Şimdi Ara

Seiko 5 Automatic Saatler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
6.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saatlerin hepsi sıfırdır.Kutu, vs. yoktur.Orjinalliğinden en ufak şüphesi olan bayiye gösterebilir ve replika ise iade edebilir.
    ( seiko 5' ler uygun fiyatlı saatler olduklarından replikasının yapılması pek karlı değildir. :) Japon saat koleksiyonu yapacağım diye başladığım saat kariyerim tamamen swiss made saatlere kaydı. Bu nedenle 3 saati de satıyorum.Kendime de christiano nickli arkadaşımızdan aldığım SNN079P2 yi bırakıyorum. Giriş seviyesi otomatik saat almak isteyenler için Seiko-Orient gibi markalar çok uygun.Size tavsiyem pahalı swiss saatlerden önce bu tip saatleri denemeniz eğer otomatik saat kullanabiliyorum diyorsanız daha sonra yüksek meblağlı saatlere yönelmeniz.

1-) SEIKO 5 SPORT BLACK GUN METAL 100M WATCH ( ÜRÜN KODU:SNZJ41 ) -------- 300 TL ( SATILDI)
    Ürün Özellikleri:
    - 7S36 otomatik mekanizma
    - 23 Taşlı
    - 100 m (10 Bar) WR
    - Gun Metal olarak tabir edilen siyah kaplama çelik kordon
    - Kasa çapı 39.5 mm
    - Hardlex Crystal Cam

2-) SEIKO 5 AUTOMATIC WATCH ( ÜRÜN KODU:SNK319 ) --------- 120 TL ( SATILDI)

Ürün özellikleri:
    - 7S26 otomatik mekanizma
    - 21 Taşlı
    - Hardlex Crystal Cam
    - Kasa Çapı 37 mm (Büyük Kasaya sahip saat sevenler bu saate kesinlikle yanaşmasın:)

3-) SEIKO 5 MİLİTARY WATCH ( ÜRÜN KODU:SNK803K2 ) --------- 130 TL

Ürün özellikleri:
    - 7S26 otomatik mekanizma
    - 21 Taşlı
    - Hardlex Crystal Cam
    - Kasa Çapı 37 mm
    - Unisex kullanım
    - Bej renk örme kayış ( Bu kayış türü deri kayış gibi kolay yıpranmaz, metal kayış gibi bileği rahatsız etmez. Hem sportif bir görünüm kazandırır hemde bilekte çok rahat kullanım sağlar.)
    - 2 nolu saat için söylediğim kasa çapı faktörü bu saat için de geçerlidir.

NOT: Kargo ücreti alıcıya aittir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h.ustuner -- 14 Eylül 2011; 14:02:51 >

• Arkadaşlar SNZJ41 siyah kaplamadır. Diğer metal kordonlardan daha gösterişli ve pahalıdır.
    Saat fiyatlarını güncelliyorum biran önce satmam lazım çünkü. Yeni saatler aldım baya açıldım :)
    1- nolu saat --- 275 TL
    2-nolu saat --- 120 TL
    3 nolu saat --- 130 TL

kargolar önceki fiyatlarda bana aitti.Bu fiyatlarda kargo alıcı ödemeli olacaktır. Bu fiyatlar ebayla aynı fiyatlardır. Pazarlık için lütfen mesaj atmayınız.

Elinde Raymond Weil Tradition olan arkadaş varsa (tabi sıfır ve orjinal olacak) fiyat için görüşebilirim.
  • 1. Saat guzelmis.. Swatch a bu kadar para vermeseydim alirdim kesin :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: loveboy85

1. Saat guzelmis.. Swatch a bu kadar para vermeseydim alirdim kesin :(

Evet güzel bir saat. Hatta f/p olarak gerçekten iyi bir saat. Kolumda onun çok benzeri bir saat olmasa bu saati satmazdım. Fiyatlar hala güncel arkadaşlar.İmitasyona prim vermeyin sizde orjinal saat kullanın.
  • İmitasyon olan hicbisi kullanmam zaten 2 sene once swatch yrs410(james bond) saatine 550 tl para verdim ;)
  • Saater ve fiyatları günceldir..
  • 1 numaralı seiko 5 SNZJ41 forum dışı satılmıştır. Diğer iki saat için satışa devam...
  • 3. saati almak istiyorum. Ödeme ve teslimat nasıl yapılacak bilgilendirirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankLeeMorris

3. saati almak istiyorum. Ödeme ve teslimat nasıl yapılacak bilgilendirirsen sevinirim

PM atıldı.
  • sadece 3 nolu saat kaldı elimde. Almayı düşünenler PM atsın.
  • 3 nolu saatte forum dışı satılmıştır.
  • Hüseyin kardeşim hayırlısı olsun,1 basamak atlamışsın bu hobi merdiveninde Benden aldığın saati satmamana çok sevindim,umarım hep uğur getirir sana.
  • teşekkürler Mehmet...her zaman bir tane quartz saat olmalı oda sanırım seiko olucak:) an itibari ile de kendime unitas bir swiss army aldım :) daha iyileri senin olsun ki bildiğim kadarıyla zaten var..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.