Şimdi Ara

Android'in 2.3.3 ''Gingerbread'' sürümünün kullanım oranı %30'un üzerine çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Google, belli periyotlarla Android sürümlerinin kullanım oranlarına dair güncel tablolarını bizlerle paylaşmaya devam ediyor. Yayınlanan güncel tabloda temmuz ve ağustos aylarındaki kullanım oranları karşılaştırılarak son durum gözler önüne serilmiş.

Temmuz ve ağustos aylarını kıyasladığımızda Android 1.5'da %0.3, Android 1.6'da %0.3, Android 2.1'de %1.9, Android 2.2'de %4.7 ve Android 3.0'da %0.2 düşüş göze çarpıyor. Android 2.3 ile 3.1'in kullanım oranlarında herhangi bir değişiklik yaşanmazken, Android 2.3.3 %7, Android 3.2 ise %0.3 artış sergilemiş.

Şu anki gidişata göre bir kaç aya kadar kullanım oranı bakımından Android 2.3.3 Gingerbread, Android 2.2 Froyo'nun yerini alabilir.

• kimse keyfinden froyo kullanmiyor. ureticiler telefonlari satmak icin harcadiklari cabanin bir kismini guncellemeye ayirsa bu oran %99 olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

kimse keyfinden froyo kullanmiyor. ureticiler telefonlari satmak icin harcadiklari cabanin bir kismini guncellemeye ayirsa bu oran %99 olur.

+1
  • 2.3.3 %30 olmuş, 2.3.4 herhalde %40 lardadır.. birde onu yayınlasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

Orijinalden alıntı: positroN kimse keyfinden froyo kullanmiyor. ureticiler telefonlari satmak icin harcadiklari cabanin bir kismini guncellemeye ayirsa bu oran %99 olur.
    +1

+2
  • İdeos X5'e de çıksa da kullansak..
  • Acaba Samsung Galaxy S Wifi 5.0" Tabletinede yakın zamanda çıkar mı Gingerbread çok merak ediyorum.Umarım çıkar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: positroN kimse keyfinden froyo kullanmiyor. ureticiler telefonlari satmak icin harcadiklari cabanin bir kismini guncellemeye ayirsa bu oran %99 olur.
    +1
    +2

işte bu yorum tam samsung a göre, yeni model yerine güncelleme çıkarsa daha çok satacak..
    i9003 ede gelsede güncelleme bizde o yüzdeliğe girebilsek. xperia bile geçti 2.3.3 e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Rdv

2.3.3 %30 olmuş, 2.3.4 herhalde %40 lardadır.. birde onu yayınlasınlar.

2.2 %50 zaten dediğinize göre %100ü geççek bu şey
  • ben 2.3.5 kullıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: respawn05

quote:

quote:

+1
    +2

+3
  • Herkes sürüm yükseltiyor bize güncelleme gelmedi daha
    Tabi yeni sürümlerin kullanım oranının artması işletim sistemini güncellemeye teşvik olur bir nevi google'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mobile Prof. -- 6 Eylül 2011; 19:51:51 >
  • Google kendi çıkarsa şu güncellemeleri bizde yüklesek.Beklemesek Firmaları.Birde android teki görev yöneticisi sorununu aşsalar tam olucak.Alttan habersizcce uygulamalar fırlıyor çalışmaya başlıyor.3.parti 100 tane görev yöneticisi ile uğraşmayız bizde...

2.3 çoktan çıkmış huawei halen ideos x5 için yıl sonunu gösteriyor.Samsung desen zaten güncelleme ile alakası yok adamların.ne zaman düzelcek bu düzen..
  • nexuslar için android 2.3.6 çıktı haberleri gördüm bir yerlerde?

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 6 Eylül 2011; 19:57:32 >
  • galaxy gio ile galaxy s İ kullaniyorum 2,3,3guncellemesi cikti
  • bende gio kullanıyorum teşekkürler samsung 2.3.3 için gözüme girdi baya :D
  • Samsung galaxy gio kullanıyorum 2.3.4 eylül sürümü, tavsiye ederim. tabiki root :) performans ve ram kullanımı çok iyi durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: positroN

kimse keyfinden froyo kullanmiyor. ureticiler telefonlari satmak icin harcadiklari cabanin bir kismini guncellemeye ayirsa bu oran %99 olur.

android ci arkadaşlar soruyor apple ın nesi guzel diye ios u güzel işte yeni süüm çıkınca herkes güncelleyebiliyor.sadece çok eski donanımlar güncelleyemiyorki 4 yıldan eski onlar.birde jb li olanlar var onlarda kendi keyfine yapmış apple cihazın varsa son güncellemen yüklü demektir.
    Androidin ios karsısında en büyük eksikligi an itibariyle su güncellemelerdir.
  • ben 2.3.5 kullanıyorum bu neden yok :))
  • HTC desire hd için yapacaktı 2.3.4 ve sense 3.0 artık 3-5 ayı bulur heralde custom room'da yükleyemedim zaten bir sürü uğraş yok root olmaz downgrade olmaz gıcık iş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.