Şimdi Ara

Sony Tablet S ön siparişe başladı, 16 Eylül'de ise sevkiyat başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
4.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Tablet S ön siparişe başladı, 16 Eylül'de ise sevkiyat başlıyor

Sony'nin tüketici elekroniği fuarı IFA 2011'de resmi tanıtımını gerçekleştirdiği ilk Android tableti Tablet S ön sipariş almaya başladı.

9.4 inç 1280 x 800 TFT LCD kapasitif dokunmatik ekran, 1GHz hızında NVIDIA Tegra 2 işlemci, 16GB/32GB kapasite, 3G veya WiFi opsiyonu, Android 3.1 işletim sistemi, Bluetooth, 3 eksenli ivmeölçer, jiroskop, ortam ışık sensörü, 5MP arka / 0.3MP ön kamera, 720p video kayıt / 1080p oynatma desteği, microUSB ve 5 saat kullanım süresi, PlayStation sertifikası ürünün açıklanan özellikleri arasında.

Tablet S Amazon ve Sony'nin kendi sitesinde 16GB modeli 499.99$, 32GB modeli 599.99$ olarak ön siparişe sunuldu. Sevkiyat tarihi ise 16 Eylül olarak belirtiliyor.

Kanada'lı Best Buy ve Future Shop ise yine aynı fiyattan ön siparişe başladı. Buradaki teslimat tarihi 23 Eylül olarak gözüküyor.

Ülkemizde de Sony'nin sayfasında tanıtımı yapılan Tabet S modelinin 16GB versiyonu perakendeciler tarafından 1.599TL olarak ön siparişe sunuldu. Ancak sevkiyat tarihi henüz belli değil.

IFA 2011'deki tanıtımda 16GB ve 32GB WiFi ile  32GB WiFi + 3G Tablet S modellerinin piyasaya sürüleceği açıklanmıştı. WiFi+3G versiyonunun ne zaman piyasaya çıkacağı hakkında kesin bir bilgi yok. 

• Çok pahalı...
  • idare eder fiyatı idare eder

yadahttp://www.youtube.com/watch?v=JHJMP-G8r38
  • 1600 tl bu ürün için biraz yüksek. ps sertifikası reklam amaçlı olmaktan ileriye gidemez.
  • sony kazıklamaya devam ediyor
  • Bence bu tür aletlere 1000 tlden fazla para verilmez. Ne zamanki laptopun yerine alacak seviyeye gelir o zamana belki.
  • bence sony tablet diğer tabletlerden cok daha kaliteli ayrıca playstation oyunlarını oynamakta cabası.
    Fiyat bence makul diğer tabletlere göre çok daha iyi.
    Ön sipariş almaya başlanmış ürün çok az gelicekmiş benim gibi sony tablet alıcaklar elinizi cabuk tutun.
    http://www.morfare.com/asp/product/5060/Sony-Tablet-S-SGP-T111TR-Tablet-Bilgisayar-On-Siparis-Bedeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GencFB -- 6 Eylül 2011; 12:22:04 >
  • pahalı
  • Bencede çok pahalı yani bu aletlerin maliyeti en fazla 100 lira dır hade kar 500 tl olsun 300 tl de marka kalite garanti v.b ye verelim 100 lirada nakliye illa kazık lıyacaklar 100 lira daha verelim 1100 tl eder azmi hayır ama göz göre göre de 1600 tl ben vermem çünkü aman amn bi özellikte yok kazıklıcak adam arıyolar sen yap 1000 lira yap faizsiz 24 ay taksit 50 tl den alalım ayda herkex kara geç sin ama nerdeeee ...
  • Bu özelliklerin yarısına İpat olsa kimsenin sesi çıkmaz kuzu kuzu methedip durursunuz,onlada kalmaz yemez içmez gider alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 6 Eylül 2011; 13:41:38 >
  • Bu tablet zaten geldiği zaman 1300'lere kadar düşecektir.Biraz daha bekler 1000 TL'den alırsınız.
  • türkiye de Herkez altın madeni sahibi olduğu için fiyatlar çok uygun zaten bizim satıcılarımız cidden satıcı ^^ 1e5 oran koyan tek tür insanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

Bu özelliklerin yarısına İpat olsa kimsenin sesi çıkmaz kuzu kuzu methedip durursunuz,onlada kalmaz yemez içmez gider alırsınız.

aynen ayrıca sony bu işte yenidir rayına oturtsun o zaman ipadi görürüz ne yapacak :)
  • Zaten Sony biraz geç kaldı ama sağlam girdi işin içine
    wi-fi + 3g lisini bekleyelim bakalım. Kasım gibi gelir herhalde. Yılbaşından sonra da alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorkemuse -- 13 Eylül 2011; 17:50:59 >
  • samsung galaxy tab 10.1 den daha iyi bence.
  • ben bi turlu isinamadim arka kapagina,
    oyle bombeli olmamis sanki.
  • hem tasarım kötü hemde donanım eksik? nerde teknolojiye yön veren eski sony?
  • Tasarımını ben bayağı sevdim. Cihazı biraz inceleme fırsatı buldum, fena değil gayet hoş ama bu fiyata bu donanımla olmaz gibi geliyor.
  • lütfen bu ürüne video yapabilir misiniz? Ben ebook ve pdf kitap okumak, flash player siteler açabilmek için istiyorum. Iphoneum maalesef bunların hiçbirisine yaptırtmıyor. Sadece uygulamalarla oda çok yavaş. Eşim hediye olarak almasaydı zaten telefonu geri götürürdüm ama apple Türkiye için değil bence. Altyapı olarak ve pazar olarak Amerika da gayet güzel kullanılırdı ama ülkemizde bizim işimize yarayacak ürünler gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.