alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid?
1315 Cevap71377 Görüntüleme33 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

204 Mesaj
5 Eylül 2011; 21:55:33 

debrid kullanan sayın forum üyeleri

alldebrid mi? real-debrid mi? hangisini tavsiye edersiniz ?

alternatif debrid tavsiyeleriniz var mı?

her iki soruyuda nedenleri ile anlatırsanız bu konudaki tüm kafası benim gibi karışıklar aydınlanacaktır.

emeği geçecek olan herkese teşekkürler şimdiden

< Bu konunun sahibi Aydindril iken kim o tarafına aktarılmıştır -- May 30 2014 11:26AM >

94 Mesaj
5 Eylül 2011; 22:40:35 

valla hocam 3 5 aydır alldebrid kullanıyorum birkaç kere uzattım uzattıkça extra gün veriyo mesela bir daha uzatırsam en az 1 ay daha ücretiz pre süresi eklenecek. diğerlerini denememdim ama bundan memnunum

634 Mesaj
5 Eylül 2011; 23:03:56 

alldebrid ucuz galiba diğerlerinden...

2238 Mesaj
7 Eylül 2011; 3:18:57 

İkisi de aynı fiyat ve ikisi de ekstra süre veriyor.İlk Alldebrid aldım bir aylık ama bu bitince diğerini deneyeceğim.

439 Mesaj
10 Eylül 2011; 20:53:43 

Şu anda iki sitede'de yoğun saldırı var.Bu yüzden siteler kapatıldı.Saldırı biter bitmez açılacak.Kendim 80 günlük pre aldım fakat daha 1 defa kulanabildim.Real-debrid sürekli saldırı altında ve açılmıyor keza all-debrid'de aynı.Bir dahaki sefere https://www.fast-debrid.com/ alacağım en azından saldırı almıyor.

Eğer alıcaksanız aylık alın benim gibi 80 günlük almayın paranıza yazık... :(

204 Mesaj
10 Eylül 2011; 21:36:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ertunc23

Şu anda iki sitede'de yoğun saldırı var.Bu yüzden siteler kapatıldı.Saldırı biter bitmez açılacak.Kendim 80 günlük pre aldım fakat daha 1 defa kulanabildim.Real-debrid sürekli saldırı altında ve açılmıyor keza all-debrid'de aynı.Bir dahaki sefere https://www.fast-debrid.com/ alacağım en azından saldırı almıyor.

Eğer alıcaksanız aylık alın benim gibi 80 günlük almayın paranıza yazık... :(

fast-debrid.com sitesinin saldırı almadığını nerden biliyorsunuz ?

2971 Mesaj
10 Eylül 2011; 22:43:53 

quote:

Orijinalden alıntı: kim o

En azından sitesi açılıyor şuan

http://real-debrid.fr Açılmıyor
http://www.alldebrid.fr Açılmıyor
https://www.fast-debrid.com Açılıyor

Trust Me I'm An Engineer
« Logitech Z-2300 | Creative SB Live 5.1 VX »
« HTC Droid DNA »

2238 Mesaj
11 Eylül 2011; 0:41:15 

Dün de böyleydi.

439 Mesaj
11 Eylül 2011; 1:24:45 

Aşırı derecede saldırı altında 2 sitede.Facebook'da tahmin yürütüyorlar büyük ihtimal fileserve savaş açtı :(

439 Mesaj
11 Eylül 2011; 1:26:38 

quote:

Orijinalden alıntı: kim o

Şu anda sitesi açılıyor Fakat yakında bu sitede patlar :( Gitti 70 günlük premium

2238 Mesaj
11 Eylül 2011; 1:43:52 

Benim el attığım yer çürüyor

İlk defa **** premium aldığımda **** sistemini değiştirdi ve artık millet ****'a upload yapmayı bıraktı.

Daha sonra Hotfile alayım dedim ve aldıktan sonra telif hakları nedeni ile hotfile tüm uploadları silmeye başladı.

Sonra Fileserve aldım, herkes ''sırada fileserve var'' dedi.İlk zamanlarda gerçekten bir çok link ölü idi ama sonradan biraz düzeldi.

Şimdi de Alldebrid aldım ama 2 gündür download yapamıyorum.

205 Mesaj
11 Eylül 2011; 4:57:21 

Real debrid bilmem ama alldebrid e iyi olmuş, beter olsunlar...

@kim o: Aklımda olanlar bunlar, bazıları test süresi veriyor ya da 1 günlük premium gibi;

inceleyin, deneyin kararı kendiniz verin...

quote:

http://www.leechpack.com/

quote:

http://rapidgen.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:DONANIMHABER:. -- 11 Eylül 2011; 5:02:48 >

.:DONANIMHABER:.

2238 Mesaj
11 Eylül 2011; 14:00:06 

Kim saldırıyor acaba ve nedeni ne, hala kapalı.

439 Mesaj
11 Eylül 2011; 15:11:25 

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Kim saldırıyor acaba ve nedeni ne, hala kapalı.

Büyük ihtimal Fileserve saldırıyor.Saldırının milyonlarca bilgisayar üzerinden yapılıdığını belirtiyorlar.Böyle bir saldırıda bırakın debrid sitesi hotmail bile zor dayanır.Hayırlısı olsun.

2238 Mesaj
11 Eylül 2011; 16:00:21 

quote:

Büyük ihtimal Fileserve saldırıyor.Saldırının milyonlarca bilgisayar üzerinden yapılıdığını belirtiyorlar.Böyle bir saldırıda bırakın debrid sitesi hotmail bile zor dayanır.Hayırlısı olsun.

Benim alldebrid almamı beklemişler demek ki...

1 Mesaj
11 Eylül 2011; 17:06:18 

yapan her kimse walla bizi üzüyor artık alldebrid gibi 2 günlük premium veren site war mı:):):):)

204 Mesaj
11 Eylül 2011; 18:55:37 

quote:

Orijinalden alıntı: .:DONANIMHABER:.

Real debrid bilmem ama alldebrid e iyi olmuş, beter olsunlar...

@kim o: Aklımda olanlar bunlar, bazıları test süresi veriyor ya da 1 günlük premium gibi;

inceleyin, deneyin kararı kendiniz verin...

Bu siteleri kullanan üyelerimizin memnuniyet derecesi nedir ? Tavsiyeniz hangisidir ?

1168 Mesaj
11 Eylül 2011; 23:22:53 

alldebrid kapandı 2 gündür böyle 90 günüm vardı daha :(

2238 Mesaj
11 Eylül 2011; 23:31:46 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 10 Eylül 2011; 23:41:42 >

191 Mesaj
12 Eylül 2011; 15:02:59 

Arkadaşlar site şu an açılıyor problem sanırım giderilmiş,

Real debrid'in Facebook sayfasında kapalı iken kaybettiğimiz premium günleri ne olacak tarzı bişi sormak istedim verdiği cevap çok ilginç satıcı zihniyeti.... Yorumm Sizlerin...

0

Ekteki dosya (1)

386 Mesaj
12 Eylül 2011; 17:39:48 

http://www.alldebrid.org/ şuanda kapalı,böyle sorunlar gayet normal(saldırmasalar şaşardım)çünkü bana göre Albedrid süper bir site .5 aydır kullanıyordum,gayette memnun kaldım.Debrid sitelerinin arasındada en iyisi,çünkü alldebrid hariç bütün debrid siteleri kapalı kutu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirden -- 12 Eylül 2011; 17:46:18 >

Ne mutu türküm diyene

2238 Mesaj
12 Eylül 2011; 17:46:33 

quote:

Orijinalden alıntı: serkanbabax

Arkadaşlar site şu an açılıyor problem sanırım giderilmiş,

Real debrid'in Facebook sayfasında kapalı iken kaybettiğimiz premium günleri ne olacak tarzı bişi sormak istedim verdiği cevap çok ilginç satıcı zihniyeti.... Yorumm Sizlerin...

0

Satıcı da haklı aslında, bize kaybettiğimiz günleri vermelerine gerek yok.Zaten 30 gün 4 Euro ve biz 65 tane sitenin üyeliğine sahip oluyoruz.Adamları da düşünmek lazım.

quote:

Orijinalden alıntı: izmirden

http://www.alldebrid.org/ şuanda kapalı,böyle sorunlar gayet normal(saldırmasalar şaşardım)çünkü bana göre Albedrid süper bir site .5 aydır kullanıyordum,gayette memnun kaldım.Debrid sitelerinin arasındada en iyisi,çünkü alldebrid hariç bütün debrid siteleri kapalı kutu.

Açık bende, dün geceden beri girebiliyorum.

Yukarda verdiğim iki alldebrid adres uzantısı da açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capt. Awesome -- 11 Eylül 2011; 17:48:32 >

177 Mesaj
12 Eylül 2011; 20:36:57 

Arkadaşlar dealmiydi öyle bi debrid vardı başı d ile başlayan fazla site desteği yoktu fakat ucuzdu o siteyi unutdum linkini hatırlayan varsa versin veya ucuz sağlam debrid adresleri alldebrid çok gidiyo onun yerine bunu kullanıcam yedek adres olarak.

1614 Mesaj
12 Eylül 2011; 23:00:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Açık bende, dün geceden beri girebiliyorum.

Yukarda verdiğim iki alldebrid adres uzantısı da açık.

ya iyide bundan sonra hep böyle olacaksa o verilen 4 euro da havaya atılmış paradan başka birşey değil son üç gündür hiç kullanılmıyor real-debrid...

2238 Mesaj
13 Eylül 2011; 0:34:03 

quote:

Orijinalden alıntı: skynet

ya iyide bundan sonra hep böyle olacaksa o verilen 4 euro da havaya atılmış paradan başka birşey değil son üç gündür hiç kullanılmıyor real-debrid...

Haklısınız.

2238 Mesaj
14 Eylül 2011; 23:53:34 

Alldebrid bana 3-4 gün artı süre vermiş bu saldırılar yüzünden, gerek yoktu ama teşekkür ederim.

1412 Mesaj
15 Eylül 2011; 11:52:08 

fast-debrid suan en ucuz.diger debridler gibi extra gun icin 4 ay uyelik almaniza gerek yok.1 aylik uyelikten itibaren aninda extra gunu veriyor ve suana kadar saldirildigini da gormedim.

439 Mesaj
15 Eylül 2011; 12:49:02 

Real-debrid yine ulaşılamıyor.Yine saldırı var herhalde :(

191 Mesaj
15 Eylül 2011; 16:25:28 

quote:

Real-debrid yine ulaşılamıyor.Yine saldırı var herhalde :(

Şu an ulaşılabiliyor, saldırı değilmiş yaşanan bir problemden dolayı olmuş fakat düzeltmişler bu tür olaylar hayli halamet değil...sistem çok güzel umarım bişey olmaz

205 Mesaj
15 Eylül 2011; 16:39:58 

quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibulten

fast-debrid suan en ucuz.diger debridler gibi extra gun icin 4 ay uyelik almaniza gerek yok.1 aylik uyelikten itibaren aninda extra gunu veriyor ve suana kadar saldirildigini da gormedim.

alldebrid 4 ay da değil, aylık üyeliğe 15 puan veriyor, 150 puanınız olduğunda 1 aylık premim hak ediyorsunuz, yani aylık hesap alıyorsanız 10 ay

.:DONANIMHABER:.

2134 Mesaj
15 Eylül 2011; 19:48:53 

Alldevrid harici deneme veren var mı?

Ben rapidgen kullanıyorum ama rapid-share, fileserve, **** çalışmıyor. Sıkıntı olmaya başladı.

Alldebrid güzel gibi. Birkaç linki sorunsuz indirdi. Büyük sitelerin linklerini test edeceğim.

439 Mesaj
15 Eylül 2011; 20:28:23 

Şu anda Realdebrid ve Alldebrid'de fileserver çalışmıyor.bu 2 site 2009 yılından beri hizmet veriyormuş.Umarım bundan sonrada sorun olmaz.

122 Mesaj
27 Eylül 2011; 20:19:34 

arkadaşlar acil yazın alldebrid de durum ne alıcam da şimdi ondan mı alsam başka mı alsam? ve önerdiklerinizde jdownloader eklentisi var mı?

2134 Mesaj
27 Eylül 2011; 23:05:16 

quote:

Orijinalden alıntı: rock_zebani

arkadaşlar acil yazın alldebrid de durum ne alıcam da şimdi ondan mı alsam başka mı alsam? ve önerdiklerinizde jdownloader eklentisi var mı?

Yeni kayıt olursanız 2 günlü deneme veriyor. Jdownloader eklentisi var. Nasıl yapılacağı sitesinde yazıyordu.

Üyelik girişi yapınca çalışmayanlar kırmızı ile görülüyor ama bazen yeşil olanlarda da problem çıkabiliyor. Deneme şansınız varsa en iyisini görürsünüz.

36 Mesaj
10 Ekim 2011; 15:58:28 

bir de DebriDns var bu site diğerlerinden biraz farklı premium üyelik alırsanız diğerleri gibi oluyor ve gayet başarılı ama premium almasanız da her gün 2 gb veri indirebiliyorsunuz bedava olarak mail adresi cookie falan uğraşmadan. Ama dns ayarlarınızı onların istediği gibi yapmanız gerekiyor, sitelerinde yazıyor zaten. http://debridns.com/en/

204 Mesaj
10 Ekim 2011; 21:13:01 

quote:

Orijinalden alıntı: wadowada

bir de DebriDns var bu site diğerlerinden biraz farklı premium üyelik alırsanız diğerleri gibi oluyor ve gayet başarılı ama premium almasanız da her gün 2 gb veri indirebiliyorsunuz bedava olarak mail adresi cookie falan uğraşmadan. Ama dns ayarlarınızı onların istediği gibi yapmanız gerekiyor, sitelerinde yazıyor zaten. http://debridns.com/en/

nasıl çalışıyor ?
üye oldum dns ayarlarını yaptım

ama ilgili sitelerden indirme yapamadım
siz nasıl kullanıyorsunuz anlatırmısınız bizlere

2134 Mesaj
11 Ekim 2011; 2:26:13 

Debridns'yi ben de gördüm, üye oldum ama sadece Mega upload var diye düşünüp DNS ayarı bile yapmadım. Kaç site var toplamda?

Düzenleme: Şimdi yaptım ve Mega Upload sorunsuz oldu. Benim yaptığım şu şekildeydi. Mega upload indirme sayfası açık. Diğer sekmeden debride giriş yaptım. 15 saniyedan az fazla bekleyip taaryıcıyı kapayıp açtım ve oldu. Diğer siteler için de var mı acaba?

Düzenleme 2: Rapid-share de çalışıyor. Direk premium gibi indirmek istiyor linki.

Büyük siteleri test ettim: rs, mu, wu, fs, fso, hf kabul ediyor. Tam listeyi merak ediyorum. İndirme hızı çok iyi. Kota sınırsızsa fiyatı da çok iyi. Desteklenen siteler bunlarmış. http://www.debridns.com/en/services sayfasında "Traffic Services" manüsünde.

Uyarı: DNS değiştirdiğimizden dolayı önemli sitelerdeki önemli işlerinizi yaparken bir kere daha düşünün.

Siteyi hatırlatan arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihattr -- 11 Ekim 2011; 3:23:18 >

31 Mesaj
12 Ekim 2011; 12:23:34 

Bunun da yakında sonu gelir. Bedava her gün 2gb. İnşallah uzun sürer.

36 Mesaj
12 Ekim 2011; 16:51:05 

"Birincil DNS: 85.17.255.198, İkincil DNS: 46.19.33.120" olacak şekilde ayarlıyorsunuz. Günlük 2 GB bittiğinde başka bir üyelikle devam edebiliyorsunuz sanırım sitedeki tabloda Free kullanımda dahi IP başına pc kullanımını Unlimited olarak göstermiş, öyle değilse bile bilinen yöntemlerle indirmeye devam edebilirsiniz.
Siteler ise Rapid-share, Mega-upload, Hotfile, Megavideo, Fileserve, Filesonic ve Wupload ile sınırlı... (site kendini bu paylaşımda sitelerinde premium üyelik olarak gösteriyor siz mesela **** e bağlanıyorsunuz orada sanki "debridns" isimli bir üyelikle giriş yapmış gibi karşılanıyorsunuz)
Ama dnsnizi değiştirdiğinizde bazı sitelere giremeyebiliyorsunuz aksaklıklar oluşabiliyor bunu da söyleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wadowada -- 12 Ekim 2011; 16:53:36 >

102 Mesaj
16 Ekim 2011; 4:41:46 

linki açın adres ,satırından otomatik iniyor

2134 Mesaj
16 Ekim 2011; 6:28:22 

Acaba sadece desteklenen 6 site için Debridns DNS numaralarını kullanmak mümkün mü? Öbür türlü her site için onların DNS'lerini kullanmak risktir ve rahatsızlık verir.

102 Mesaj
16 Ekim 2011; 12:18:06 

zannetmem tek dns kullanabilrsin araştırmak lazım.Risk derken bilinmeyen bir dns olduğu için mi.Ona bakarsak diğer dnslerde ne kadar güvenli tartışılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyeko -- 16 Ekim 2011; 12:20:05 >

2134 Mesaj
17 Ekim 2011; 1:43:10 

quote:

Orijinalden alıntı: spyeko

zannetmem tek dns kullanabilrsin araştırmak lazım.Risk derken bilinmeyen bir dns olduğu için mi.Ona bakarsak diğer dnslerde ne kadar güvenli tartışılır

Tabi hepsinde risk var ama çok kullanılanlarda farklı sayfalara yönlendirme yapılarak phishing tarzı hesap çalınma ihtimali %0 gibidir.

Aşağıdaki konuda NetSetMan programını beğendim. En azından tek tıkla DNS değiştiriliyor. İndirme yapacağım zaman Debridns'ye geçiyorum. İNdirme başladıktan hemen sonra eski haline geçiyorum. Şimdilik bu da güzel.

http://forum.donanimhaber.com/m_35717612/tm.htm

856 Mesaj
17 Ekim 2011; 9:59:47 

debridmax kullaniyorum kac aydir herkesede oneririm alldebridden gectim buna aylar once daha ucuz diye alldebriddeki hicbi sorunu yasamadim arti daha ucuz browser eklentiside var idmanlada cok partli dosyalari vs rahat indirebilirsiniz

2134 Mesaj
17 Ekim 2011; 16:53:41 

quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

debridmax kullaniyorum kac aydir herkesede oneririm alldebridden gectim buna aylar once daha ucuz diye alldebriddeki hicbi sorunu yasamadim arti daha ucuz browser eklentiside var idmanlada cok partli dosyalari vs rahat indirebilirsiniz

İndirme hızı nasıl hocam? Hız iyi mi? Bağlantı kesilmesi oluyor mu? Şu an yeşil gösterilen bütün siteler gerçekten sorunsuz çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

856 Mesaj
17 Ekim 2011; 17:01:49 

servislerin hicbirinde sorun yok yalniz sunu belirtiyim bazilarinda sinirli indirme yapiyor
Uploaded.to dl max: 0/10
Depositfiles dl max: 0/5
Uploading dl max: 0/15
Oron dl max: 0/2
Filefactory dl max: 0/15
4shared dl max: 0/15
geri kalan servisler fileserve wupload filesonic vs. sınırsız

8mb baglantı hizim 800den asagi indirmedim simdiye kadar cogunlukla 850-900üde görüyo 3 gün kalmıs uyeligin bitmesine benimde tekrar alcam ondan sonraki ay bedava uyelik 5 ayda 1 bedava premium veriyo. alldebridede 2 ay uye oldum ama iyki bunu bulmusum diyorum kac aydir hem ucuz hem sorunsuz

2134 Mesaj
17 Ekim 2011; 17:49:46 

quote:

servislerin hicbirinde sorun yok yalniz sunu belirtiyim bazilarinda sinirli indirme yapiyor
Uploaded.to dl max: 0/10
Depositfiles dl max: 0/5
Uploading dl max: 0/15
Oron dl max: 0/2
Filefactory dl max: 0/15
4shared dl max: 0/15
geri kalan servisler fileserve wupload filesonic vs. sınırsız

8mb baglantı hizim 800den asagi indirmedim simdiye kadar cogunlukla 850-900üde görüyo 3 gün kalmıs uyeligin bitmesine benimde tekrar alcam ondan sonraki ay bedava uyelik 5 ayda 1 bedava premium veriyo. alldebridede 2 ay uye oldum ama iyki bunu bulmusum diyorum kac aydir hem ucuz hem sorunsuz

Teşekkürler. Ben de buna geçebilirim alldebrid bittikten sonra. En azından büyük sitelerin hepsi bayağıdır sorunsuzsa güzel. Ben 2 MB/s ile indirdiğimden inşallah hız sorunu yaşamam. Bir an önce deneyesim var aslında.

856 Mesaj
17 Ekim 2011; 18:55:50 

benim id pass verim bak dicem ama arkadasa vermistim acamadi sonra ben baska pcden denedim dedim serefsizin biri girdi pcye sifreyi degistirdi heralde sonra geldim eve baktim ayni sifreyle giriyo :D ip block dalgametresi koymuslar guzel bise aslinda

2134 Mesaj
17 Ekim 2011; 19:18:30 

quote:

benim id pass verim bak dicem ama arkadasa vermistim acamadi sonra ben baska pcden denedim dedim serefsizin biri girdi pcye sifreyi degistirdi heralde sonra geldim eve baktim ayni sifreyle giriyo :D ip block dalgametresi koymuslar guzel bise aslinda

Bir bakabilsem iyi olur aslında. Sonra hayal kırıklığı yaşamayayım.

Çıkış yapmadan başka pc'den açınca blok yapmışlardır. Sadece üye olunca uploading.com için 2 link hakkı veriyorlar. Diğerlerini deneme şansı yok.

31 Mesaj
21 Ekim 2011; 7:50:56 

quote:

Evet debridmax ucuz 30 gün 2,50 euro (Alldebrid-de 3,99 euro, real-debrid-de 4 euro, fast-debrid-de takriben 3,30 euro). Ama, mesela Letitbit, Vip-file gibi siteler yok. Ben bunlardan indirmeler fazla yapiyorum. Şu anda ben real-debrid kullanıyorum. Fileserve-den indirmelerde fazla problem yaşanıyor. Öbürlerinde fena değil. Az önce bakdım Depositfiles çalışmıyor.

856 Mesaj
25 Ekim 2011; 12:14:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Samednr

Evet debridmax ucuz 30 gün 2,50 euro (Alldebrid-de 3,99 euro, real-debrid-de 4 euro, fast-debrid-de takriben 3,30 euro). Ama, mesela Letitbit, Vip-file gibi siteler yok. Ben bunlardan indirmeler fazla yapiyorum. Şu anda ben real-debrid kullanıyorum. Fileserve-den indirmelerde fazla problem yaşanıyor. Öbürlerinde fena değil. Az önce bakdım Depositfiles çalışmıyor.

letitbit eklenmis bugun debridmaxta

31 Mesaj
25 Ekim 2011; 15:02:46 

quote:

letitbit eklenmis bugun debridmaxta

Evet dogru diyorsun. Bu güzel oldu. Real-debrid bitdikden sonra galiba debridmax-a geçeceyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samednr -- 25 Ekim 2011; 15:04:50 >

109 Mesaj
30 Ekim 2011; 16:51:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Samednr

Evet dogru diyorsun. Bu güzel oldu. Real-debrid bitdikden sonra galiba debridmax-a geçeceyim.

debridmax ın sanırım jdownloader yada başka bir eklentisi yok merakım mesela 130 partlık bir download listesini nasil indiriyorsunuz?

31 Mesaj
31 Ekim 2011; 10:38:04 

Debridns galiba şu an calışmıyor.

3812 Mesaj
31 Ekim 2011; 12:29:55 

Alldebrid iyidir ben kullanıyordum. Şu aralar pek download yapmadığım için bıraktım