Şimdi Ara

2012 Yeni Hyundai İ30 Klübü (553. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.693
Cevap
83
Favori
985.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İ30 a xenon takan var mı? Varsa fotoğraf koyabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fibonaccii

İ30 a xenon takan var mı? Varsa fotoğraf koyabilir mi?

Yarın takılacak 13:30 servis randevum var.
    Philips H7 6000 Kelvin.
    Yarın akşam ekleyim foto üstat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

quote:

Philips H7 6000 Kelvin.

Dostum hayırlı olsun rica etsem fiyatını yazarmısın.
  • quote:

quote:

quote:

Philips H7 6000 Kelvin.

i30 Club'e özel toplu olarak ampul tutucu aparatla birlikte 350 TL'ye aldık üstat.
    Ben normalde Crystal Vision almıştım ama aklım hep xenonda kaldı. Kampanya da olunca kaçırmak istemedim.
    Crystal Vision ampulün birini iade ettim. Şimdi kısalarda Xenon, uzunlarda Crystal Vision olacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Philips H7 6000 Kelvin.

i30 Club'e özel toplu olarak ampul tutucu aparatla birlikte 350 TL'ye aldık üstat.
    Ben normalde Crystal Vision almıştım ama aklım hep xenonda kaldı. Kampanya da olunca kaçırmak istemedim.
    Crystal Vision ampulün birini iade ettim. Şimdi kısalarda Xenon, uzunlarda Crystal Vision olacak.

Dostum i30 club nedir. bizim foruma özel birşeymi acaba? atahyundai bana 600 lira fiyat verdi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Philips H7 6000 Kelvin.

Dostum i30 club nedir. bizim foruma özel birşeymi acaba? atahyundai bana 600 lira fiyat verdi

Donanimhaberden bagimsiz.Facebookda i30fanclub ve i30 club turkiye olarak 2 tane grup var.Ikisinde de faydali paylasimlar var.

Ata xenon icin garanti veriyor mu? Garantiden cikma gibi bir durum olmasin aracin.Garantiden cikmiyorsa bende de led modul var gidip onu taktirayim

• Sinyal koluna yarım bastığınızda 3kez yanıp sönüyor. Daha ilk defa bu akşam fark ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumnik

Sinyal koluna yarım bastığınızda 3kez yanıp sönüyor. Daha ilk defa bu akşam fark ettim.

şerit değiştirmelerde büyük kolaylık sağlıyor.direksiyon dönmeden ışık sönüyor.

• fibonaccii kullanıcısına yanıt
    Benim daha önceki aracımda otomatik benzinliydi 8,5 yakıyordum, sanırım benim kullanışımdan kaynaklı diyeceğim ama ortalama hız da ortada istanbul beylikdüzünde oturuyorum işim mecidiyeköyde arada bir işe gelip gidiyorum .
  • Hyundai Assan i30'un Bitmeyen Sorunları! başlıklı şikayet sürecimin,

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2127091/

linkinde, sayfasınaki facebook paylaşım, beğeni butonu ile g+1 butonu kaldırılmış.

Neden rahatsızlık hissediliyor? Neden kaldırıldı?
  • Abzeh03 A kullanıcısına yanıt
    Açık konuşuyum ben rahatsız oluyorum servis te her şeyi değiştirmişiniz birtek boya sıkıntınız kalmış onada para teklif etmişler heralde bunu her girdiğim yerde okuyorum ama burda kimse hyndai yetkilisi değil şikayet mercide değil burası kusura bakmayın da bir şey aynı yere 50 defa yazılmaz bende bu rahatsızlığımı burda 50 defa yazarsam birinci defadan sonrakilerin anlamı kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkapo -- 8 Ocak 2014; 15:55:55 >
  • quote:

quote:

Philips H7 6000 Kelvin.

akşam ekleyeceğin fotorafları merakla bekliyorum
  • quote:

akşam ekleyeceğin fotorafları merakla bekliyorum

Dostum aracı park ettikten sonra foto aklıma geldi. Biraz daha erken vakit başka bir gün yeniden çekerim ama gerçekten süper oldu.
    Işığın berraklığını ve rengini anlarsın bu fotolardan... Orijinal farlarla kör gibi gezdiğimi anladım. Mercek olduğu için, ışığı dağıtmadan, güzel bir şekilde veriyor karşıya.
    Önce biraz düşük yanıp yavaş yavaş artması ise şık bir görüntü veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 8 Ocak 2014; 17:24:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Abzeh03

Hyundai Assan i30'un Bitmeyen Sorunları! başlıklı şikayet sürecimin,

linkinde, sayfasınaki facebook paylaşım, beğeni butonu ile g+1 butonu kaldırılmış.

Boya problemi dışındaki diğer problemler garanti çerçevesinde değişmiş ve çözülmüş
    yani sadece boya sıkıntısı var ve bu her marka ve model araçlarda mevcut ,doğru bişi değil ama i30 a mal etmek yanlış
    Ayrıca garantiden herşey değişmiş

2. aracım olan Seat leon(2013 Ledli) aracımda daha 2. ayında konsoldan sesler gelmeye başladı servis normal dedi.
    Silgeçler silmiyo dedik , servis biz bişi yapamayız dedi.gidip kendimiz alıp taktık
    Araçta ıslık sesi vardı ön kaportaya ayar çektiler
    ve genelde led farlarda buğulanma sorunu var servis "bişi olmaz görüşü engellemiyo" diyo yani servis var servis var
    Bu kadar hizmet alıpta hyundai yi hele ki i30 u yerin dibine vurmak doğru değil.

İnş Boya probleminizide çözerler

• quote:

Haklı iseniz çoğu söylenme olarak geçen onca mesaj yerine firmayı mahkemeye vermemenizi anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuye

quote:

Haklı iseniz çoğu söylenme olarak geçen onca mesaj yerine firmayı mahkemeye vermemenizi anlayamadım.

+1. Sürekli burdan paylaşmak yerine sorunlarınızla mahkemeye gitmeniz daha akıllıca olacaktır kanaatindeyim ben de.

• Mahkemeye boya haricinde başka bir şikayette bulunamaz adamlar ne istediyse yapmış valla iyi sabırlı adamlarmış bu kadar sıkıntı yapan müşteriyi başkası olsa kapıdan içeri sokmaz kusura bakmayın da hak aramak başka yaygara yapıp kıl müşteri olmak başka siz sanıyomusunuzki sıkıntılı parçaları yenisiyle değiştiren firmadan sizin yorumlarınıza bakarak araba alacak vazgeçsin ben sıfır araçta boya varsa gider mahkemeye veririm bir sıkıntıya 55 tane sıkıntı ekleyip herşeyide değiştirdiler derseniz herkeste derki adamlara bak sıkıntı oldum mu servis hemen parçayı yenisiyle değiştiriyor helal olsun der bende krom ve direksiyon değiştirdim garantiden helal olsun adamlara hiç sıkıntı yapmadılar 30 dk da hallettiler siz başka bir firmadan alsaydınız görürdünüz servis nasıl oluyormuş

• quote:

quote:

quote:

quote:

Philips H7 6000 Kelvin.

Crystal vision harika demiştiniz, önceki koyduğunuz resimlerde sonuçtan çok memnun olduğunuzu ve xenon'la uğraşmanın gereksiz olduğunu yazmıştınız..
    Çok çelişkili olmadı mı mesajlarınız??

Birde muayenede ne yapacaksınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Honour81

Crystal vision harika demiştiniz, önceki koyduğunuz resimlerde sonuçtan çok memnun olduğunuzu ve xenon'la uğraşmanın gereksiz olduğunu yazmıştınız..
    Çok çelişkili olmadı mı mesajlarınız??

Birde muayenede ne yapacaksınız?

Evet, memnun kaldım onlardan ama kulüpçe arkadaşlar uygun fiyata alınca kaçırmak da istemedim.
    Sonuçta gerçekten xenon yerine tercih edilebilir fiyatına göre o ampuller. Servisler 500-600 TL istiyor xenon için. Ben zaten 110 TL vermiştim ampulün birine, iade ettim biraz üzerine koyup xenon aldım. Uzunlar da Crystal Vision ve tam uyumlu oldu. Sellektörde saçma ışık ton farkları olmuyor.

Muayenede ampul tutucu aparat olduğu için, ampul sökülüp normal olan takılacak sadece. Haziran 2016'ya kadar rahatız zaten muayene anlamında.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.fotolarını i30clubde gördüm fark ortaya çıkmış zaten. Benim bilmek istediğim birkaç bişey var.Farı parçalıyorlar mı? Parçalıyorlarsa istemem çünkü ilerde içeriye hava alıp buğu yapma olasılığı aklıma geliyor.Ve mercek değişiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.