Şimdi Ara

IFA 2011: Toshiba'nın Gözlüksüz 3D'li Qosmio F750'sini Denedik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
33.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önde gelen tüketici elektoniği fuarlarından IFA'da Toshiba'nın 3D gözlükleri otadan kaldıran dizüstü bilgisayarı Qosmio F750'yi denedik.

• muhteşem inceleme yalnız gözlüğün maliyet fiyatının kaç katını bu cihaza eklerler o da var :)
  • Firmaların 3D konusunda iddalı olduğunu ürünlerinden görüyoruz, bakalım 3D işi en son nerelere gelecek ve fiyatlar makul seviyelere gelecek mi? Tabi birde 3 boyutlu içerik sağlayacak filmler gelmeli.
  • İnceleme harika
    3D bence muhteşem bir özellik değil Çokta gerekli değil ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

İnceleme harika 3D bence muhteşem bir özellik değil Çokta gerekli değil ...

bu şekilde düşünmen henüz pürüssüz bir 3D deneyimi olmadığı için diye düşünüyorum Şayet gözlüksüz 3D çok kaliteli bir hale gelirse eminim sende çok seversin çünkü şuanda pasif 3D gözlük kullanmak gerekse bile izlediğin filme yada oynadığın oyuna gayet güzel bir atmosfer kazandırıyor ve gözlükleri çıkarıp attığımızda daha güzel olacak ayrıca telefon ve tabletler ile artık mobil piyasada bu işin içerisinde geleceğin teknolojisi bence budur ve bir kaç yıla kadar çok fazla 3d cihaz göreceğiz belki bir standart haline bile gelecek ewt haklısın şuan için gereksiz olabilir ama bunun sebebi hala eksileri olması ve maliyeti...bu sorunlar ortadan kalkınca gerçekten çok güzel olacak...

• 3D nin yayılması artık 3D oyunların olmasını çoğlatıcaktır oyuncular için çok güzel bir teknoloji işallah devamı gelir
  • Gözlüksüz 3D görüntü tam kaliteye ulaşmış değil,ulaştığı zaman değeri anlaşılır.
  • quote:

muhteşem inceleme yalnız gözlüğün maliyet fiyatının kaç katını bu cihaza eklerler o da var :) eed tr d gözlük 200 tl civarıysa 500 tl itelerler kullanıcıya on dan sonra derler biz 3dd yaptık bir fiyatı olucak ama bence abartılcak kadar müthişş deil 3d teknoloji si ama qosmio serisi güzel
  • Merhaba Erdi --- Merhaba Erdinc .. komik olmus :)
  • YARAMAZ
  • GT540M ye yamuk yok
  • şu kusurları gideripte fiyatı düşse yok satarlar ama kim bilir kaç yıl beklicez
  • para kazanmak için tam performansta çalışmadan sunuyolar şunlarıda millet uyandı artık 3d hiç bir cihazda tam çalışmadı umarım çalışanını yaparlar
  • Öyle ya da böyle Tr de satışa çıktığı an alıcam bu bilgisayarı :)
  • ne FİFA sı iFA
  • bence alınmaya değmez sırf gözlüksüz 3D diye pahalıdır hem 3D ne yapıcaksın ki şimdiye kadar ihtiyaç duydun mu ona vericeğin paraya süper özellikli notebook alınır
  • erdi bey acaba gigabyte nasıl okunuyor?

gigabayt diye mi yok sa cigabayt diyemi?

bu 3d olayına şuan için bende ısınamadım.Bence çok ta gerekli değil zaten keryeri 3 boyutlu görüyoruz bari ekran 2 boyutlu olsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

erdi bey acaba gigabyte nasıl okunuyor? gigabayt diye mi yok sa cigabayt diyemi? bu 3d olayına şuan için bende ısınamadım.Bence çok ta gerekli değil zaten keryeri 3 boyutlu görüyoruz bari ekran 2 boyutlu olsun :D

gigabayt tir dogrusu. bkz:http://translate.google.com.tr/
  • beni sevindiren klasvyesi eskiye dönüş oldu harika araları boş olam mac klasvyeler yazmasorunu oluyordu parmaklar habire aralara giriyor yatay kaydırma imkanını %90 oranında engelliyordu.
  • Her ifa değişinde fifa sanıyorum off :(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.