Şimdi Ara

SÜPERONLİNE 8MB SINIRSIZ ADSL 24 AY BOYUNCA 29 TL!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
3
Favori
30.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR SÜPERONLİNE 8 MB'E KADAR LİMİTSİZ MODEMLİ İNTERNETİ 40 TL İLE VERİYOR
  • arkadaşlar ev telefonu kimiz üzerine ise sadece onun kimlik fotokopisi ile işlem yapılır yararlanmak isteyen bana pm atsın kendim süperonlinde çalışıyorum
  • arkadaşlar ben türkcell süperonline da çalışıyorum şuan 40 tl modemli sınırsız internet var kullanmak isteyen benimle irtibata geçebilir.
  • bu kampanyanın linki varmı ve ayrıntılarını öğrenebilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpkaya

bu kampanyanın linki varmı ve ayrıntılarını öğrenebilirmiyiz

http://www.superonline.net/kurumsal/urunler/genisbant/adsl/super-adsl-kampanyasi 30 Eylülde bitiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bright Eyes

quote:

Orijinalden alıntı: sarpkaya

bu kampanyanın linki varmı ve ayrıntılarını öğrenebilirmiyiz

http://www.superonline.net/kurumsal/urunler/genisbant/adsl/super-adsl-kampanyasi 30 Eylülde bitiyor

Hocam anlamadigim tahattutnamede 8mbit sinirsiz ve modemsiz icin aylik 29.90 tl yaziyor ama kampanyada 34.90 tl yaziyor aylik. 5 tl ne oluyor onu cozemedim

• NEDEN bir komşunuzla ortak olmuyorsunuz biz 20 komşu aynı bağlantıyı kullanıyoruz 2008den bu zamana kadar hiç donma bile olmuyor çünkü kimse downloada abanmıyor.. 115TL veriyoruz toplamda ..tabii Düz olması için binamızın altındaki esnafa (berber) 6TL veriyoruz mağlum modem elektrik yakıyor...
    NEDEN cidden her ay böyle FAHİŞ fiyatlar veriyorsunuz?
  • NEDEN bir komşunuzla ortak olmuyorsunuz biz 20 komşu aynı bağlantıyı kullanıyoruz 2008den bu zamana kadar hiç donma bile olmuyor çünkü kimse downloada abanmıyor.. 115TL veriyoruz toplamda ..tabii Düz olması için binamızın altındaki esnafa (berber) 6TL veriyoruz mağlum modem elektrik yakıyor...
    NEDEN cidden her ay böyle FAHİŞ fiyatlar veriyorsunuz?
  • ankara için yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isc

ankara için yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

bi arkadaş balgat cantel timde sadece kimlikle yapıldığını yazmıştı

• Az önce mh ile görüştüm. Bu kampanya kurumsal abonelerle ilgiliymiş yani bireysel abonelik almıyorlar. 24 ay taahhütlü sınırsız net fiyatı 39.90 sabit mi kalacak diye sordum? Değişebilir dedi
  • Müşteri hizmetlerini aradığımda ev için verebileceği en uygun sınırsız paket için 59.90 lira dedi.İlk 4 ay 19.90 mış

Uydunet hizmet veriyorsa görüşeceğim 30 tl (1mbit) işimi görür
  • süperonlıne firmasını ben güvenilir büyük bir firma olarak bilirdim fakat bir aydır basit bir ADSL hizmetini vermekten aciz oldugunuzu görmrkteyim daha kötüsü bana cevap verebilecek kapasitede bir çalışanınıza ulaşamadım defalarca aramama ragmen durumunuza bakıp size dönüş yapacagız deyipte dönmeyen yalancı lakayit personellerinizden artık gına geldi lütfen benim müracatımı iptal edin sizlere ve firmanıza benim hiçbir şekilde güvenim kalmadı
    lütfen uzak durun arkadaşlar yukarda superonlıne gönderdigim maili yapıştırdım kurtulanaca resmen sinir oldum hizmet vermekten acizler sonradan inşallah bir ödemeye maruz kalmam 1 ayda sisteme kayıt yapamayan acizlikte bir firma iptal işlemini kaç ayda yapar bilemiyorum lütfen uzak durun
  • Evet doğru bir haber hala var yalnız 29 tl değil 35 tl oldu artık.Ben 35 ödüyorum.Çevremde bir kaç kişi daha kullanmakta..Bir kısmı 29 tl ödüyor

Ama sanırım bitmiş tarihi...http://www.superonline.net/kurumsal/kampanyalar/super-adsl-kampanyasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolg... -- 23 Mayıs 2013; 1:17:54 >
  • yalın adsl ye şu fiyatı yapsalar ya birde
  • Saolsun burda bir arkadaşın danışmanlığında 2 senedir evde Superonline Kurumsal 8mbit sınırsız (AKK50gb) 30 TL ye kullanıyoruz. yakında taahhüt bitecek.
  • .: mds :. kullanıcısına yanıt
    bende kullanıyorum 1.5 senedir 2014 haziranda sözleşme bitecek. bitince kaç para olarak devam edeceğiz bilgisi olan varmı acava
  • Arkadaşlar benim 4 ay daha ttnet taahhütüm var ve eğer ben superonline geçersem faturayı karşılıyorlarmış doğru mu acaba bu olay?

• Taahütü biten arkadaşlara ne kadar fatura geliyor ?
  • 9 haziranda benimde bitiyor arayıp sorduğumda 50 tl civarı olcak dediler,bende şimdilik uydunete geçmeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.