...

birinci ve ikinci viteste gaza abanırsanız bir saniye civarı patinaj yapıyor sonra gaz kesiyor

gazda kesmiyor aynen devam ediyor patinaj yapmaya.

demek ki servis yolu göründü bana...
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.