Şimdi Ara

Sony Ericsson Xperia Arc S için İngiltere'de 397 Euro'dan ön sipariş alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Sony Ericsson firmasının, Almanya'nın başkenti Berlin'de, teknoloji meraklılarıyla buluşturduğu modeli Xperia Arc S için, Clove vergiler dahil 349,99 Pound'dan (397 Euro / 996 TL) ön sipariş almaya başladı. Akıllı telefonun stoklara giriş tarihi olarak ise 26 Eylül tarihi işaret ediliyor.

Görünüşe göre şu an için gece mavisi ve beyaz renk seçenekleri bulunan akıllı telefonu, Xperia Arc'dan ayıran tek özelliği bulunuyor. O da 1.4 GHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8255T işlemcisi.

Bu bilgilerin yanısıra Xperia Arc S, dört band (850, 900, 1800, 1900 MHz) GSM şebekesi - HSPA (HSDPA: 14.4 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısı desteği, 512 MB RAM, Adreno 205 grafik birimi, 4.2-inç boyutlu 480 x 854 piksel dokunmatik kapasitif ekran (Bravia Engine), Timescape arayüzü, 320 MB'a kadar dahili kullanıcı belleği, 32 GB'a kadar microSD kart girişi, 3.5 mm jak girişi, HDMI portu, 8 megapiksel çözünürlüğünde kamera, otomatik odaklama, LED flaş, 3D Sweep panaroma modu, 720p video kaydı, Android 2.3.4 işletim sistemi, Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, Bluetooth 2.1, GPS ve 1500 mAh batarya gibi teknik özelliklerle donatılmış durumda.

• 512mb ram, adreno 205,( 320 ) mb rom ayrıca tek çekirdek işlemci 0.4 ghz için yeni cihaz çıkarmışlar hiç çekici yanı yok zaten arc burada 1200 e satılıyor bu daha pahalı olur ama bu donanımla asla o kadar para etmez güzel tasarımını boşa harcıyorlar bence cihaz çok daha iyi donanımı hak ediyor...
  • xperia arc'ın en çok hoşuma giden yönü tasarımı onun haricinde donanımda abartılacak bir şey yok zaten.
  • katılıyorum bu tasarım daha iyi bir donanım hakediyor en azından 8gb dahili hafıza koysalardı. beyaz renk de yakışmış bu arada beğendim.
  • çok gereksiz bir cihaz
  • İPhone ile dalga geçenler, buna süper olmuş derseler tebrik edeceğim.
  • nasıl bi politika bu anlamış değilim bari full hd kayıt 1gb ram bir üst seviyede grafik birimi koyda insanlarda bi heycan uyandırsın
  • SE gözünü seveyim şu Adreno 205,tek çekirdekli CPU ve 512 MB RAM hastalığından kurtul artık,Nokia'nın ARM11 hastalığı gibi olmasın :)
  • internal larda leş SE de neo da falan 300 küsür birşey.. androidin en büyük sıkıntısı internal şunu üreticilerin anlaması lazım ki hepsi artık 1gb tan başlıyor...

320 mb dahili bellek mi olur ya.. bismillah ilk kurulan uygulamalarda yer yer diye ağlayacak telefon.. desire 512 bile yetmiyor bana app to sd v.s. bir ton kasıyorsunuz.
  • Sony Ericsson Xperia Neo kullanıyorum, sayfalarca uygulamam var, rootlu değil, hiç dahili hafıza sıkıntısı çekmedim daha. Kurmak istediğiniz uygulamaları boyutuna göre SD karta otomatik kuruyor zaten. Cracked uygulamaların bazılarını rootsuz kuramazsınız sadece o da çok nadir olmak üzere.
  • bende 180 mb dahili hafıza var ben napayım a2sd fln uğraşıyoruz boşuna :S
  • Hiçbir sıkıntım yok. OC yaptım gayet hızlı ve sorunsuz çalışıyor. Gerek yok böyle şeylere. Daha fazla para vermeye de gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

İPhone ile dalga geçenler, buna süper olmuş derseler tebrik edeceğim.

Bu telefon ondan daha iyi arkadaşım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 512 MB Ram yetmiyor!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

512 MB Ram yetmiyor!!!

nerede sıkıntı yasıyorsun video izlerkenmi? acabilirsen sevinirim.
    ayrıca arc s türkiyede hemen piyasaya girerse arc ın fiyatı düsecektir.
  • Satın almak istiyorum nerden bulabilirim?Tüm telefoncuları sıra ile dolaştım sadece ARC var ARC S yok :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Satın almak istiyorum nerden bulabilirim?Tüm telefoncuları sıra ile dolaştım sadece ARC var ARC S yok :S

vatan bilgisayardan alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Satın almak istiyorum nerden bulabilirim?Tüm telefoncuları sıra ile dolaştım sadece ARC var ARC S yok :S

Yurtdışı istersen pm at yardımcı olurum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.