Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
168.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Real debrid karşılaştırma sayfasında ul.to'nun 28.10.2012 saat: 12:00'da çözüleceğini söylemiş, ayrıca alldebrid'in uploaded servisini çalışır halde gösterirken; alldebrid karşılaştırma sayfasında uploaded için her iki debrid sitesinde çalışmıyor gibi göstermiş.

İlginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

Real debrid karşılaştırma sayfasında ul.to'nun 28.10.2012 saat: 12:00'da çözüleceğini söylemiş, ayrıca alldebrid'in uploaded servisini çalışır halde gösterirken; alldebrid karşılaştırma sayfasında uploaded için her iki debrid sitesinde çalışmıyor gibi göstermiş.

İlginç

Şimdi 2 sitenin karşılaştırma bölümünde de uploaded.to çalışmıyor gözüküyor. Simple-debrid de ise düzelmiş gözüküyor. Turbobit, Extabit ve Glumbouploads dışındakilerde sorun yok gibi duruyor ana sayfada.

@nevrans
    Uploaded.to düzeldi mi gerçekten?

• sevgili kardesim tavsiye ettigin site guzel fakat malesef bende sans yok eve gidince denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 26 Ekim 2012; 18:56:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

sevgili kardesim tavsiye ettigin site guzel fakat malesef bende sans yok eve gidince denerim.

Hocam valla bana da arkadaş tavsiye etmişti ben kullanmadım ne yazık ki. Eğer çoğu site stabil çalışıyorsa alldebridde daha 116 günüm olmasına rağmen almayı düşünüyorum. Üyeliği nasıl satın aldınız? Paypal geçerli mi?
  • extabıt ve Glumbouploads turbobıt dişinda hepsi çalışıyor sevgılı kardesım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 26 Ekim 2012; 23:22:20 >
  • quote:

extabıt ve Glumbouploads turbobıt dişinda hepsi çalışıyor sevgılı kardesım.

Bilgilendirme için sağol. Demek ki ana sayfada yazan bilgiler doğru alldebride göre. Alldebrid'de uploaded.to bir kaç güne kadar düzelmezse buradan alayım bende en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 27 Ekim 2012; 1:11:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Sımply debrıd arkadasın tavsıyesıyle denıyorum bugun extabıt uploaded bıtshare gitti ve gelmedi hala.

Sen de çok şanssızmışsın. Dün baktığımda sitede 3'ü de çalışıyor gözüküyordu. Bugün ise dediğin gibi bunların yanında bir de Glumbouploads çalışmıyor gözüküyor. En azından adamlar Alldebrid'in ana sayfasındaki gibi yalan bilgi yazmıyor. Alldebrid'in compare kısmına bakmazsanız sanki 4-5 site hariç hepsi çalışıyor gözüküyor ama yalan tabii ki. Gerçekte yaklaşık yarısı çalışmıyor.

En doğru bilgiyi veren alldebrid. Anında güncelliyorlar. Uploaded, letitbit, vip-file çöktü ve hemen kırmızı yaptılar durumlarını. Alldebrid'in yarı servisi felç ve compare kısmında gözüküyor.

Sanırım siz "129 servis çalışıyor durumda" kısmından bu sonuca vardınız.http://www.alldebrid.org/compare/ adreste kesin sonuçlar gözükmekte.

edit: ben bu mesajı yazarken ul.to açılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokě -- 28 Ekim 2012; 23:31:59 >

• Yırtık dondan fırlar gibi olacak ama nedir bu alldebrid,halfdebrid falan ?
    Yorumları okudum biraz,sadece bu siteden premium üye olup bütün upload sitelerine premium yolumu açılmış oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

quote:

quote:

Sımply debrıd arkadasın tavsıyesıyle denıyorum bugun extabıt uploaded bıtshare gitti ve gelmedi hala.

Sen de çok şanssızmışsın. Dün baktığımda sitede 3'ü de çalışıyor gözüküyordu. Bugün ise dediğin gibi bunların yanında bir de Glumbouploads çalışmıyor gözüküyor. En azından adamlar Alldebrid'in ana sayfasındaki gibi yalan bilgi yazmıyor. Alldebrid'in compare kısmına bakmazsanız sanki 4-5 site hariç hepsi çalışıyor gözüküyor ama yalan tabii ki. Gerçekte yaklaşık yarısı çalışmıyor.

En doğru bilgiyi veren alldebrid. Anında güncelliyorlar. Uploaded, letitbit, vip-file çöktü ve hemen kırmızı yaptılar durumlarını. Alldebrid'in yarı servisi felç ve compare kısmında gözüküyor.

Sanırım siz "129 servis çalışıyor durumda" kısmından bu sonuca vardınız.http://www.alldebrid.org/compare/ adreste kesin sonuçlar gözükmekte.

Farkındaysan compare kısmına bakmazsanız yazmışım yani onu biliyorum ama sonuçta bilmeyen birisi ana sayfadan bakıp üyelik alırsa çok pişman olur. Compare'de güncellenmesine güncelleniyor ama ana sayfada da belirtmesi lazım bazı siteler. Özellikle 2-3 günden fazla zamandır bozuk olan siteler bile ana sayfada çalışıyor gözüküyor. Ayrıca comparede düzgün yazıp da bazen çalışmayan siteler de olabiliyor. Özellikle Share-Online.biz ve bazen megashares.

@Loading..

Evet onun gibi bişey ama çok stabil değil. Alldebrid 129 upload sitesi desteklediğini iddaa ediyor ama çoğu zaman yarısı çalışmıyor ne yazık ki. Yine de aylık 4 dolara değer ama arada deli olabilirsin özellikle arayıp da bulduğun dosya sadece tek bir barındırıcıda varsa ve o an site çalışmıyorsa...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

quote:

quote:

Farkındaysan compare kısmına bakmazsanız yazmışım yani onu biliyorum ama sonuçta bilmeyen birisi ana sayfadan bakıp üyelik alırsa çok pişman olur. Compare'de güncellenmesine güncelleniyor ama ana sayfada da belirtmesi lazım bazı siteler. Özellikle 2-3 günden fazla zamandır bozuk olan siteler bile ana sayfada çalışıyor gözüküyor. Ayrıca comparede düzgün yazıp da bazen çalışmayan siteler de olabiliyor. Özellikle Share-Online.biz ve bazen megashares.

@Loading..

Evet onun gibi bişey ama çok stabil değil. Alldebrid 129 upload sitesi desteklediğini iddaa ediyor ama çoğu zaman yarısı çalışmıyor ne yazık ki. Yine de aylık 4 dolara değer ama arada deli olabilirsin özellikle arayıp da bulduğun dosya sadece tek bir barındırıcıda varsa ve o an site çalışmıyorsa...

Onu görmemişim. Alldebrid dediğin gibi servisler kısmında bir sürü servis gösteriyor ve çoğu yanlış. Ana sayfasında compare kısmının linkini bile vermiyor. Ama real-debrid veya başka bir debrid sitesinden daha çabuk güncelliyor kendisini. Hat hızı ile indirme yapılabilen tek yer belki de.

• Alldebrid şu sıralar,letitbit ve uploaded kırmızı yani premium çevirmiyor haberiniz olsun alldebrid alacaklara...
  • 10gündür alldebrid den bişey indiremiyorum,turbobit şu an açık ama inmiyor,linklerimi başlat diyorum link oluyor fakat tıkladıgımda ise bu bağlantı kullanılamıyor diyor.ayrıca linki kontrol de ettim ama link de sağlam,,,
    bilgisi olan arkadşlar varsa lütfen yardımcı olun,teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi martinof -- 29 Ekim 2012; 20:52:53 >
  • Alldebrid şuan bende **** ve netload linklerinde son hızda kullanıyorum. Bazen 1fichier.com'ı tam hız indiriyorum ama genelde 10kpbs. Turbobit, letitbit, rapidgator, depositfiles, uploaded şuan için indiremediklerim. Rs ve netload aktif çalışıyor bunların dışında site 0.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

Alldebrid şuan bende **** ve netload linklerinde son hızda kullanıyorum. Bazen 1fichier.com'ı tam hız indiriyorum ama genelde 10kpbs. Turbobit, letitbit, rapidgator, depositfiles, uploaded şuan için indiremediklerim. Rs ve netload aktif çalışıyor bunların dışında site 0.

zaten alldebrid'de deposit ve rapidgator yok. ul.to şu anlık gitmiştir ama ben 1-2 saat önce ul.to'dan indirme yaptım. Düzelir herhalde yakın zamana. Keşke alldebrid rapidgator la deposit'i de koysa da real'e fark atsa
  • Uploaded.to şu an düzelmiş gözüküyor. Umarım tekrar bozulmaz.
  • arkadaşlar şimdi ne tavsiye ediyorsunuz ne alalım?

not: 2leech aldım 2 günlük ama bazı nedenlerden dolayı denemeye fırsatım olmadı. Arkadaşa denemesi için vermiştim bugün sonucu alır yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

Alldebrid şuan bende **** ve netload linklerinde son hızda kullanıyorum. Bazen 1fichier.com'ı tam hız indiriyorum ama genelde 10kpbs. Turbobit, letitbit, rapidgator, depositfiles, uploaded şuan için indiremediklerim. Rs ve netload aktif çalışıyor bunların dışında site 0.

zaten alldebrid'de deposit ve rapidgator yok. ul.to şu anlık gitmiştir ama ben 1-2 saat önce ul.to'dan indirme yaptım. Düzelir herhalde yakın zamana. Keşke alldebrid rapidgator la deposit'i de koysa da real'e fark atsa

uploaded.to gelmiş gece 600 ile çekiyordum şimdi 200 lerde
  • quote:

uploaded.to gelmiş gece 600 ile çekiyordum şimdi 200 lerde

ul.to an itibariyle kontrolümde real debrid karşılaştırma sayfasında her 2 hostta da çalışır gözüküyor. Anlık sıkıntılar olabileceğinden hız düşürme yoluna gitmiş olabilirler. Çünkü real debrid yaklaşık 1 sene önce ul.to bozulduğunda IDM'den 2'ye bölerek bağlanıyordu ve 300 KB/sn. limit koyuyordu. Alldebrid de geçici çözüm olarak, hesaplarının hızlıca banlanmaması için hız düşüklüğüne gitmiş olabilir.
  • Arkadaslar alldebrib biraz once kontrol ettim rapidgator eklenmis ve calisiyor hepimize hayirli olsun
  • real debrid kullanıyorduk 5-6 aydır ancak son bi kaç aydır doğru düzgün hiçbir siteden indirme yapmıyor. en azından denemek için, 1-2 gün premium siteler var mı bildiğiniz?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.