Şimdi Ara

alldebrid mi? real-debrid mi? yada hangi debrid? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
45
Favori
167.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RealDebridi de AllDebrid'i de kullandım. Şuanda da alldebrid kullanıyorum. Realdebrid sürekli sorun çıkarıyor diğer arkadaşların da dediği gibi. AllDebrid'de fazla sorunla karşılaşmıyorum, karşılaşsam da 5 dk sonra bakıyorum düzeltmiş oluyorlar. 3 aylık alldebrid aldım fakat geçen ay hızım düştüğü için bu ay hiç bişey indiremiyorum 1 mbps hızla hiçbir şey olmuyor TTNET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcalisan -- 7 Nisan 2012; 21:12:30 >
  • fast-debrid denemek isteyen varsa 5 gunluk premium verebilirim. ben kullanmıyorum.su an real-debrid kullanıyorum

site:www.fast-debrid.com
    k.adı : kaanando
    şifre: 123456
  • Realdebrid
  • Filefactory destekleyen, linklerini sorunsuz indiren debrid hangisidir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 16 Nisan 2012; 16:43:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

Filefactory destekleyen, linklerini sorunsuz indiren debrid hangisidir :)

Ben şu an real debrid kullanıyorum. Real debrid, filefactory'i sorunsuz bir şekilde çeviriyor ve çatır çatır indiriyorum
  • Real-debrid'de uploaded.to, turbobit.net, letitbit.net duurmları nasıl şu an?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Real-debrid'de uploaded.to, turbobit.net, letitbit.net duurmları nasıl şu an?

ul.to uzun zamandır çalışmıyor, turbobit bu aralar bozuk o da çalışmıyor. letitbit gayeti iyi çalışıyor sadece kotası var. Detaylı ve anlık karşılaştırmalar için:https://real-debrid.com/compare
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

ul.to uzun zamandır çalışmıyor, turbobit bu aralar bozuk o da çalışmıyor. letitbit gayeti iyi çalışıyor sadece kotası var. Detaylı ve anlık karşılaştırmalar için:https://real-debrid.com/compare

Aradığım şey tam olarak buydu. Teşekkür ederim. Ul.to olsa yine yeterliydi ama şimdilik kararsız kaldım.
  • quote:

quote:

quote:

Aradığım şey tam olarak buydu. Teşekkür ederim. Ul.to olsa yine yeterliydi ama şimdilik kararsız kaldım.

bi kere daha böyle ul.to uzun süre sorun olmuştu. Real debrid düzelttikten sonra alldebrid, ul.to'yu düzeltmişti. alldebrid her zaman yeniliklerde içeriklerde realdebrid'in 1 adım gerisinde kalıyor.

Realdebrid'in de müşterisi çok olduğundan hostları daha çabuk bozuluyor
  • alldebrid'de turbobit, uploaded.to, filesmonster ..vb 1-2 site daha hep sorunlu yada hiç desteklenmiyor ..ancak genel olarak alldebrid daha ağır basıyor diyebilirim ozellikle r*pidshare ve gigapeta sınırı olmaması benim için gerek şart. Keşke dedicated , vps ..vb Üzerinden de indirebiliseydik dosyaları ancak malesef alldebrid direk engellemekte bu tip indirmeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 22 Nisan 2012; 15:47:16 >
  • bu arada real debrid asfile, freakshare'ye de kota getirmiş. Real debrid artık gözümde iyice düştü. Bir daha almak istersem alldebridden alacağım zaten. Bu ne ya
  • realdebrid'in tek iyi yanı zannedersem 100 gb remote'a izin vermesi keske alldebrid'de de böle olsa.Peki realdebrid'i dedicated yada vps üzerinden kullanıp deneyen oldu mu yani bir sınır koyuyor mu yada indirmenize izin veriyor mu dosyaları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

realdebrid'in tek iyi yanı zannedersem 100 gb remote'a izin vermesi keske alldebrid'de de böle olsa.Peki realdebrid'i dedicated yada vps üzerinden kullanıp deneyen oldu mu yani bir sınır koyuyor mu yada indirmenize izin veriyor mu dosyaları ?

real debrid remote upload'ı 5 GB. kota bitti mi de hesap yenilenene kadar düzelmiyor. Eskidenmiş 100 GB remote. Ayrıca real debrid VPS üzerinde kullanan hesapları direkt banlıyor.
  • hmm bunu ogrendigim iyi oldu dostum sağol ..aklımda kalmıstı 100 gb olayı kaldırmışlar demekki .
  • aslında debridler de sorun değil artık sorun çalışan link bulmakta linkler artık eskidi internet bildiğiniz link çöplüğü oldu yeni şeyler gene bulunuyor ama eski şeyleri ararken gına geliyor sonra bide adil kullanım belası çıkarttılar 1 mbitle 1 hafta da arada başka şeyleri fln indirilem derken 33 partlık 400 mb şeyin 6 tanesi inmiş açık bıraksam 2-3 gün pcyi elekrik parasıyla orjinalini alırım zaten alldebridsizde olmuyor ulan gene küfürler TTNETe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aminoasit -- 26 Nisan 2012; 18:37:15 >
  • real-debrid in torrent dönüştürücüsünü kullanabilen varmı? yada torrent linkini http ye nasıl çevirebilirim acaba ? seedbox alsam yapabilirmiyim yeditepe internetimizden giriyorum torrent portları kapalı sanırım çekemiyorum.
  • linklere arka arkaya tıklayınca

quote:

You have reached the limit of connexion

Can't connect to API, please contact administrator and write this message.

gibi hata veriyor. alldebrid linklerini jdownloader ile indirme imkanı yok mu??
  • quote:

linklere arka arkaya tıklayınca

quote:

dosyayı sağ klik => resetle yapıp tekrar denediniz mi?
  • quote:

quote:

quote:

alldebrid indirme yöneticisi sayfasında linkleri yapıştırıp. "linkleri başlat" deyip bu şekilde indiriyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

alldebrid indirme yöneticisi sayfasında linkleri yapıştırıp. "linkleri başlat" deyip bu şekilde indiriyorum

bu indirmeye çalıştığınız link acaba sağda kısıtlı olan filehostlardan mı? hotfile, bitshare veya ne bileyim filepost mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.