Şimdi Ara

SÜPERONLİNE 8MB SINIRSIZ ADSL 24 AY BOYUNCA 29 TL!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
3
Favori
30.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeniden taahhutmu istediler peki yoksa taahhutsuz devam mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

Yeniden taahhutmu istediler peki yoksa taahhutsuz devam mi?
    Evet Taahhüt falan yok ses çıkartmıyorsun aynı şekilde devam ediyorsun.
  • tolg... kullanıcısına yanıt
    Taahhut olmamasi cok iyimis kasimda bitiyo benimde

• quote:

Orijinalden alıntı: darker

ayni fiyata uzattılar mı?

Aradım aynı fiyata devam edecek 34.90 dediler ama fatura bu ay sonuna gelecek, göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Aradım aynı fiyata devam edecek 34.90 dediler ama fatura bu ay sonuna gelecek, göreceğiz.

Hocam senden de istemedilermi taahhut?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Hocam senden de istemedilermi taahhut?

Taahhütsüz devam edecek sanırım istemediler. Sonraki ay göreceğiz artık hocam.
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    Oyle olursa harika olur

• Yeni musteri kabul ediliyor mu

• SvlyMmt S kullanıcısına yanıt
    1 ay öncesine kadar sayfasında hala duruyordu bir bak yine avcı tarifesi.
  • işyerinde 8mbye kadar limitsiz 49tl ödüyordum şimdi faturaya baktım eylülden itibaren 50gb kota koymuş fiyatı da 72 tl olacak diye not düşmüş, kota önemli değil ama bu fahiş fiyata bu hizmeti almam, 29tl lik bu kampanyayı oim de göremedim yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
  • Bireysel olarak bizi bu tarifeye geçirebilecek biri var mı acaba?
  • Arkadaslar benimde 18 haziranda taahhut bitti ama agustos faturasi hala 29,90 Sizde durum ne? Kurumsal abone de degilim. Ben vergi levhasi falan da vermedim.

• Arkadaslar benim taahudum de haziran ayinda bitmisti, 34.90 dan devam ediyordum (modemli tarife). Bugun Kurumsal Cagri merkezinden 850 222 1 222 musteri temsilcisi aradi onumuzdeki aydan itibaren tarifemin 54.90 TL olacagini eger iki sene taahut verirsem 39.90 TL den devam edebilcegimi soyledi. Bende dusunmek icin sure istedim. Bilgilerinize

soyle bir arastirdim da 10 TL daha verip hipernet okula donus kampanyasindan faydalanmak (24 mbit (75GB kota)) daha mantikli geldi. Tek dezavantaj hatti kapatip modem iade proseduru ile ugrasmak , bir sure internetsiz kalmak
  • kalitesi nasıl arkdaşlar ?
    TTNET iptal edip geçebilirim.. YALIN PAKET adı altında... benim sorunum madenler/çekmeköy civarında kalite ne durumda mağdur etmesin fiber vs gözüm yok AKK yüzünden 3MB olacaği çin hızda kalite sorunu olmasın yeter...
  • Merhabalar arkadaşlar. Konu eski olduğu için bir çok kişiyi ekledim. Benim taahhütüm 2014 Haziran'da bitti ve o tarihten beri 29.90 TL'den kullanmaya devam ediyordum. Az önce sabit telefonumu da Süperonline'a taşımak için aradım ve konu arasında bu tarifenin gelecek aydan itibaren 59.90 TL'ye çıkacağını ama eğer 24 ay taahhüt verirsem 34.90'dan kullanabileceğimi söylediler. Ben ise bir taahhüt vermedim, sonra bakarım dedim. Sizin bir bilginiz var mı, sizi aradılar mı?
  • hızı 16 mb'a yükseltseler 35tl'e kalmayı düşünürüm.

Fakat 8mb e 35tl vereceğime TTNET'in ( ttnet ten hiç hoşlanmsam da) okula dönüş kampanyasındaki 24mb lık tarifeye geçerim.
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    geçen ay bitti taahhütüm öyle birşeyden haberim yok ama öyle birşey olursa başka sağlayıcıya geçerim.
  • Bulunduğum yerde fiber altyapısı yok arkadaşlar. 35 lira dahi olsa sabit telefonu da süperonline'a aktarsam, ona da 14.30 vereceğim, toplamda 49.20 TL olacak ki süperonline'dan son derece memnunum. fiber olmayan daha mantıklı bir kampanya var mı acaba?
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    turknet 49.99'a 16mbite kadar var telefon içinde ayrıca 3000dk da konuşma hediyesi var cepler hariç.
  • Bu tarifeye Murat diye bir müşteri temsilcisi ile görüşüp, telefon ile abone olmuştuk. Kurumsal bir tarife ve bizlerde kurumsal müşteri gösterilerek kayıt edildik. Taahütüm bitti ve iptal ettirmek istiyorum. İlgili kişi firmanızın belgeleri v.s. ile beraber, şubelerden birisine gideceksiniz diyor. Durumu anlattım ve adınıza limited açılmış olabilir veya kurumsal gösterilmiş olabilirsiniz diyor. Çoğu kişi buradan aldığı telefon numarası ile, ilgili kişiyi arayarak kurumsal abone oldu. Bu durumda olupta, aboneliğini iptal ettiren oldumu. Bir sorun çıkıyormuş? Yoksa adımıza limitedmi açıyorlar?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.